Read the Official Description

خوش آمدید به رشته انگلیسی، مدرک لیسانس در دانشگاه مدیریت مطالعات کاربردی، در مانهایم، آلمان.

مطالعه مدیریت بازرگانی بین المللی در آلمان، اما همه در زبان انگلیسی است. به نظر می رسد جالب است، آیا این نیست؟ این دوره بسیار بین المللی است، در آخرین رتبه بندی CHE مدیریت در مدرک بین المللی کسب و کار در گروه برتر برای بین المللی است، و قویا بر اساس مدرک مدیریت بین المللی است. در مجموع، شما به لحاظ ایده آل برای کار در مدیریت بین المللی واجد شرایط خواهید بود.

105836_HdWM_HeaderBachelorManagementinInternationalBusiness.jpg

در جهانی جهانی، بین المللی شدن بازارها واقعیت زندگی تقریبا در هر کشوری است، اما در هیچ کجای بیشتری از آلمان نیست، بنابراین استادان و مربیان دیگر در HdWM به خوبی در مورد مدیریت بین المللی آموزش داده می شوند. آنها توسط شرکت هایی که در کسب و کار جهانی و همچنین در مدیریت بین المللی موفق هستند احاطه شده اند. این بین المللی شدن محیط کسب و کار بر گروهی از شرکت های در حال توسعه تاثیر می گذارد، بنابراین تقاضا برای مدیران واجد شرایط واجد شرایط برای آینده قابل پیش بینی و در حال افزایش است. اینها مدیران با مهارت هایی هستند که فراتر از آنهایی است که در یک برنامه مطالعات تجاری کلاسیک یاد گرفته اند. مدیران مثل شما، سه سال از زمان حال؟

همانطور که همه چیز به زبان انگلیسی تدریس می شود، متقاضیان باید قبل از پذیرش در برنامه به زبان انگلیسی انگیزه لازم را در زبان انگلیس نشان دهند، و در طی دوره سه ساله، مهارت های عالی زبان انگلیسی را توسعه می دهند. بسیاری از استادان / مدرسان زبان مادری هستند.

اما این فقط مهارت زبان نیست. شما تمام رشته های مدیریت بین المللی بزرگ را مطالعه خواهید کرد و طیف وسیعی از ابزارهای مدیریت بین المللی را فرا خواهید گرفت

گزاره واقعی فروش منحصر به فرد (USP) این برنامه درجه است که با آن ترکیبی از ارتباطات، مهارت های بین فرهنگی و مهارت های مدیریت بین المللی با مهارت های پیشرفته زبان در زبان تجاری کسب و کار در جهان است - و همه این بر اساس تا به امروز آکادمیک تئوری.

محتوا و ساختار برنامه تحصیلی

دانش آموزان انواع مختلفي از مدول ها را براي آنها به دست مي آورند. اعتبارات براساس طرح انتقال اعتبار اروپا (ECTS) است. یک اعتبار ECTS یک بار دانشجویی 25 تا 30 ساعت را در بر می گیرد.

در مجموع 28 ماژول پنج اعتبار و تعداد کمی از 2 یا 3 واحد اعتباری وجود دارد. در ترم چهارم، دانش آموزان 18 هفته کارآموزی می گذرانند که 30 اعتبار آن را کسب می کنند. در ترم ششم و نهایی، دانش آموزان نیز 11000 کلمه، پایان نامه علمی، که ارزش 10 اعتبار دارد، بنویسند. کل لیسانس هنر شامل حداقل 180 اعتبار ECTS می شود.

یک نمای کلی از ماژول ها105848_HdWM_Management_in_International_Business_overview.jpg

هسته این مدرک شامل 11 ماژول اقتصاد و مدیریت است که شامل کسب و کار، بازاریابی، اقتصاد، ریاضیات، آمار، مدیریت منابع انسانی، حسابداری مالی و حسابداری مدیریت.

هشت ماژول مرتبط با ارتباطات وجود دارد، از جمله سه ماژول زبان انگلیسی، سخنرانی عمومی و ارتباطات بین فرهنگی. تعدادی از این ماژول ها دارای محتوای میان فرهنگی بالایی هستند، به ویژه، ارتباطات بین فرهنگی و فرهنگ های تجاری.

هشت مدول دیگر نیز بر ماهیت بین المللی درجه تأکید دارند. ماژول های پیشین در اقتصاد، بازاریابی و مدیریت منابع انسانی به دنبال ماژول هایی مانند بازاریابی بین المللی، اقتصاد بین الملل و مدیریت منابع انسانی بین المللی است.

حقوق تجارت بین الملل، مدیریت فروش بین المللی، مدیریت بین المللی شرکت

برای اکثر ترم چهارم، دانش آموزان دور از دانشگاه هستند، شرکت در شرکت های کارآموزی. دانش آموزان تشویق می شوند که این کارآموزی را در خارج از آلمان یا در شرکت ها انجام دهند، در حالیکه آنها فرصت برقراری تعامل با افراد دیگر کشورها و سایر فرهنگ ها را دارند. (مکان های کارآموزی در سال های اخیر شامل نیویورک، مکزیک، چین و ایرلند).

ویژگی های خاص

  • این دوره درجه یک به زبان انگلیسی 100٪ است
  • همه مربیان تجربه کسب و کار دارند
  • بسیاری از مربیان زبان مادری انگلیسی هستند
  • بازدید مجتمع شرکت
  • سخنرانان مهمان از صنعت و فرهنگ های دیگر
  • ترم تحصیل در خارج از کشور تشویق و پشتیبانی می شود
  • کارآموزی در خارج از کشور تشویق می شود
  • گروه بالا در رتبه بندی CHE

طبیعت بین المللی

ما به خصوص ماهیت بین المللی مدرک در رشته دوره های تجارت بین المللی افتخار می کنیم. این تنها واقعیت نیست که همه چیز به زبان انگلیسی است. البته البته سخنرانی ها، سمینارها و کارگاه های آموزشی، اما همچنین کتاب ها، مقالات، فیلم ها و تمام ارتباطات با کارکنان آموزش در برنامه ها به زبان انگلیسی است.

بسیاری از سخنرانان دوره ای در خارج از آلمان تحصیل کرده اند و همچنین از کشورهای دیگر آمده اند. در آخرین شمار، کشورهای اصلی خود شامل انگلیس، آمریکا، هند، غنا، کنیا و نیجریه بودند.

دانش آموزان در مورد فرهنگ های دیگر از دانش آموزان دیگر نیز یاد می گیرند، بنابراین برنامه های کاربردی از دانش آموزان خارج از کشور تشویق می شوند. در حال حاضر دانشجویان وارد شده اند که از آمریکای شمالی و جنوبی، کشورهای آسیایی و آفریقایی مختلف و بسیاری دیگر از کشورهای اروپایی آمده اند.

الزامات ورودی برای برنامه مدرک مدیریت کسب و کار بین المللی چیست؟

تحصیلات

شما باید "Fachhochschulreife" یا معادل آن را داشته باشید - مانند مدارک تحصیلی مانند مدرک لیسانس بین المللی یا سطح "A" انگلیسی. به طور عادی، این امر مستلزم اتمام موفقیت آمیز 12-13 ساله آموزش مدرسه در کشور شماست. از بعضی از کشورها، شما همچنین باید مطالعات بیشتری را آغاز کرده یا حتی آنها را تکمیل کنید.

متقاضیان با سوالات درمورد پذیرش گواهینامه های مدرسه می توانند - اگر آنها کمی آلمانی هستند - از آنابین کمک بگیرند.

فقط کشور خود را انتخاب کنید و سپس آن را از آن خارج کنید.

البته، شما همچنین می توانید نسخه های گواهینامه های خود را از مدرسه و قبل از مطالعه ارسال کنید و دفتر بین المللی ما به شما توصیه خواهد کرد. در صورتی که یک برنامه رسمی ایجاد کنید، ما به این گواهینامه نیاز داریم و قبل از ثبت نام باید اصل را مشاهده کردیم.

زبان انگلیسی

به عنوان مدرک به زبان انگلیسی تدریس می شود، شما باید سطح B2 European Framework Framework Reference (CEFR) را به دست آورید.

به عنوان اثبات این ما هر یک از موارد زیر را می پذیریم:

کمبریج Certificate - مقدماتی آزمون انگلیسی (PET) حداقل درجه B؛ سطح آیلتس 6.5؛ اینترنت مبتنی بر TOEFL 90؛ UNIcert I؛ Abitur 8 امتیاز به زبان انگلیسی.

اما اگر شما هیچ کدام از اینها را نداشته باشید، هنوز می توانیم آمادگی آزمون زبان انگلیسی خود را داشته باشیم، فقط با ما صحبت کن.105851_HdWM_FotoStudentengruppe_midres.jpg

Program taught in:
انگلیسی
Last updated December 2, 2018
این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
590 EUR
- هر ماه
By locations
By date
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline

اکتبر 2019