توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در باره

LIU Global ارائه می دهد درجه BA در مطالعات جهانی، یک رشته است که به بررسی سیستم های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و زیست محیطی وابسته به جهان است. مطالعات جهانی، رهبران آینده را با ابزارهایی برای حل چالش هایی که فراتر از مرزهای ملی و انضباطی هستند، آماده می سازد تا آنها را برای توسعه راه حل های در سطح محلی، ملی، منطقه ای و جهانی آماده سازد. LIU Global برنامه آموزشی خود را در حدود شش مسابقه تشکیل می دهد که بزرگترین چالش ها برای رفاه انسان ها است:

 1. نابرابری اقتصادی، فقر و دسترسی به معیشت
 2. نابرابری اجتماعی: جنسیت، نژاد، قومیت، و توسعه انسانی
 3. تغییرات اقلیمی، انرژی پاک و تخریب محیط زیست
 4. شهرنشینی و شهرک سازی پایدار انسانی
 5. جنگ، درگیری و مردم آواره
 6. عدالت، تبعیض و حقوق بشر

LIU Global به دانشجویان می آموزد که چطور این چالش ها در مکان های مختلف شکل های مختلفی ایجاد می کنند و در نتیجه مهارت های انطباق و همدلی را توسعه می دهند؛ به این ترتیب که هر محلی خاصیت تعامل با این مسائل را بیان می کند. با در نظر گرفتن هر مسئله از طریق لنزهای متعدد، دانش آموزان مهارت ها را در تجزیه و تحلیل و حل مسئله ای که این چالش های پیچیده تقاضا می کنند، به دست می آورند. چهار لنز از هسته روش تحلیلی LIU Global تشکیل شده است:

 1. محیطی
 2. سیاسی
 3. فرهنگی
 4. اقتصادی

دانش آموزان از طریق یک برنامه درسی کلاس پایه، دانش آموزان مهارت استفاده از لنز را به دست می آورند، یاد می گیرند که چگونه هر یک از جنبه های خاصی از یک مسئله جهانی پیش زمینه را در حالی که دیگران را در پس زمینه قرار می دهد. در مقایسه با لنزها، مکان ها و تجزیه و تحلیل اتصال متقابل عوامل مختلفی که به مشکلات و راه حل ها کمک می کنند، دانش آموزان یاد می گیرند چگونه با پیچیدگی هایی که این مسائل را جهانی و پایدار می سازند، پاسخ دهند.

یادگیری تجربی نهفته در آموزش و پرورش LIU Global است. دانش آموزان یادگیری کلاس درس خود را به زندگی بیرون از آن متصل می کنند از طریق بازدید از سایت، سفرهای منطقه، و تجربیات همه جانبه از قبیل اقامت در خانه، یادگیری خدمات و کارآموزی. همراه با تمرکز بر چالش های جهانی، برنامه درسی تجربی LIU Global یک جهت عملی را نشان می دهد. دانش آموزان با انجام این کار یاد می گیرند. به عنوان یادگیرندگان و مهمانان در کشورهای میزبان، چنین «انجام» به معنی گفت و گو، فروتنی و همکاری با کسانی است که به طور مستقیم و به شدت با چالش های جهانی که برنامه درسی را تحت تاثیر قرار می دهند، کار می کنند. از طریق چنین یادگیری تجربی، دانش آموزان یاد می گیرند چگونه با رعایت احترام و روابط متقابل وارد شوند تا بتوانند بر تمام تخصص ها تمرکز کنند و این چالش های فراوانی را تقاضا می کنند.

برنامه سفر علمی

دانشجویان درجه تحصیلات جهانی را از طریق چهار سال دوره کارشناسی و تجربه کار یکپارچه در سراسر جهان - از آمریکای لاتین، اروپا و شمال آفریقا، استرالیا و آسیا، و در نهایت به ایالات متحده، انجام می دهند. دانش آموزان با سال تحصیلی پایه های مطالعاتی در آمریکای مرکزی آغاز می کنند. در سال های دوم و سوم، آنها به ترتیب به اروپا و سپس به چین یا استرالیا / آسیا سفر می کنند. در اولین ترم اول سال تحصیلی آنها، آنها در یک کارآموزی بین المللی قرار می گیرند و تحقیقات مستقل را انجام می دهند، و سپس Semester نهایی Capstone در نیویورک، جایی که پایان نامه های ارشد خود را تکمیل می کنند و در یک کارآموزی دوم قرار می گیرند. دانش آموزان از طریق سفرهای خود دانش، مهارت ها و دیدگاه های لازم برای ارائه رهبری در یک جهان به طور فزاینده جهانی را به دست می آورند.

برنامه درسی مطالعات جهانی شامل سه نوع دوره کارشناسی است:

 • دوره های تحصیلی و مطالعات میدانی در هر مرکز یا برنامه کالج جهانی LIU تحویل داده می شود. این دوره ها با توجه به دهه های تعامل با همکاران و جوامع سراسر جهان، این دوره ها دانش دانش آموزان کشور، زبان و فرهنگ منطقه ای را که مرکز یا برنامه آن قرار دارد، تقویت می کند. دوره های مطالعات منطقه، کارهای کلاس درس را با تجارب یکپارچه زمینه و مسافرت ترکیب می کنند. (برای جزئیات بیشتر در مورد هر برنامه با صفحه برنامه ها مشورت کنید.)
 • دوره های اصلی مطالعات جهانی و کارهای میدانی که دانش و مهارت های علمی را در طول چهار سال برنامه ایجاد می کنند. این توالی از دوره های مورد نیاز، سیستماتیک توزیع شده در سراسر جهان، دانشجویان را با لنزهای انضباطی، و همچنین تفکر انتقادی، ارتباطات، و مهارت های تحقیقاتی، تجهیز می کند. این ترتیب در مجموعه ای از دوره های فوق لیسانس در سه ترم گذشته شامل دو دوره کارشناسی ارشد و تکمیل پایان نامه ارشد می شود.
 • جوانان در روابط بین الملل، کارآفرینی و هنر
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 28 برنامه دیگر ارائه شده توسط Long Island University »

آخرین به روز رسانی November 29, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019