لیسانس هنر در موسیقی

عمومی

شرح برنامه

برنامه کارشناسی ارشد موسیقی به دانشآموزان موسیقی متناقض فرصت می دهد تا زمینه های مختلفی را کشف کنند و در عین حال آموزش های موسیقی درجه یک را نیز دریافت کنند.

موسیقی فقط آغاز است؛ شما علاقه های دیگر خود را برای ایجاد یک درجه است که متناسب با نیازهای شما است.

اگر شما موسیقی را دوست داشته باشید، اما همچنین ریاضیات، علوم سیاسی، روانشناسی را دوست دارید یا می خواهید برای مدرسه پزشکی آماده شوید، برنامه کارشناسی ما در موسیقی ممکن است برای شما مناسب باشد. علاوه بر مطالعه فشرده در موسیقی، شما یک جزئی یا حتی یک دوم بزرگ را خارج از بخش موسیقی خواهید کرد، آماده شدن برای حرفه ای در موسیقی، زمینه دیگری یا در یک منطقه که هر دو را ترکیب می کند. برنامه درسی انعطاف پذیر ما به شما امکان می دهد تا برای مدرسه فارغ التحصیل در زمینه های مختلف، از جمله مدرسه پزشکی و حقوق، آماده شوید. این نیز نقطه شروع بسیار خوبی برای تحصیلات تکمیلی در تاریخ موسیقی، نظریه موسیقی، قوم شناسی شناسی و سایر زمینه ها است. شما می توانید مسیری را ایجاد کنید که متناسب با منافع و نیازهای خاص خود باشد.


دانش آموزانی که این دوره را دنبال می کنند، الزامات موسیقی زیر را به پایان می رسانند که در مجموع 42 ترم تحصیلی است.

 • دستورالعمل کاربردی در مورد وسیله یا صدا اصلی، 12 واحد
 • تئوری موسیقی، 12 اعتبار
 • تاریخچه موسیقی، 9 اعتبار
 • کلاس پیانو، 3 اعتبار
 • گروه موسیقی، 6 واحد
 • برنامه درسی جزئی یا تکمیل یک ترم دوم سال دوم زبان خارجی.

دوجانبه

لیسانس هنر در برنامه موسیقی بزرگترین انعطاف پذیری را برای برنامه های دیگر در محوطه دانشگاه MU دو برابر می کند.

یکی از دانشجویان دوره کارشناسی ارشد موسیقی در حال آموختن کارشناسی ارشد خود در موسیقی با دو رشته ریاضی است و برنامه ای برای حضور در مدرسه فارغ التحصیل در آکوستیک است. او اخیرا در دو برنامه تحقیقاتی تابستان برای برنامه های کارشناسی ارشد (REU) دو رقابت بسیار رقابتی پذیرفته و قصد دارد در کالج Coe در یکی از آکوستیک شرکت کند.

آماده سازی مدرسه پزشکی

کارشناسی هنر در برنامه های موسیقی همچنین به شما امکان انعطاف پذیری برای تکمیل کارهای دوره ای برای آماده شدن برای مدرسه پزشکی می دهد. کارهای پایه برای Pre-Med در حدود 36 اعتبار است، اما در بین مدارس پزشکی مختلف، الزامات متفاوت است. دانش آموزانی که علاقه مند به شرکت در مدارس پزشکی هستند، باید بر روی دوره های زیر برنامه ریزی کنند، بلکه باید با دانشکده های گروه زیست شناسی نیز تماس بگیرند (با دکتر روبرت ماریس، رئیس گروه زیست شناسی) که می تواند به شما در مورد دوره های تخصصی توصیه کند. Mansfield University همچنین دارای یک باشگاه پیش مد است.

 • CHM 1111 - شیمی عمومی I، 4 اعتبار
 • CHM 1112 - شیمی عمومی II، 4 اعتبار
 • CHM 3301 - شیمی آلی شیمی I، 4 واحد
 • CHM 3302 - شیمی آلی II، 4 واحد
 • BI 1110 - باغ وحش، 4 واحد
 • BI 3370 - زیست شناسی سلولی، 4 واحد
 • MA 2231 - حسابداری I، 4 اعتبار
 • PHY 1191 - فیزیک I، 4 اعتبار
 • PHY1192 - فیزیک II، 4 اعتبار

کل اعتبارات = 36


بعلاوه، بعضی مدارس پزشکی نیاز به موارد زیر دارند:

 • BI 3371 - میکروبیولوژی، 4 واحد
 • BI 3372 - ژنتیک، 3 واحد
 • CHM 3341 - بیوشیمی، 4 اعتبار

موزیک درمانی:

اگر میخواهید یک درمانگر موسیقی باشید، BA در موسیقی با یک رشته روانشناسی، و همچنین بعضی از کارهای اضافی درسی موسیقی، شما را برای ورود به برنامه صدور گواهینامه Masters plus در Music Therapy آماده خواهد کرد. همانطور که برنامه ها از الزامات مختلفی برخوردار هستند، مهم است که برنامه های فارغ التحصیلی مورد علاقه را در اوایل مشخص کنید تا اطمینان حاصل شود که همه شرایط را پس از فارغ التحصیلی برآورده می کنید

آماده سازی مدرسه حقوق

اگر شما علاقه مند به رفتن به دانشکده حقوق هستید، Mansfield University دارای یک برنامه فعال و موفق برای آماده سازی دانش آموزان برای مطالعه قانون است. مرکزی برای این برنامه، فلسفه (پیش از قانون) و مقدماتی است که هر دو توسط اداره فلسفه اداره می شوند. دانش آموزان همچنین می توانند در انجمن پیش حقوق، یک سازمان فعال و دانشجویی تأمین شوند که دانشجویان را در زمینه آماده سازی برای مدرسه حقوقی به دانشجویان مختلف ارائه می دهد. این شامل سفر به نمایشگاه های قانون مدرسه، مشاوره در مورد آماده سازی LSAT، بازدید از Mansfield University از کارکنان مدرسه قانون، مشاوره در مورد درخواست در مدارس قانون، و بحث با بازدید از وکلای فارغ التحصیل یا دانشجویان حقوق است. معیار پیش از قانون شامل 18 ساعت اعتبار است و ریاضی قبل از قانون در رشته فلسفه 36 ساعت اعتبار است. هر یک از برنامه ها به راحتی می توانند تکمیل شوند در حالیکه در حال تحصیل در رشته کارشناسی ارشد موسیقی هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر با دکتر آدریان مک ویوی تماس بگیرید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Mansfield University of Pennsylvania Welcomes You! Founded in 1857, Mansfield University combines the best qualities of a small liberal arts college with the resources of a comprehensive public univer ... اطلاعات بیشتر

Mansfield University of Pennsylvania Welcomes You! Founded in 1857, Mansfield University combines the best qualities of a small liberal arts college with the resources of a comprehensive public university. We currently enroll about 2000 students who can choose from 40 degree programs and 47 minor programs. اطلاعات محدود