لیسانس هنر در گردشگری

International Black Sea University

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لیسانس هنر در گردشگری

International Black Sea University

et7k

گردشگری به عنوان رشته تحصیلی تساوی بر طیف گسترده ای از رشته های پایه به ارائه دانش و مهارت های مورد نیاز برای تحقق خواسته های گوناگون بر افراد در موقعیت های مدیریت در مهمان نوازی و گردشگری صنعت قرار داده شده اساسی. تعهد قوی از برنامه فرصت کارآموزی است، در برنامه درسی هستند سایت بازدیدکننده داشته است یکپارچه هر دو دانشگاهی و سفر به جاذبه های محلی وجود دارد، آن راه ایده آل برای دانش آموزان به توسعه مهارت های خدمات به مشتریان و کسب رسیدگی به موارد منحصر به فرد است.

متخصصان گردشگری موفق

صنعت مهمان نوازی و گردشگری ارائه می دهد فرصت فراوان برای دانش آموزان به دنبال مشاغل، فارغ التحصیلان موفق ما دارای مهارت های ارتباطی قوی و تمایل به ارائه خدمات عالی، آنها جزئیات گرا، خلاق، سازمان یافته و قابل اعتماد است.

استخدام

برای دامنه کار فارغ التحصیلان برنامه ما گسترده است، در نتیجه آنها را به یک قابلیت خوب برای انتخاب زمینه ترجیح داده و به کار گرفته شود در: سفر صنعت: شرکت تور اپراتور، آژانس های مسافرتی و سایر بخش های گردشگری سفر. محل سکونت: هتل ها، اقامتگاه ها، جلسات، همایش ها، نمایشگاه ها، رستوران ها، مدیریت services.Recreation: جاذبه های، بازی، پارک ها.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
2,940 USD
شهریه نشان داده شده است سالانه
Locations
گرجستان - Tbilisi, Tbilisi
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2019
گرجستان - Tbilisi, Tbilisi
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات