بررسی و اهداف برنامه

برنامه کارشناسی " کسب و کار بین المللی " با هدف آموزش متخصصانی که با ویژگی های کسب و کار و مدیریت، داشتن دانش در زمینه های اقتصاد جهانی، قانون کسب و کار و متخصص در کشورهای BRICS - چین، هند، برزیل و افریقای جنوبی - تمرین می کند. از طریق این برنامه کارشناسی، دانش آموزان ما دانش عمیق بین رشته ای، مهارت های عملی را به آنها می دهند تا بتوانند با اطمینان در تصمیم گیری در زمینه های مختلف کسب و کار بین المللی تصمیم گیری کنند. این برنامه شامل مردان برجسته علم و متخصصان در دانشگاه های برجسته خارجی، شرکت ها و مراکز تحلیلی می باشد. دانشجویان کارشناسی در برنامه های تحرک دانشگاهی شرکت می کنند که هیچ آموزشی کمتر از یک ترم در دانشگاه های شریک BRICS را ارائه نمی دهند. این مسیر آموزشی در طول سال سوم مطالعه قابل دسترسی است. هر یک از دانشجویان سال تحصیلی را در یک دانشگاه برتر در کشور تحصیل می کنند.

ما متخصصین را قادر می سازیم که یک استراتژی را توسعه و اجرا کنند؛ چه کسی می تواند یک کسب و کار بین المللی را مدیریت کند یا عامل موثر در شرکت های فراملیتی ایجاد کند؟ به خوبی در تجارت کشورهای BRICS، در مورد قانون، ساخت و ساز تجاری و سرمایه گذاری در یک کشور خاص؛ قادر به ایجاد روابط پایدار برای تسهیل مذاکرات موثر با شرکت ها و مقامات دولتی کشورهای BRICS است.

این برنامه برای یادگیری ریاضیات و آمار ارائه می دهد. مدیریت؛ فناوری اطلاعات در مدیریت؛ مدیریت استراتژیک؛ بازار یابی؛ مدیریت پروژه؛ اقتصاد (اقتصاد خرد و کلان، نظریه اقتصادی)؛ علوم سیاسی؛ فلسفه فرهنگ جهانی و بازار هنر؛ مطالعات منطقه ای؛ مطالعات منطقه BRICS؛ کسب و کار بین المللی؛ کسب و کار انگلیسی، زبان های تجاری BRICS.

گزینه های شغلی

فارغ التحصیلان ما قادر خواهند بود که در شرکت های فراملیتی جهانی کار کنند، کسب و کار خود را باز کنند و آن را توسعه دهند و همچنین برای مقامات دولتی برای جذب سرمایه گذاران از کشورهای BRICS کار کنند. همچنین، آنها قادر خواهند بود شرکت های مشترک را با شرکای کشورهای BRICS شروع کنند و به عنوان مشاوران بزرگترین شرکت ها عمل کنند.

تحصیل خارج از کشور

دانش آموزان باید یک ترم یا یک سال کارآموزی در یکی از دانشگاه های شرکای کشورهای BRICS داشته باشند. آنها کسب و کار، اخلاق تجاری، جنبه های مذاکره و قانون کسب و کار کشور را مطالعه خواهند کرد.

علاوه بر این، این برنامه فرصتی برای یادگیری یک زبان خارجی دیگر را فراهم می کند.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Irkutsk National Research Technical University »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
150,000 RUB
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019