توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دوره

این مدرک لیسانس کسب و کار و بازاریابی در لینکلن طراحی شده است تا دانشآموزان را با درک صحیح از اصول کسب و کار و بازاریابی آشنا سازد. دانش آموزان تشویق می شوند تا زمینه و مفاهیم نظری و عملی کسب و کار را توسعه دهند و تخصص خاصی را برای بازاریابی ایجاد کنند.

پیشرفت های تکنولوژیکی سریع، زمینه بازی را با توجه به بازاریابی، یک بخش که در حال حاضر نوآوری و خلاقیت را به عنوان عناصری که به همان اندازه اهمیت دارد، اگر نه بیش از آنکه یک بودجه بازاریابی بزرگ باشد، را در بر می گیرد.

در این دوره، دانش آموزان فرصتی برای آشنا شدن با محیط کسب و کار بین المللی، شناسایی فرصت های بازاریابی و ایجاد درک چگونگی غلبه بر چالش های رسیدن به مخاطبان جسمی و جزیی را دارند. ماژول ها برای ایجاد دانش آموزان برای به دست آوردن ابزار مورد نیاز برای ایجاد استراتژی های موفق و کمپین های کسب و کار طراحی شده اند.

اهمیت بازاریابی دیجیتال در سراسر برنامه اذعان شده است و دانش آموزان فرصت ایجاد مهارت های دیجیتالی از سال اول را دارند.

دانش آموزان می توانند سالیان سال تمرین حرفه ای را بعد از سال دوم انتخاب کنند. انتظار میرود که آنها هزینه خود را پرداخت کنند، اما در صورت لزوم، معلمان میتوانند در طول فرایند پشتیبانی کنند. دانش آموزانی که با یک سال تجربه حرفه ای موفق به تحصیل خود می کنند، جایزه BA (Hons) کسب و کار و بازاریابی (با کار حرفه ای) را دریافت خواهند کرد. کسانی که نمی خواهند جایزه تجارتی و بازاریابی BA یا Hons یا جایزه معادل آن را دریافت کنند.

هیچ هزینه تحصیلی برای سال تحصیلی حرفه ای وجود ندارد، اما دانشجویان باید هزینه های سفر، اقامت و هزینه های زندگی خود را پرداخت کنند.

اعتبار نامه ها

این برنامه توسط موسسه بازاریابی مجاز (CIM) تأیید شده است و پس از اتمام موفقیت آمیز، دانش آموزان "پیشرفته" جایزه می گیرند. این امر دانش آموزان را قادر می سازد تا بدون نیاز به تکمیل تمام مدول ها، مدارک تحصیلی CIM را مطالعه کنند. دانش آموزان فقط باید دو ارزیابی را به جای سه عادی انجام دهند. دانش آموزان همچنین می توانند جایزه فردی را برای تکمیل مدرک خود اضافه کنند.

جزئیات بیشتر در وب سایت CIM موجود است: http://www.cim.co.uk/qualifications/graduate-gateway/

چگونه مطالعه میکنید

این درجه با هدف معرفی مفاهیم اصلی کسب و کار و ایجاد این پایه در طول دوره است. در سال آخر، دانش آموزان ممکن است از طیف گسترده ای از ماژول های کسب و کار برای منافع منافع فردی را انتخاب کنید. سخنرانی ها به منظور ارائه خلاصه ای از مسائل جاری و بحث در داخل رشته طراحی شده است. برخی از آنها با بازدید از تمرینکنندگان که مواد مورد نیاز "زندگی" را ارائه می دهند و دسترسی دانشجویان به مشاغل صنعتی و مشاغل را ارائه می دهند.

سال اضافی، فرصتی را برای دانش آموزان فراهم می کند تا پس از سال دوم تحصیل، یک دوره تجربه کاری را به پایان برسانند تا دانش خود را در یک محیط تجاری واقعی اعمال کنند. افرادی که برای انجام سال تحصیلی حرفه ای انتخاب می کنند، برای پرداخت هزینه تحصیل برای آن سال نیازی به پرداخت ندارند، اما هزینه سفر، اقامت و هزینه های عمومی آنها را پرداخت می کند.

دانش آموزانی که قادر به انجام یا عدم شرکت در طرح سال های حرفه ای نیستند ممکن است گزینه ای برای انجام یک کار مرتبط با پروژه مانند یک قطعه مشاوره یا پروژه سازمانی داشته باشند.

ساعت تماس و خواندن برای یک دوره

دانش آموزان در این برنامه از کارکنان دانشگاهی که اغلب در تحقیق و یا حرفه ای در سطح جهانی یا بین المللی فعالیت می کنند، یاد می گیرند. زمان تماس می تواند در کارگاه ها، جلسات عملی، سمینارها یا سخنرانی ها باشد و ممکن است از ماژول به مدول و از سال تحصیلی تا سال متفاوت باشد. جلسات آموزشی و نظارت بر پروژه می تواند به صورت تعامل فرد به فرد یا جلسات گروه کوچک باشد. بعضی از دوره ها فرصتی را برای شرکت در بازدید کنندگان خارجی و کارهای میدانی فراهم می کنند.

هنوز دانش آموزان برای مدرک تحصیل می کنند و این بدان معنی است که علاوه بر ساعت های تماس با برنامه ریزی شده، دانش آموزان باید در یک مطالعه مستقل شرکت کنند. این به شما اجازه می دهد تا در مورد موضوع مطالعه کنید و برای خواندن گسترده تر و یا برای تکمیل وظایف نظیر تکالیف یا تجدید نظر به سخنرانی ها و سمینارها بپردازید. به عنوان یک راهنمای کلی، میزان مطالعات مستقل مورد نیاز دانشجویان University of Lincoln این است که برای هر ساعت در کلاس شما انتظار می رود حداقل دو تا سه ساعت در یک مطالعه مستقل صرف.

چگونه ارزیابی می شود

در سال اول، ارزیابی 48٪ دوره کار، 18٪ امتحانات عملی و 34٪ امتحانات نوشته شده است. در سال دوم، 61 درصد کارهای دوره ای، 6 درصد امتحانات عملی و 33 درصد امتحانات نوشته شده است. در سال سوم، 55٪ دوره کار، 20٪ امتحانات عملی و 25٪ امتحانات نوشته شده است.

شیوه ای که دانش آموزان در این دوره ارزیابی می کنند ممکن است برای هر یک از ماژول ها متفاوت باشد. نمونه هایی از روش های ارزیابی که می توانند مورد استفاده قرار گیرند عبارتند از: دوره های کارشناسی، مانند تکلیف نوشته شده، گزارش یا پایان نامه؛ امتحانات عملی مانند ارائه ها، عملکرد ها یا مشاهدات؛ و امتحان های کتبی، مانند امتحانات رسمی و یا آزمون های در کلاس. سیاست University of Lincoln این است که اطمینان حاصل شود که کارکنان سریعا ارزیابی را به دانش آموزان می دهند.

شرایط ورود

  • سطح پیشرفته GCE: BCC
  • مدرک لیسانس بین المللی: 28 امتیاز کلی
  • BTEC Extended Diploma: Distinction، Merit، Merit

متقاضیان همچنین باید حداقل سه GCSE را در درجه 4 (C) یا بالاتر داشته باشند که باید شامل انگلیسی و ریاضی باشد. معیار سطح 2 معادل نیز ممکن است در نظر گرفته شود.

دانشجویان اتحادیه اروپا و بین المللی که زبان اول انگلیسی نیست، نیاز به زبان انگلیسی IELTS 6.0 با حداقل 5/5 در هر عنصر یا معادل آن http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

این دانشگاه طیف وسیعی از مدارک را به عنوان پایه ورودی پذیرش می کند و متقاضیانی را انتخاب می کند که ترکیبی از مدارک تحصیلی دارند.

ما همچنین متقاضیان را با تجارب گسترده و مربوطه در نظر می گیریم و به کسانی که شرایط ورود به استاندارد را برآورده نمی کنند، توجه خاصی به آنها خواهیم کرد.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
University of Lincoln

مشاهده 112 برنامه دیگر ارائه شده توسط University of Lincoln »

آخرین به روز رسانی April 28, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2019
Duration
تمام وقت
Price
13,800 GBP
در هر سطح. دانش آموزان بین المللی. | خانه / دانشجویان اتحادیه اروپا: 9،250 پوند برای هر سطح
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019