متخصص - اقتصاد

عمومی

شرح برنامه

تخصص: اقتصاد جهانی

تخصص: مدیریت فعالیت های اقتصادی خارجی

تجارت خارجی و فعالیت های تجاری

مدارک تحصیلی: اکونومیست

مدت زمان آموزش: 4 سال آموزش تمام وقت

SPEialist در نظر گرفته شده: به کار در ادارات دولتی و تنظیم فعالیت های اقتصادی خارجی. در موسسات و سازمانها درگیر در فعالیت های اقتصادی خارجی از همه اشکال مالکیت. در اتاق های بازرگانی، تجارت دردفاتر و ساختمان های تجاری. در پژوهش های علمی و موسسات آموزشی. دیگر سازمان های مشغول به کار در زمینه اقتصاد جهانی و روابط اقتصادی بین المللی

حوزه دوم از فعالیت حرفه ای:

 • طرح کسب و کارفعالیت های شرکت. روند پژوهش در توسعه و پیاده سازی کنترل سازمانی پیشرفته فعالیت خود را.
 • تحقیقات بازار، توسعه استراتژی های بازاریابی.
 • توسعه سیاست های اقتصادی و پرسنل.
 • IVFتجزیه و تحلیل اقتصادی تولید و مدیریت وضعیت.
 • آموزش و مدیریتی تصمیم گیری تحت شرایط ریسک

مالی و اعتباری

تخصص: مالی بانکداری

مدارک تحصیلی: اکونومیست

مدت آموزشeniya: 4 سال آموزش تمام وقت

5 سال، پاره وقت شکل آموزش (دانشکده مکاتبات)

متخصص است: به کار در موسسات مالی، بانک ها، شرکت های خدمات مالی، سازمان ها و نهادها، آماده برای سازمانی-upravlencheskoy، برنامه ریزی، اقتصادی، مالی، اعتباری و فعالیت های تحقیقاتی در زمینه امور مالی و اعتباری.

حوزه دوم از فعالیت حرفه ای:

 • تحقیقات علمی؛ لی>
 • طراحی و تجزیه و تحلیل؛
 • فعالیتهای برنامه ریزی و اقتصادی
 • فعالیت های مالی و اعطای وام.
 • کار سازمانی و مدیریتی

کسب و کار و سازمان برای توزیع فارغ التحصیلان:

متخصصان می توانند در F کارخدمات inansovyh، شرکت ها، موسسات و سازمان ها، بانک ها، موسسات مالی و اعتباری، بدن مالی مناطق، شهرستانها، مناطق، مقامات مالیاتی، کنترل و خدمات ممیزی، به انجام پژوهش های علمی و آموزشی در دانشگاه ها و SPE ثانویهمدارس lnyh.

شغل: حسابداری و حسابرسی (جهت - حسابداری، تجزیه و تحلیل و ممیزی در بانک)

مدت زمان آموزش: 4 سال آموزش تمام وقت

5 سال، پاره وقت شکل آموزش (دانشکده مکاتبات)

مدارکKatsiya: اکونومیست

شغل: حسابداری و حسابرسی (جهت - حسابداری، تجزیه و تحلیل و ممیزی در سازمان های تجاری و غیر انتفاعی)

تخصص: حسابداری، تجزیه و تحلیل و حسابرسی در کارگر خارجیاز

مدت زمان آموزش: 4 سال آموزش تمام وقت

5 سال، پاره وقت شکل آموزش (دانشکده مکاتبات)

مدارک تحصیلی: اکونومیست

متخصص است: برای حسابداری، تحلیلی، نظارت و حسابرسی، حسابرسی، علمی - issldovatelskoy، فعالیت های مدیریتی و آموزش در زمینه حسابداری، تجزیه و تحلیل و حسابرسی.متخصص در درجه اول برای کار در بخش حسابداری شرکت ها، سازمان ها و موسسات از اشکال مختلف مالکیت و سطوح مختلف دولت، سازمان های پژوهشی، موسسات آموزشی خاص بالاتر و متوسطه طراحی شده است.

حوزه فعالیت حرفه ای:

 • تحقیقات علمی؛
 • حسابداری و کار تحلیلی.
 • حسابرسی، حسابرسی.
 • تولید و کسب و کار فعالیت

کسب و کار و سازمان برای توزیعمن فارغ التحصیل: متخصصان می توانند در بخش حسابداری شرکت ها، موسسات و سازمان ها، بانک ها، موسسات مالی و اعتباری، بدن مالی مناطق، شهرستانها، مناطق، مقامات مالیاتی، کنترل و خدمات ممیزی کار می کنند، به انجام issledovat علمیییل و فعالیت های آموزشی در دانشگاه ها و موسسات آموزشی متوسطه.

تخصص: اقتصاد و مدیریت

تخصص: اقتصاد کار اقتصاد و کسب و کار خدمات حقوقی

مدارک تحصیلی: اکونومیست مدیر

مدت زمان آموزش: 4 سال تمام وقت دریافت آموزش و پرورشنه من

5 سال، پاره وقت شکل آموزش (دانشکده مکاتبات)

متخصص است: به کار در شاخه های مختلف با اشکال مختلف مالکیت: انرژی، مهندسی، ابزار دقیق، حمل و نقل، promyshlennos الکترونیکیTY، ارتباطات، صنایع شیمیایی و صنعت چاپ، صنعت چوب، موسسات حوزه تولید کالا و خدمات، ساخت و ساز، مصالح ساختمانی، کشاورزی، تعاونی های مصرف کننده، و همچنین حیات وحش، معادلهاقتصادی انفورماتیک حقوقی مدیریت کسب و کار پشتیبانی در زمینه تبلیغات و اطلاعات فعالیت ها.

حوزه دوم از فعالیت حرفه ای:

 • تحقیقات علمی؛
 • برنامه ریزی و فعالیت های اقتصادی؛ لی>
 • اطلاعات و کار تحلیلی.
 • تولید و کسب و کار فعالیت های.
 • فعالیت های نوآورانه
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

تاریخ دانشگاه گومل F. Scaryna در سال 1929 آغاز می شود، زمانی که تصمیم کمیته اجرایی مرکزی BSSR تصمیم به باز کردن یک موسسه کشاورزی در Gomel کرد. در طول سالها، این موسسه حدود 13،000 متخصص بسیار متخصص را ... اطلاعات بیشتر

تاریخ دانشگاه گومل F. Scaryna در سال 1929 آغاز می شود، زمانی که تصمیم کمیته اجرایی مرکزی BSSR تصمیم به باز کردن یک موسسه کشاورزی در Gomel کرد. در طول سالها، این موسسه حدود 13،000 متخصص بسیار متخصص را برای زمینه های مختلف اقتصاد ملی آموزش داده است و پیشرفت قابل توجهی در زمینه علم صورت گرفته است. امروز دانشگاه گومل. F. Scaryna بزرگترین مرکز تحقیقاتی و آموزشی است که به طور قانونی توسط انجمن علمی ملی و جهانی به رسمیت شناخته شده است. قدیمی ترین دانشگاه در منطقه تبدیل به یک هسته واقعی روشنفکر و فرهنگی Polesye بلاروس است. پتانسیل علمی GSU im. F. Skaryna کاملا محترم است. تعداد کل کارکنان 1487 نفر، از جمله دانشکده (PPP) (بدون کار نیمه وقت) - 678. در میان کارکنان و دانشمندان 40 نفر از پزشکان، 31 استاد، 250 داوطلبان علوم، 209 استادان است. در میان پزشکان علوم پنج عضو متناظر از NAS از بلاروس وجود دارد (AVRogachev، LA Shemetkov، AN Serdyukov، GG Goncharenko، VF Baginsky). ذخایر کارکنان علمی و آموزشی، تحصیلات تکمیلی (56 تخصص) و مطالعات دکتری (5 تخصص) است. از سال 2004 مجلس افتتاح شده است. در دانشگاه 4 شورا برای دفاع از پایان نامه ها در 6 تخصص، از جمله یک دکترا وجود دارد. اطلاعات محدود