Read the Official Description

درجه در توسعه بازی ها و برنامه های کاربردی یک برنامه نوآورانه است که به نیاز به متخصصان آماده شده برای چالش های صنعت بازی های دیجیتال و برنامه های کاربردی تلفن همراه پاسخ می دهد.

  • دوره عمدتا توسط پروژه ها گنجانده شده است: از ابتدای تا نیمه ی آخر، همه چیز بر روی پروژه ی دانشجویان متمرکز است. با حمایت اساتید و شرکت ها، در پایان دوره، دانش آموزان شش پروژه را توسعه داده اند؛
  • پروژه هایی که باید اجرا شوند، مهارت هایی را که بازار از این نوع متخصصان انتظار می رود، شامل ادغام دانش، کار گروهی و تعامل با دانش آموزان از دیگر درجه ها، با مهارت های متمرکز در زمینه طراحی گرافیک و طراحی بازی ؛
  • دانش آموزان تجربه در زمینه فن آوری های مختلف، از جمله محیط های موبایل و وب، 3D، کنسول های بازی، کامپیوتر، و دیگر موارد، تجربه می کنند و افق های جدید را از طریق واحدهای درسی که برای خلاقیت و تفکر انتقادی و همچنین تکنولوژی های بازی در حال ظهور است، کشف می کند.

این درجه در بازی ها و برنامه های کاربردی به 100٪ به زبان انگلیسی تدریس می شود و دارای یک ترم اجباری از تحرک بین المللی برای آماده سازی دانش آموز برای یک چشم انداز جهانی که در این حرفه حرفه ای ضروری است و دانشجو نیز می تواند حضور یابد مدرسه طراحی رسانه * (اوکلند، نیوزیلند).

در این درجه، دانش آموزان بازی های آینده را با فناوری های آینده توسعه می دهند.

* هزینه های این برنامه در خارج از کشور، حمل و نقل، اقامت و غذا به دانش آموز پرداخت می شود.

خروجی های حرفه ای

  • برنامه زمانبندی دیجیتال
  • توسعه دهنده نرم افزار چندرسانه ای و موبایل
  • سیستم های تعاملی و هوش مصنوعی
  • بازی برای شبکه های اجتماعی و شرکت ها
Program taught in:
انگلیسی

See 14 more programs offered by Universidade Europeia »

Last updated June 18, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019