مدرک لیسانس در آموزش موسیقی

عمومی

شرح برنامه

چقدر این برنامه من هزینه - شهریه و هزینه های: $ 78،040 - کتاب ها و منابع: 5000 $ - در محوطه دانشگاه اتاق و هیئت مدیره: 50،040 $ * مقدار نشان داده شده است شامل هزینه های بالا برای کل برنامه، با فرض زمان طبیعی به اتمام. توجه داشته باشید که این اطلاعات در معرض تغییر.
دانش آموزان بورسیه بین المللی بین المللی پذیرفته شده به پنج کالج شهرهای واجد شرایط برای دریافت کمک هزینه های تحصیلی بین المللی اعم از 1000 $ 10،000 دلار دلار در سال می باشد. این بورسیه ها در استعداد و / یا اساس شایستگی و بر اساس معیارهای بورس تحصیلی مندرج در نامه جوایز مجموعه renumerable می باشد. این بورسیه ها در هر دو مقطع کارشناسی و در مقطع فوق لیسانس تعلق می گیرد.
چه گزینه های تامین مالی برای کمک به من برای این برنامه پرداخت؟تامین مالی برای این برنامه ممکن است در دسترس از طریق کمک های مالی، کمک هزینه تحصیلی، وام (دولتی و خصوصی) و برنامه های تامین مالی نهادی. مقدار متوسط ​​از بدهی برای فارغ التحصیلان برنامه زیر نشان داده شده: - وام فدرال: $ 47،808 - وام خصوصی آموزش: $ 36،186 - طرح تامین مالی نهادی: 0 دلار مدرسه انتخاب کرده است به ارائه اطلاعات اضافی زیر: 100٪ برنامه فارغ التحصیلان استفاده وام برای کمک به امور مالی هزینه های خود را برای این برنامه است.
چه مدت طول خواهد من را برای تکمیل این برنامه؟ این برنامه طراحی شده است برای 4 سال برای تکمیل. از کسانی که این برنامه در 2012-2013 تکمیل، 63٪ در 4 سال به پایان رسید.
آخرین به روز رسانی May 2015

درباره این دانشگاه

Whether you are planning to study music, film/video, theatre arts, audio, education, business, music business, or mass communication, you will find yourself working with inspired and dedicated faculty ... اطلاعات بیشتر

Whether you are planning to study music, film/video, theatre arts, audio, education, business, music business, or mass communication, you will find yourself working with inspired and dedicated faculty and with gifted students every day. اطلاعات محدود