مدرک لیسانس در علوم کامپیوتر

عمومی

شرح برنامه

شاید شما شده است با کامپیوتر تمام عمر خود را مجذوب، شیفته با هر پیشرفت های جدید فن آوری و با دقت تا به روز بر روی لبه برش پیشرفت زمینه باعث می شود هر روز. دانشگاه ایندیانا کوکومو اکنون ارائه می دهد کارشناسی علوم کامپیوتر درجه فقط برای شما و شور و شوق خود را طراحی شده است. با تمرکز در دنیای واقعی و فرهنگ کشف دائمی، در رشته علوم کامپیوتر در IU کوکومو شما باز می شود تا به امکانات بی پایان.

ما ارائه می دهیم درجه در فن آوری به هر شور و شوق خود ممکن است. با تمرکز کمی متفاوت تر از کارشناسی ما از علم در درجه انفورماتیک، هنگامی که علوم کامپیوتر شما تحصیل در IU کوکومو، شما را در طراحی نرم افزار و سخت افزار فناوری های مؤثر در پشت سیستم محاسباتی جهان نیاز دارد و هر روز با استفاده از تخصص خواهد شد.

کارکنان آگاه و دانشکده ما در اینجا برای شما خواهد بود، از آشنایی با علوم کامپیوتر به پروژه CAPSTONE ارشد نهایی خود را. با تمرکز بر برنامه های کاربردی دنیای واقعی، دانشکده IU کوکومو فقط عنوان کنجکاو که شما هستند. همانطور که در جهان علم کامپیوتر همچنان به پیشبرد، شما اینجا یادگیری بر روی لبه برش - و ما وجود دارد گرسنه به کشف و کشف حق در کنار شما.

علوم کامپیوتر خانه باز

دانشکده دانشگاه ایندیانا کوکومو از دانشکده علوم، همراه با دفتر پذیرش، را در دست باشد برای پاسخ به سوالات در مورد رشته علوم کامپیوتر جدید است.

به ما بپیوند! پنجشنبه، مارس 23 - 17:30-07:30

  • پرسش و پاسخ در مورد رشته علوم کامپیوتر BS و درجه انفورماتیک BS
  • مروری مختصر از علوم کامپیوتر و انفورماتیک
  • امکانات حرفه ای
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Indiana University Kokomo is very affordable and also offers scholarships for international students! Undergraduates can qualify for scholarships of $5,000 per year and graduate students can qualify ... اطلاعات بیشتر

Indiana University Kokomo is very affordable and also offers scholarships for international students! Undergraduates can qualify for scholarships of $5,000 per year and graduate students can qualify for $4,000 per year! اطلاعات محدود
کوکوو , وست لافایت + 1 بیشتر کمتر