مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی و دارای مدرک دانشگاهی در سیستم های اطلاعات رایانه است

عمومی

شرح برنامه

عمده در سیستم های اطلاعات رایانه ای شامل مطالعه و تجزیه و تحلیل اطلاعات سازمان و طراحی سیستم جمع آوری اطلاعات و پردازش با استفاده از رایانه ها است. دانشجویان بر محاسبات ، علوم کامپیوتر و سایر سیستمهای اطلاعاتی متمرکز خواهند شد.

Pittsburg State University در برنامه سیستم اطلاعات رایانه به دانشجویان ، دو بخش تأكید متمایز را ارائه می دهد: تضمین اطلاعات و امنیت رایانه و طراحی سیستم.

تأیید اطلاعات و تأمین امنیت رایانه

تضمین اطلاعات و امنیت رایانه با نیاز روزافزون برای محافظت از اطلاعاتی که توسط سیستمهای رایانه ای ذخیره و پردازش می شوند و با استفاده از شبکه های ارتباطی مدرن ارتباط برقرار می کنند ، مقابله می کند.

اساس این برنامه با درک نقش اطلاعات در جامعه معاصر ، ابزارهای فناوری برای ذخیره ، انتقال و تولید اطلاعات آغاز می شود و اهمیت اطمینان از اطلاعات دقیق ، محرمانه و در دسترس خواهد بود.

تأکید طراحی سیستم

برنامه طراحی سیستم در Pittsburg State University برگرفته از برنامه مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی است تا آگاهی های زیست محیطی را در مورد نقش اطلاعات در بنگاه ارائه دهد و آن را با برنامه سیستم های اطلاعاتی ترکیب کند که یک پایه فن آوری محکم را فراهم می کند و دانش آموز را برای مشاغل آماده می کند. در برنامه نویسی رایانه ، طراحی سیستم و تجزیه و تحلیل ، برنامه نویسی بانک اطلاعات و مدیریت و پشتیبانی از فناوری اطلاعات.

Coding

گزینه های شغلی

فارغ التحصیلان برنامه برای بسیاری از نقشها واجد شرایط هستند از جمله:

 • برنامه نویس صنعت
 • متخصصان پشتیبانی فناوری اطلاعات
 • برنامهنویس
 • تحلیلگر سیستم رایانه ای
 • مدیر سیستم اطلاعات رایانه
 • اپراتور سیستم اطلاعات رایانه ای
 • مدیر پایگاه داده
 • مدیر سیستم شبکه و رایانه
 • و خیلی بیشتر

کاربرد

اگر هیچ یک از ضوابط تضمین شده را برآورده نکنید ، همچنان به درخواست شما توصیه می شود. درخواست شما به صورت جداگانه بررسی خواهد شد.

 • هنگامی که درخواست خود را برای پذیرش در Pittsburg State University شروع می کنید ، لطفاً به ویژگی های زیر در برنامه آنلاین خود توجه کنید:
 • برنامه آنلاین به گونه ای طراحی شده است که به شما امکان می دهد طبق برنامه خود پیشرفت کنید. ما شما را تشویق می کنیم تا مراحل را در یک جلسه انجام دهید ، اما اگر این امکان پذیر نباشد ، می توانید پس از صرفه جویی در هر بخش ، خارج شوید و بعداً برای بازگشت بقیه بازگشت کنید.
 • اگر در مورد بخشی از برنامه سؤالی دارید ، لطفاً در نزدیکی مورد کلیک کنید. یک جعبه با اطلاعات اضافی در مورد مورد خاص ظاهر می شود.
 • هر بخش از برنامه ها در سمت چپ صفحه ذکر شده است. دکمه ادامه در پایین هر صفحه اطلاعاتی را که در آن بخش تکمیل کرده اید ذخیره می کند و شما را به بخش بعدی منتقل می کند.
 • با پایان یافتن یک بخش ، یک وصیت نامه در کنار آن بخش ظاهر می شود. شما هنوز هم می توانید اطلاعات اضافی را به یک بخش کامل اضافه کنید.
 • درخواست شما برای پذیرش تا زمانی که تمام بخش ها تکمیل نشود ، ارائه نمی شود.
 • قبل از پردازش درخواست شما پرداخت هزینه برنامه الزامی است.
 • اگر به عنوان دانشجوی سال اول متقاضی درجه اقدام می کنید ، حتماً نسخه ای از متن دبیرستان یا لیست دیگری از دوره های دبیرستان خود ، از جمله معدل و معدل دوره را در دست داشته باشید. بدون این اطلاعات که به راحتی در دسترس باشد ، نمی توانید برنامه خود را به طور کامل تکمیل کنید. متقاضیان باید برنامه ها ، نمرات ، اعتبارات و نمرات آزمون را در برنامه ذکر کنند که توسط دفتر پذیرش برای تصمیم گیری در مورد پذیرش اولیه استفاده می شود. در صورت درخواست ، رونوشت (های) رسمی و نمرات آزمون برای اعتبار سنجی لازم است.
 • درخواست پذیرش و بورس های تحصیلی باید تا 1 فوریه (یا 15 دسامبر برای دانشجویان انتقال از نیمسال بهار شروع شود) به همراه کلیه نسخه های لازم و مستندات اضافی تکمیل و ارسال شود تا واجد شرایط برای بورسیه های پذیرش شوند. بورس های تحصیلی پذیرش مشروط بر دریافت بودجه دریافت می شود. (اطلاعات خود گزارش برای اهداف بورس تحصیلی پذیرفته نمی شود).

هزینه

قیمت مناسب شما نیاز دارید. انعطاف پذیری مورد نظر شما. برنامه شهریه تخت ما به دانشجویان دوره کارشناسی تمام وقت (ثبت نام حداقل 12 ساعت اعتبار) و دانشجویان فارغ التحصیل (ثبت نام شده در 9 یا بیشتر از ساعت اعتبار) اجازه می دهد تا بدون توجه به تعداد کل اعتبارات گرفته شده ، میزان شهریه واحد را پرداخت کنند. آیا می خواهید یک موضوع را در خارج از اصلی خود جستجو کنید یا دوره های دیگری را برای کمک به تسریع در تاریخ فارغ التحصیلی خود انجام دهید؟ با تشکر از نرخ تخت ما می توانید این کار را بدون پرداخت شهریه اضافی انجام دهید. خواه 10 ساعت یا 20 ساعت وقت بگذارید ، همین میزان را پرداخت می کنید.

شهریه داخل و هزینه های هر ترم (سال تحصیلی 2019-2020)

شهریه (نرخ تخت ، از جمله هزینه دانشگاه) 3،669 دلار
+ کتاب و لوازم (برآورد شده) 500 دلار
+ زندگی در سالن اقامتگاه (تخمین زده می شود) 3،998 دلار
ترم کل (تخمین زده شده)
سال تحصیلی کل * (برآورد شده)
8167 دلار
16،334 دلار

شهریه خارج از کشور و هزینه های هر ترم (سال تحصیلی 2019-2020)

شهریه (نرخ تخت ، از جمله هزینه دانشگاه) 9341 دلار
+ کتاب و لوازم (برآورد شده) 500 دلار
+ زندگی در سالن اقامتگاه (تخمین زده می شود) 3،998 دلار

ترم کل (تخمین زده شده)
سال تحصیلی کل * (برآورد شده)

13،839 دلار
27،678 دلار

شهریه دانشجویان و هزینه های هر ترم (سال تحصیلی 2019-2020)

شهریه (نرخ تخت ، از جمله هزینه دانشگاه) 18،682 دلار
+ بیمه بیماری / حوادث - پوشش 12 ماهه (ضروری) 1،772 دلار
+ کتاب و لوازم (برآورد شده) 1000 دلار
+ هزینه های زندگی (برآورد شده) 7996 دلار
+ جهت گیری و انطباق SEVIS 80 دلار
سال تحصیلی کل * (برآورد شده) 29،530 دلار


بورس های تحصیلی و کمک های مالی

پیت ایالتی دانشجویان زیادی را برای بورس های تحصیلی و کمک های مالی به دانشجویان خود ارائه می دهد. ما می فهمیم که شما به عنوان یک دانش آموز ، تمرکز شما باید روی کلاس باشد نه بر روی مدارک. متخصصان در دفتر کمک مالی ما دانش آموزان در اینجا هستند تا اطلاعات لازم را جهت انتخاب صحیح در مورد کمک های مالی در اختیار شما قرار دهند. تقریبا 80 درصد دانشجویان ایالتی پیت به نوعی کمکهای مالی دریافت می کنند ، از جمله:

 • کمک هزینه ها: کمک هایی که نیازی به بازپرداخت ندارند
 • بورس های تحصیلی: جوایز برای دانشجویانی که پیشرفت تحصیلی برتر نشان داده اند یا معیارهای خاصی را ملاقات کرده اند ، که نیازی به بازپرداخت ندارند
 • اشتغال: حدود 10٪ دانشجویان ما در دانشگاه کار می کنند
 • وام: وام می تواند به والدین و / یا دانش آموزان داده شود و باید بازپرداخت شود

در بسیاری از موارد ، متخصصان کمک های مالی دانشجویی ما می توانند به شما در ترکیب این گزینه ها در یک بسته شخصی که متناسب با نیاز فردی شما باشد کمک کنند. میزان کمکی که شما دریافت می کنید بستگی به سهم مورد انتظار خانواده شما در هزینه های تحصیلی شما دارد. دریافت برنامه های کاربردی در اوایل دوره حائز اهمیت است - بورسیه های پذیرش دانشجویان سال اول ورود و دانشجویان انتقالی به صورت اولیه و اول خدمت ارائه می شود تا زمانی که بودجه کاهش یابد. تقاضا برای ترم پاییز یکم فوریه و 15 دسامبر برای ترم بهار ارائه می شود. با توجه به این تاریخ ها:

 • برنامه پذیرش
 • برنامه های بورس تحصیلی
 • کلیه مستندات مورد نیاز (اطلاعات خود گزارش شده برای اهداف بورس تحصیلی پذیرفته نمی شود)
آخرین به روز رسانی May 2020

درباره این دانشگاه

Looking for a university with a traditional campus feel, competitive academic programs, and an incredible surrounding community? Look no further than Pitt State.

Looking for a university with a traditional campus feel, competitive academic programs, and an incredible surrounding community? Look no further than Pitt State. اطلاعات محدود