Read the Official Description

تبدیل شدن به یک رهبر کسب و کار در بازار جهانی. در سال اول شما پایه محکمی در تمامی جنبه های مدیریت کسب و کار از جمله قانون کسب و کار، اصول بازاریابی و درک اطلاعات مالی کسب خواهید کرد. در تمام سطوح، شما همچنین کسب و کار را در مقیاس بین المللی مطالعه خواهید کرد، شامل مواردی مانند نحوه مدیریت عملیات در سطح جهانی و مسائل فرهنگی در مدیریت، کاملا آماده شدن برای حرفه ای بین المللی است.

از سال 2018، University of Gloucestershire مدرسه کسب و کار به یک خانه جدید با نام تجاری جدید در دانشگاه Oxstalls در گلاستر حرکت خواهد کرد. 16 میلیون پوند توسعه خواهد بود خانه کسب و کار ما، بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، دوره های قانون و حسابداری و مالی است.

علاوه بر این، تجارب کسب و کار ما Make It این است که اطمینان حاصل شود که شما در هنگام فارغ التحصیلی از جمعیت بیرون بیایید.

آن را بین المللی بسازید: کار با کسب و کار در خارج از کشور. شما اصول شرکت مدرن را از منظر بین المللی مطالعه می کنید در حالی که مشغول کار و مشغولیت در کسب و کار در پایتخت های پر رونق نیویورک یا هنگ کنگ هستید - انتخاب شماست. نیویورک فرصتی را برای دیدن وال استریت، ساختمان NASDAQ نمادین و بزرگترین بورس اوراق بهادار ارائه می دهد. هنگ کنگ سومین مرکز مالی پیشرو در جهان و مرکز تجارت بین المللی است. در معرض قرار گرفتن در معرض جهانی، به شما در بازار کار کمک خواهد کرد، مهم نیست که آیا شما در حال برنامه ریزی برای داشتن یک حرفه ای بین المللی هستید یا خیر. برای این دلیل حیاتی، سفر در هزینه هزینه های خود را شامل می شود.

آن را واقعی کنید: یاد بگیرید از افرادی که آنجا بوده اید و انجام داده اید. برندهای بین المللی و چهره های کسب و کار به شما بینش واقعی را در مورد موفقیت در کسب و کار جهانی می دهد. برنامه دنیای واقعی در طول یادگیری شما تعبیه شده است و شما مطالعات موردی واقعی را تجزیه و تحلیل می کنید، مشارکت در شبیه سازی کار و ایده های خود را به کارشناسان کسب و کار. در سال آخر شما، شما می توانید در یک چالش کسب و کار هیجان انگیز با نام تجاری بین المللی و یا انگلستان شرکت کنید.

این اتفاق می افتد: به یک فارغ التحصیل حرفه ای آماده شوید. فرصت های شغلی به شما برای اعتماد به نفس می دهد تا یادگیری خود را در عمل انجام دهید و ارتباطات ضروری را بدست آورید. دانش آموزان برای شرکت هایی مانند Warner Bros، BMW و بنیاد قلب بریتانیا کار کرده اند. شما همچنین یک کارآفرین را سایه می کنید، با یک شرکت شرکت کار کنید و تجربه ای را به عنوان یک مشاور سایه در مرکز رشد، مرکز کسب و کار ما در Oxstalls Campus کسب کنید. همه اینها طراحی شده است تا به شما مهارت و CV را برای پی بردن به حرفه انتخابی خود بدهید. فارغ التحصیلان در سراسر طیف کسب و کار کار می کنند؛ از شروع کسب و کار خود را به کار بین المللی برای شرکت های مانند آی بی ام.

سبک مطالعه

توسعه مهارت ها در مدیریت افراد، پروژه ها، امور مالی، منابع انسانی، بازاریابی و تدارکات در سراسر فرهنگ ها و محیط های مختلف. درک اقتصاد جهانی و بررسی مسائل مربوط به پایداری جهانی و اخلاق. شما از طریق سخنرانی ها، کارگاه ها، تمرین بازتابی و شبیه سازی کسب و کار یاد خواهید گرفت. در مورد چالش های کسب و کار "دنیای واقعی" و کارشناسان صنعت اطلاعات کسب کنید. شما کسب و کار جهانی را در چین خواهید آموخت و از ارتباطات تجاری با مرکز رشد دانشگاه بهره مند شد.

شغل

  • مدیر پروژه
  • مدیر تدارکات
  • مشاور مدیریتی
  • محقق عملیاتی
  • مدیر خرده فروشی
  • مدیر فروش

لینک های صنعت

دسترسی مربیان متخصص، تجربه کاری و فرصت های شبکه را از طریق مرکز رشد ما در اختیار شما قرار می دهد. مرکز رشد، سرویس های تجاری پیشرو در گلاسترشر را به ارمغان می آورد.

Program taught in:
انگلیسی

See 24 more programs offered by University of Gloucestershire »

Last updated June 18, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
3 - 4 
پاره وقت
تمام وقت
Price
9,250 GBP
دانشجویان خانه و اتحادیه اروپا: 9،250 GBP در سال. دانش آموزان بین المللی: 13،840 GBP در سال.
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
آگوست 31, 2021
Application deadline

سپتامبر 2019

Location
Application deadline
End Date
آگوست 31, 2021