Read the Official Description

تبدیل شدن به یک رهبر کسب و کار ماهر با بینش تجاری تیز. در سال اول شما پایه های جامع را در تمامی جنبه های مدیریت کسب و کار شامل قانون کسب و کار، اصول بازاریابی و درک اطلاعات مالی کسب خواهید کرد. در تمام دوره های خود، مهارت های خود را در مدیریت با موضوعاتی از قبیل تمرین رهبری در یک سازمان، مدیریت عملیات در سطح جهانی و مدیریت نوآوری و کارآفرینی تسلط خواهید یافت.

از سال 2018، University of Gloucestershire مدرسه کسب و کار به یک خانه جدید با نام تجاری جدید در دانشگاه Oxstalls در گلاستر حرکت خواهد کرد. 16 میلیون پوند توسعه خواهد بود خانه کسب و کار ما، بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، دوره های قانون و حسابداری و مالی است. اطلاعات بیشتر در مورد مدرسه کسب و کار جدید و پیشرفت های دیگر را با ویدیو مجازی پرواز ما ببینید و ببینید که در آن شما می توانید اولین گام های خود را به سمت حرفه ای خود را در کسب و کار.

علاوه بر این، تجارب کسب و کار ما Make It این است که اطمینان حاصل شود که شما در هنگام فارغ التحصیلی از جمعیت بیرون بیایید.

آن را بین المللی بسازید: شما اصول شرکت مدرن را از منظر بین المللی مطالعه می کنید در حالی که مشغول و کار با کسب و کار در پایتخت های پر رونق نیویورک یا هنگ کنگ هستید - انتخاب شماست. نیویورک فرصتی را برای دیدن وال استریت، ساختمان NASDAQ نمادین و بزرگترین بورس اوراق بهادار ارائه می دهد. هنگ کنگ سومین مرکز مالی پیشرو در جهان و مرکز تجارت بین المللی است. در معرض قرار گرفتن در معرض جهانی، به شما در بازار کار کمک خواهد کرد، مهم نیست که آیا شما در حال برنامه ریزی برای داشتن یک حرفه ای بین المللی هستید یا خیر. برای این دلیل حیاتی، سفر در هزینه هزینه های خود را شامل می شود.

آن را واقعی کنید: یاد بگیرید از افرادی که آنجا بوده اید و انجام داده اید. رهبران مارک های بین المللی و ارقام کسب و کار ارائه سخنرانی های الهام بخش و به شما یک بینش واقعی در مورد اینکه چگونه در کسب و کار جهانی موفق است. برنامه دنیای واقعی در طول یادگیری شما تعبیه شده است و شما مطالعات موردی واقعی را تجزیه و تحلیل می کنید، مشارکت در شبیه سازی کار و ایده های خود را به کارشناسان کسب و کار. در سال آخر شما، این فرصت را دارید که با یک نام تجاری بین المللی یا بریتانیا در چالش کسب و کار هیجان انگیز شرکت کنید.

این اتفاق می افتد: به یک فارغ التحصیل حرفه ای آماده شوید. فرصت های شغلی به شما اطمینان می دهد تا یادگیری خود را در عمل انجام دهید و ارتباطات ضروری را بدست آورید. دانش آموزان برای شرکت هایی مانند Warner Bros، BMW و بنیاد قلب بریتانیا کار کرده اند. شما همچنین فرصتی برای سایه یک کارآفرین، کار با یک شرکت شرکتی و کسب تجربه به عنوان یک مشاور سایه در مرکز رشد، مرکز کسب و کار ما در Oxstalls پردیس داشته باشید. همه اینها طراحی شده است تا به شما مهارت و CV را برای پی بردن به حرفه انتخابی خود بدهید. فارغ التحصیلان در سراسر طیف کسب و کار کار می کنند؛ از شروع کسب و کار خود را به کار بین المللی برای شرکت های مانند آی بی ام.

سبک مطالعه

یادگیری از طریق سخنرانی ها، سمینارها، کار گروهی، تمرین بازتابی، شبیه سازی کسب و کار، چالش های حل مسئله و ارائه. از طریق این، شما مهارت های مدیریت افراد، پروژه ها، امور مالی، منابع انسانی، بازاریابی و تدارکات را توسعه خواهید داد. مطالعات موردی در دنیای واقعی به شما این امکان را می دهد تا تخصص خود را بسازید در حالی که شبیه سازی ها و زمینه های زندگی به رهبران کسب و کار به شما تجربه عملی می دهد. شما فرصت هایی برای کار با شرکت های پیشرو داشته اید و می توانید یک دوره کار را به عنوان بخشی از مدرک خود را کامل کنید. این شما را آماده تحصیل در رشته کارشناسی خواهید کرد.

شغل

  • مدیر پروژه
  • مدیر تدارکات
  • مشاور مدیریتی
  • محقق عملیاتی
  • مدیر خرده فروشی
  • مدیر فروش

لینک های صنعت

از طریق سخنرانی های مهمان در طول دوره، از کارشناسان صنعت مطلع خواهید شد.

Program taught in:
انگلیسی

See 24 more programs offered by University of Gloucestershire »

Last updated June 18, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
2 - 4 
پاره وقت
تمام وقت
Price
9,250 GBP
دانشجویان خانه و اتحادیه اروپا: 9،250 GBP در سال. دانش آموزان بین المللی: 13،840 GBP در سال.
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
آگوست 31, 2021
Application deadline

سپتامبر 2019

Location
Application deadline
End Date
آگوست 31, 2021