مدرک مدیریت کسب و کار

عمومی

شرح برنامه

مدرک مدیریت و مدیریت بازرگانی (ADE) ارائه شده دارای یک تمرکز کلی است ، نتیجه بازتاب های انجام شده با نمایندگان موسسات خصوصی و دولتی در منطقه و مواردی که در نظرسنجی درج کار کارگران فارغ التحصیلان و کسانی که در این زمینه جمع آوری شده اند ، انجام می شود. برنامه استراتژیک دانشکده حقوق ، اقتصاد و گردشگری.

Igualada و محیط آن با یک ساختار تجاری کوچک و متوسط مشخص می شود ، که آموزش گسترده ای را توصیه می کند تا فارغ التحصیلان آینده یک نمای کلی از نحوه عملکرد یک شرکت داشته باشند. به این ترتیب فارغ التحصیلان توانایی پوشش نیازهای مختلف مدیریتی را دارند که ممکن است هنگام ورود به دنیای تجارت ایجاد شود.

مطالعات در مدیریت و مدیریت بازرگانی همچنین امکان تعمیق مهارتهای مرتبط با نوآوری در کسب و کار ، مدیریت عمومی تجارت و مدیریت جهانی سازی بازارها و شرکتها را فراهم می آورد.

133040_133037_Campus_Slide4.jpg

چرا این مدرک را در پردیس Igualada مطالعه کنید؟

مدرک مدیریت و مدیریت مشاغل (ADE) آموزش کاملی و آموزش عملی و حرفه ای در مورد مدیریت شرکت را فراهم می کند ، که با واقعیت تجارت و ارتباط آن با محیط ارتباط تنگاتنگی دارد ، و این باعث می شود که اشتغالزایی یا ایجاد خود شرکت

مطالعات در مدیریت و مدیریت بازرگانی همچنین امکان تعمیق مهارتهای مرتبط با نوآوری در کسب و کار ، مدیریت عمومی تجارت و مدیریت جهانی سازی بازارها و شرکتها را فراهم می آورد.
علاوه بر این ، یک هدف اصلی ، آموزش و آموزش فارغ التحصیلان آینده برای درج آنها در جهان جهانی ، ترجیح دادن آموزش های تجاری به زبان های دیگر (ترجیحاً انگلیسی) ، کار تیمی و استفاده از فناوری های اطلاعاتی و ارتباطات

خلاصه اینکه ، آموزش فارغ التحصیلان ADE ما باید آنها را قادر سازد تا انواع مشکلات موجود در شرکت را حل کنند و با مشارکت آنها ، در موفقیت ، گسترش و بین المللی شرکت سهیم باشند.

از دیدگاه تدریس ، دانشکده حقوق ، اقتصاد و جهانگردی ، متعهد به ارزیابی مداوم ، روشهای فعال تدریس و یادگیری و جهت گیری حرفه ای از مطالعات است که به عنوان یک ویژگی متمایز ، اعمال اجباری در شرکت ها و تحرک را شامل می شود. دانشجویان ملی و بین المللی.

این مدرک بعد از ظهر در پردیس Igualada ارائه می شود.

فرصت های شغلی

اصلی ترین فرصت های حرفه ای برای مدرک مدیریت و مدیریت بازرگانی مربوط به زمینه های زیر است:

 • حسابداری و حسابرسی: مسئول حوزه حسابداری ، حسابرسی خارجی ، حسابداری یا کنترل حسابرسی.
 • مالیات: مشاوره ، مدیریت و مشاوره مالیاتی.
 • امور مالی: مدیریت مالی ، تحلیلگر مالی ، رئیس خزانه داری.
 • عملیات و لجستیک: مدیریت عملیات و لجستیک ، مدیریت تولید ، مدیر لجستیک ، مدیر تهیه و توزیع.
 • منابع انسانی: مدیریت منابع انسانی.
 • مدیریت استراتژیک: کارکنان مدیریت استراتژیک ، مسئول برنامه ریزی استراتژیک ، دستیار مدیر.
 • شرکت و بازارهای جهانی: رئیس بین المللی ، تحلیلگر بازارهای جهانی.
 • بازاریابی و تحقیقات بازار: مسئول مدیریت حوزه بازاریابی ، مدیر بازرگانی ، مسئول ارتباطات بازاریابی ، مدیریت بازاریابی.
 • کارآفرینی: کارآفرینی ، مشاوره نوآوری ، مشاوره.
 • تحلیل اقتصادی: تحلیلگر اقتصادی ، کادر فنی در خدمات تحقیقاتی اشخاص دولتی و خصوصی.
 • راهنمایی ، مشاوره و مشاوره در هر سازمان دولتی یا خصوصی.

پذیرش مشخصات

مدرک تحصیلی در رشته مدیریت بازرگانی با هدف دانشجویانی است که علاقه مند به توسعه فعالیتهای حرفه ای خود در زمینه مدیریت مشاغل هستند و یا علاقمند به درک نحوه کار اقتصاد هستند. دانشجویی که نمایه مذاکره خوبی از خود نشان می دهد ، یک کارآفرین است و در عین حال یک رفتار اخلاقی و مسئولانه نیز نشان می دهد. این کار به سهولت در ارتباطات شفاهی و کتبی ، مهارت های ریاضی و تحلیلی ، انگیزه برای درک پدیده ها و تحولات اجتماعی و توانایی تصمیم گیری و حل تعارضات نیاز دارد.

در همین راستا ، ROYAL DECREE 1892/2008 ، از 14 نوامبر ، ماده 1 شرایط دسترسی به تحصیلات دانشگاهی رسمی و مراحل ورود به دانشگاه های دولتی اسپانیا را تنظیم می کند. طبق ماده 2 ، در صورت برآورده شدن هر یک از این شرایط ، می توانید به تحصیلات رسمی دانشگاهی در دانشگاه های اسپانیا دسترسی داشته باشید:

1. قرار گرفتن در هر یک از شرایط زیر:

 • دسترسی به دانشگاه با گذراندن یک آزمون ، توسط افرادی که دارای مدرک لیسانس هستند.
 • دسترسی به دانشگاه برای دانشجویان سیستمهای آموزشی کشورهای عضو اتحادیه اروپا یا سایر کشورهایی که اسپانیا توافقنامه های بین المللی را امضا کرده است.
 • دسترسی به دانشگاه برای دانشجویان سیستم های آموزشی خارجی ، در صورت درخواست همولوگ عنوان مبدأ به عنوان لیسانس اسپانیایی.
 • دسترسی به دانشگاه توسط کسانی که دارای عناوین تکنسین بالاتر مربوط به آموزش حرفه ای و آموزش های هنری یا تکنسین برتر ورزشی مربوط به آموزش ورزش باشند.
 • دسترسی به دانشگاه برای افراد بالای بیست سال.
 • دسترسی به دانشگاه از طریق اعتباربخشی در کار یا تجربه حرفه ای (پیش بینی شده در قانون 4/2007).
 • دسترسی به دانشگاه برای افراد بالای چهل و پنج سال.

2. دارای مدرک دانشگاه رسمی یا عنوان معادل آن باشید.

3. دارای مدرک دانشگاهی رسمی فارغ التحصیل دانشگاه ، معمار فنی ، مهندس فنی ، فارغ التحصیل ، معمار ، مهندس ، مطابق با ترتیب قبلی آموزش دانشگاه یا عنوان معادل آن باشید.

4- تحصیلات دانشگاهی جزئی را به اتمام رسانده یا پس از اتمام تحصیل ، مدرک دانشگاهی خود را در اسپانیا بدست نیاورده و مایل به ادامه تحصیل در یک دانشگاه اسپانیا هستید. در این حالت ، یک دانشگاه ضروری است که دانشگاه مربوطه حداقل 30 اعتبار را به رسمیت بشناسد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The main aim of the University of Lleida is the education of its students. We provide high standards of teaching with quality services throughout the university community that reach society beyond the ... اطلاعات بیشتر

The main aim of the University of Lleida is the education of its students. We provide high standards of teaching with quality services throughout the university community that reach society beyond the campus gates. Students make up most of the UdL community, and our objective is to ensure that they enjoy the teaching and learning processes involved. اطلاعات محدود