مدرک کارشناسی ارشد تدریس در آموزش عالی (TQFE) - In-service

University of Stirling

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرک کارشناسی ارشد تدریس در آموزش عالی (TQFE) - In-service

University of Stirling

بررسی اجمالی

اگر شما مدرس تحصیلات تکمیلی هستید، این مدارک مورد نیاز شماست. در صورتی که در TQFE به کار خود ادامه دهید، اگر در محیط تحصیلی یا تحصیلات دانشگاهی کار کنید، با تجربه پنج ساله در زمینه موضوع خود و حداقل دو سال آموزش، تدریس یا آموزش در یک سطح مناسب، به نفع شما خواهد بود.

ما یکی از تنها سه دانشگاه اسکاتلندی است که توسط دولت اسکاتلندی تأسیس شده است تا ممتاز تربیت در آموزش عالی (TQFE) ارائه شود و توسط شورای عمومی تدریس اسکاتلند (GTCS) تأیید شده است. هنگامی که فارغ التحصیل می شوید، می توانید با GTCS ثبت نام کنید، و مدارک شما اطمینان حاصل خواهد کرد که شما یک مدرس حرفه ای هستید.

TQFE ما در تأکید بر اهمیت بازتاب بحرانی، یادگیری همکارانه و ارزیابی همکارانه منحصر به فرد است. ما ارزش دانش و مهارت هایی را که می توانیم در دوره به ارمغان بیاوریم و شما را به انتقاد از عملکرد تدریس موجود خود بازتاب می دهیم. بازخورد از دانش آموزان قبلی ما در مورد این ویژگی های این دوره بسیار مثبت بوده است.

دلیل اصلی برای مطالعه با ما

# 1 ما در مقطع تحصیلات تکمیلی در اسکاتلند (راهنمای دانشگاه گاردین 2018) و در 10 کشور برتر در انگلستان (راهنمای کامل دانشگاهی 2019)

# 2 ما یکی از سه دانشگاه در اسکاتلند است که شرایط تحصیلی TQFE را ارائه می دهیم

# 3 رویکرد یادگیری ترکیبی ما از چهره به چهره، یادگیری آنلاین و تمرین تدریس ترکیبی است

جزئیات دوره

هنگامی که دوره را تکمیل می کنید، یک دیپلم BA یا دانشگاه دریافت خواهید کرد. در طی یک سال تحصیلی، شما سه سطح مدرک SCQF سطح 9 را به ارزش 120 امتیاز می گیرید.

این دوره در دسترس کسانی است که در حال حاضر در آموزش و پرورش اجباری مشغول به کار هستند (به عنوان مثال کالج FE یا موسسه مشابه) و شما دوره نیمه وقت را خواهید گرفت.

تدریس در محل کار شما بخشی جدایی ناپذیر از درس است. ماژول های زیر شامل: هویت و تنوع یادگیرنده؛ آموزش و ارزیابی؛ و تمرین حرفه ای یا آموزش حرفه ای حرفه ای.

درس دادن

این دوره TQFE به شما در یک مخلوط از آموزش آنلاین و در کلاس درس در کلاس درس تحویل داده می شود.

محیط آموزشی مجازی ما (VLE) به طور گسترده ای به عنوان یک عنصر مهم در دوره TQFE مورد استفاده قرار می گیرد. ما انواع مختلفی از منابع دیجیتال را برای شما فراهم می کنیم تا به اینترنت دسترسی داشته باشید، از جمله: ضبط تمام سخنرانی ها؛ مجلات الکترونیکی و کتاب الکترونیکی. منابع اضافی توسط سازمان های مختلف در بخش FE از جمله "شبکه توسعه کالج"، آموزش و پرورش اسکاتلند و شورای آموزش عمومی اسکاتلند ارائه می شود.

آموزش چهره به چهره ما شامل سخنرانی های گروهی، سمینارها و کارگاه های آموزشی است که توسط کارکنان TQFE و سخنرانان مهمان ارائه می شود. سخنرانی ها فرصتی برای مفاهیم کلیدی و مسائل را فراهم می کند و شما را برای دریافت راهنمایی در مورد ارزیابی ها فراهم می کند. این فرصت برای مشارکت با همتایان خود از زمینه های مختلف موضوع، عنصر کلیدی یادگیری چهره به چهره است.

ارزیابی

شما سه تکلیف رسمی نوشته شده، هر یک از 2000 کلمه را کامل خواهید کرد. همچنین در دو جلسه مجزا، تدریس در محل کار را مشاهده خواهید کرد. هر مشاهدات شامل یک تمرین بازتابی نوشته شده بر اساس گفتگوی حرفه ای با ناظر شما است. در آموزش و پرورش هیچ امتحانی وجود ندارد

ساعت کلاس درس

7 روز تدریس به صورت درسی در محوطه دانشگاه و یا در سایت های کالج ارائه می شود.

تحصیل خارج از کشور

در این دوره در دسترس نیست.

تماس

دکتر کوین برسنن، مدیر دوره

44 (0) 1786 467681
tqfe@stir.ac.uk

هزینه ها و هزینه ها

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی May 20, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره Online & Campus Combined
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
Duration
مدت زمان
12 
پاره وقت
Locations
بریتانیا - Stirling, Scotland
تاریخ شروع : سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2018
بریتانیا - Stirling, Scotland
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات