مدرک کارشناسی ارشد در رشته تحصیلات تکمیلی (TQFE) - پیش خدمات

University of Stirling

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرک کارشناسی ارشد در رشته تحصیلات تکمیلی (TQFE) - پیش خدمات

University of Stirling

بررسی اجمالی

آیا میخواهید مدرس تحصیلات عالی شوید؟ اگر چنین است، این واجد شرایط شما نیاز دارید. دوره تدریس در دوره پیش دبستانی ما در آموزش عالی (TQFE) یک دوره منحصر به فرد است که ما به طور خاص به دانشجویانی که خواهان حرفه ای در بخش FE می باشند، مناسب هستند.

ما یکی از سه دانشگاه سه نفره اسکاتلندی هستیم که توسط دولت اسکاتلندی برای ارائه دوره آموزش تکمیلی در آموزش عالی (TQFE) تأیید شده است. این توسط شورای عمومی تدریس اسکاتلند (GTCS) تأیید شده است و زمانی که فارغ التحصیل شدید می توانید با آنها ثبت نام کنید. ما همچنین توسط یک گروه مشاوره برنامه ای که از همکاران کالج های تحصیلات تکمیلی تشکیل شده است، هدایت می شود.

این یک مدرک است که اطمینان حاصل خواهد کرد که بهترین شروع به حرفه ای در تحصیلات عالی است. به عنوان یک دانش آموز قبل از خدمت، شما ممکن است تجربه دیگری را تدریس، اما مایل به کسب معیار TQFE برای کار در بخش آموزش و پرورش است.

دوره ما توسط آخرین تحقیقات مطلع شده است و تمرکز تمرین، حصول اطمینان از تجربه یادگیری با کیفیت بالا است. ما همچنین بر تعامل همکار و بازتاب بحرانی در تدریس ما تاکید می کنیم. این دوره همچنین شامل یک فرصت در یک موسسه آموزش عالی برای ایجاد اعتماد به نفس در آموزش و افزایش قابلیت اشتغال شما می باشد.

دلیل اصلی برای مطالعه با ما

# 1 ما تنها ارائه دهنده TQFE برای ارائه یک دوره پیش خدمات برای کسانی که مایل به پیشرفت در حرفه تدریس در آموزش عالی

# 2 ما در مقطع تحصیلات تکمیلی در اسکاتلند (راهنمای دانشگاه گاردین 2018) و 10 نفر در بریتانیا (راهنمای کامل دانشگاه 2019)

# 3 این دوره شامل یک دوره قرار دادن برای افزایش تجربه و قابلیت اشتغال شماست

جزئیات دوره

اگر بخواهید حرفه ای را در بخش آموزش و پرورش دنبال کنید، این مدرک تحصیلی شناخته شده است. شما دوره ی یک ساله را دنبال می کنید که منجر به تحصیلات تکمیلی یا دیپلم کارشناسی می شود. در طول سال شما پنج مدول در SCQF سطح 9 که ارزش 120 اعتبار دارد، از جمله: تنوع یادگیرنده؛ آموزش و ارزیابی 1 و 2؛ پیوند تمرین؛ و توسعه حرفه ای.

ما ارتباطات قوی با بخش کالج داریم، که ما را قادر می سازد تا با کالج های شریک مختلف در سراسر اسکاتلند ترتیب دهیم.

درس دادن

ماژول های ما نیاز به حضور در سخنرانی ها، سمینارها و کارگاه های آموزشی را دارند. همچنین در کالج تحصیلات تکمیلی اسکاتلند قرار می گیرد که به شما آموزش عالیی را می دهد.

ما تمام مواد آموزشی ما را به صورت آنلاین در دسترس شما قرار می دهیم، از جمله: ضبط تمام سخنرانی ها؛ مجلات الکترونیکی و کتاب الکترونیکی. منابع اضافی توسط سازمان های مختلف در بخش FE، از جمله:

  • شبکه توسعه کالج
  • آموزش و پرورش اسکاتلند
  • شورای آموزش عمومی اسکاتلند

ارزیابی

به عنوان یک دانش آموز قبل از خدمت، شما یک جایزه کالج بدون پرداخت هزینه می کنید. شما در دو مکان جداگانه تدریس می کنید. هر مشاهدات شامل یک تمرین بازتابی نوشته شده بر اساس گفتگوی حرفه ای با ناظر شما است. این معمولا توسط کارکنان اصلی در دوره TQFE انجام می شود. ما همچنین کارآموزان معلم مبتنی بر کالج FE را به کار می گیریم که تکمیل تیم اصلی را که مشاهدات تدریس را انجام می دهند.

در آموزش و پرورش هیچ امتحانی وجود ندارد

ساعت کلاس درس

این دوره تمام وقت شامل 20 روز تدریس در محوطه دانشگاه، علاوه بر 120 ساعت تدریس در زمینه تدریس در یک کالج محلی است.

فرصت های شغلی

دوره ی ما تمرکز تمرین است، بنابراین شما در یک کالج محلی (120 ساعت آموزش) قرار می گیرید. این شامل 2 تا 3 روز در هفته تدریس در یک کالج است. قرار دادن شما توسط بازدیدکننده گرایان و مربیان کالج پشتیبانی می شود. این به شما فرصت می دهد تا تمرین تدریس خود را در محیط آموزشی پیشرفته تر و پیشرفته تر کنید.

تحصیل خارج از کشور

در این دوره در دسترس نیست.

تماس

دکتر کوین برسنن، مدیر دوره

44 (0) 1786 467681
tqfe@stir.ac.uk

هزینه ها و هزینه ها

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی May 20, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
Duration
مدت زمان
12 
تمام وقت
Locations
بریتانیا - Stirling, Scotland
تاریخ شروع : سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2018
بریتانیا - Stirling, Scotland
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات