Read the Official Description

مدرک لیسانس بین المللی کسب و کار بین المللی ، به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس می شود، شما را تبدیل به حرفه ای با سازگاری و تنوع در هر منطقه از یک شرکت یا موسسه که فعالیت در عرصه بین المللی است.

برنامه درسی Universidad Europea به نیاز بازار پاسخ می دهد، با کمک شرکت های مهم و مؤسسات در NNII طراحی شده و با نیازهای حرفه ای جهان - کسب و کار، قانونی، جامعه شناسی و محیط زیست سازگار است - .

توانایی خود را برای تجزیه و تحلیل وضعیت اقتصادی بین المللی تقویت کنید و زبان های دیگر را با توانایی زیادی برای مدیریت و رهبری، دیدگاه جامع از شرکت و دیدگاه بین المللی برای انجام کسب و کار یاد بگیرید.

علاوه بر این، شما می توانید یک تجربه منحصر به فرد در تحصیل در دانشگاه های مختلف اروپا، امریکا و آسیا که شامل منحصر به فرد مدرسه اقتصاد لندن، دانشگاه کالیفرنیا، برکلی و یا متعلق به شبکه دانشگاه های غول پیکر است که موسسه ما است 70 دانشگاه و مراکز آموزش عالی در سراسر جهان.

 • در سومین دوره کارشناسی لیسانس بین المللی کسب و کار شما می توانید یک شش ماه اقامت در یکی از دانشگاه های شریک اروپایی یا آمریکایی ما مانند دانشگاه ایالتی آپالاچی، دانشگاه ایالتی سن دیگو، کارلتون (کانادا) و هونان (چین) بگیرید.
 • در سال چهارم، شما می توانید یک دوره 6 ماهه در دانشگاه های حق بیمه زیر، که در آن شما نیز تمرین: دانشکده اقتصاد لندن (لندن، انگلستان) / دانشگاه Pace، نیویورک (ایالات متحده آمریکا)، دانشگاه مک گیل (مونترال) ، کانادا)

این اقامت بین المللی مکمل کامل برای دستیابی به این دیدگاه جهانی است که شرکت ها در داخل و خارج از مرزهای خود درخواست می کنند

یک روش عملی مبتنی بر چالش: آموزش مبتنی بر چالش

مدرک بین المللی کسب و کار را نمی توان درک کرد بدون اینکه در نظر داشته باشید که تحویل آن نیاز به روش شناسی عملی دارد، بر اساس چالش ها. دانش آموزان ما با شروع از این نظریه، از طریق تمرین و اجرای روزانه تمرین های عملی که به صورت جداگانه و همکاری انجام می شوند، به دانش افراد می رسند، بنابراین تسهیل درک مهارت هایی که دنیای حرفه ای در حال حاضر خواستار آن است.

دریافت آموزش بین حرفه ای در Universidad Europea از طریق یک مدل آموزشگر که کار مشترک را در میان دانش آموزان از مناطق مختلف تشویق می کند، به منظور شبیه سازی محیط های حرفه ای واقعی که همکاری تیم های مختلف برای توسعه پروژه های موفق ضروری است، یاد می گیرد.

توسعه "مهارت های نرم". در چنین بخش پویا و نوآورانه، شرکت ها به دنبال حرفه ای با تعادل واضح بین آموزش علمی در فناوری های فعلی، بسیار متخصص و توسعه مهارت ها و مهارت های حرفه ای هستند.

ارزیابی حرفه ای غایب (LPA) گواهی اولیه در کشور ما است که توسط Universidad Europea توسعه یافته است. در مجموع هشت صلاحیت را که اکثرا مورد نیاز شرکت ها در بازار کار است، ارزیابی می کند.

ایجاد تاسیسات با استراتژیک برای ایجاد شروع به کار با پشتیبانی از Hub Emprende آموزش داده می شود.

HUB EMPRENDE: ایده های بزرگ به شرکت ها تبدیل می شوند. برنامه های کارآفرینی برای راه اندازی و فضای همکاری برای راه اندازی یا تبلیغ پروژه شما.

این درجه کاملا به زبان انگلیسی تدریس می شود و شما همچنین می توانید زبان دوم و سوم را در طول دوره مطالعه کنید. علاوه بر این، اقامت بین المللی در دانشگاه های معتبر مانند: مدرسه اقتصاد لندن در انگلستان، دانشگاه Pace در نیویورک، École de Commerce ESCE در پاریس، دانشگاه کالیفرنیا (دانشگاه برکلی یا ریورساید) یا دانشگاه مک گیل در مونترال، در میان مراکز دیگر ، که با آن شما یک دیدگاه بین المللی برای مدیریت کسب و کار در محیط های جهانی به دست خواهید آورد.

به عنوان یک موسسه متعلق به شبکه دانشگاه های برندگان جایزه، بین المللی بخش مهمی از ما است و این به این دلیل است که علاوه بر دانش آموزان ما که در کلاس های زبان دیگر از اسپانیا دریافت می کنند، ما با بهترین دانشگاه ها موافقت می کنیم تا دانشجویان بتوانند دانش خود را بدست آورند و صلاحیت هایی که آموزش های خود را کامل می کنند. علاوه بر این، ما یک کلیسای بین المللی داریم، همانطور که دانشجویان ما هستند، 1 نفر از 4 از خارج از شبه جزیره ایبرین می آیند، و موسسه ما را با بیشترین تعداد دانشجویان خارجی می سازد.

بین المللی در ارقام:

 • حضور دانشجویان اراسموس در دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات: 597
 • دانش آموزان دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات که در برنامه های اسراسم مشارکت دارند: 103
 • 70 دانشگاه شبکه برنده جایزه
 • 40 کشور که در آن فعالیت ها و اقامت دارند
 • 25 کشور دارای دانشگاه های غرفه هستند
 • 300 قرارداد بین المللی
 • 10 زبان به عنوان آموزش اضافی آموزشی

شرکت های بزرگ و سازمان های بین المللی ما را تایید می کنند:

این درجه توسط هیئت مشورتی از منطقه شرکت تایید شده است متخصصان معتبر از سازمان های بزرگ تشکیل شده است. این شورا به ما کمک کرد تا دانش آموزان را در مورد برنامه درسی در زمینه اشتغال متمرکز و تفکر قرار دهیم، که این شیوه ها یک عنصر هسته ای را تشکیل می دهند و در آن دانش آموزان می توانند در آن بخش از فعالیت هایی که بیشتر بهترین نمایه حرفه ای شماست.

Universidad Europea دارای بیش از 3000 قرارداد با موسسات مختلف، شرکت ها یا موسسات مالی مانند Banco Santander، Deloitte، Adidas، Telefónica یا Grupo Dia، ACCENTURE، فیلیپس ایبریا، MICROSOFT، Deloitte، PWC یا Banco Santander، Salesforce و غیره امضا کرده است.

Universidad Europea 253 موافقت نامه تحصیلی در خارج از کشور را تأمین می کند که در برخی موارد اجازه می دهد بین المللی کارآموزی، مانند دانشگاه برکلی یا مک گیل.

علاوه بر این، برنامه ریزی حرفه ای این دانش آموزان در سازمان های بین المللی که تقاضای مداوم فارغ التحصیلان را در این سطح حفظ می کنند، از قبیل:

 • بانک جهانی
 • صندوق بین المللی پول.
 • بانک مرکزی اروپا.

عمل، کلید موفقیت فارغ التحصیلان ما:

اقدامات اجباری خود را در بهترین نهادهای دولتی و خصوصی در جهان انجام دهید. شرکت ها، سازمان های بین المللی و سازمان های غیر دولتی. در میان دیگر، Banco Santander، BBVA، KPMG، Deloitte، Accenture، بنیاد رئال مادرید، بنیاد Telefonica، Roche Farma یا Repsol.

علاوه بر این، از طریق آزمایشگاه مشاوره، ایجاد فضای تبادل دانش آموزان و بازار کار ارتقاء یافته است. به این ترتیب، دانشجویان، توانایی های مختلفی را از طریق اجرای پروژه های واقعی خارجی که توسط نهادهای همکار، معلمان و همکاران خود مورد ارزیابی قرار می گرفت، توسعه دادند.

Universidad Europea دارای بیش از 3000 قرارداد با موسسات مختلف، شرکت ها یا موسسات مالی مانند Banco Santander، Deloitte، Adidas، Telefónica یا Grupo Dia، ACCENTURE، فیلیپس ایبریا، MICROSOFT، Deloitte، PWC، Santander Bank، Salesforce را امضا کرده است ... بسیاری از از دانش آموزان ما در حال حاضر در سازمان های بین المللی بالا مانند بانک جهانی، صندوق بین المللی پول یا بانک مرکزی اروپا کار می کنند.

برنامه تحصیلی متمرکز بر بازار و بازار، یک مدل تحصیلی تجربی، بین المللی و مقررات اجباری، هسته مدرک، توانایی استخدام و ظرفیت کارآفرینی شما را بهبود می بخشد و دسترسی شما به بازار کار ملی و بین المللی را تسهیل می کند.

کجا می توانم کار کنم؟

 • بخش های مالی شرکت های دولتی یا خصوصی چند ملیتی
 • دولت، دولت مستقل یا محلی.
 • اتاق بازرگاني.
 • سازمان های بین دولتی دامنه فراملی.
 • شرکت های مشاوره مالی اقتصادی و یا بخش های دیگر با طرح بین المللی.
 • اشخاص با مشاغل و کسب و کار بین المللی: واردات، صادرات، مطالعات بازار و غیره
 • سازمان های غیر دولتی
 • مراکز تحقیقاتی و موسسات.
 • موسسات مشاوره بین المللی
 • تحلیلگر یا مشاور در مخازن تفکر
 • کارشناس تدارکات بین المللی

به عنوان یک فارغ التحصیل در کسب و کار بین المللی، شما آمادگی عالی و طرح بین المللی برای مدیریت بین المللی شرکت خواهید داشت. شما دانش، تکنیک ها، مهارت ها و رفتارهایی را که فرهنگ تجاری بین المللی را تشکیل می دهند، به دست می آورید. این فرهنگ نیاز به یک حرفه ای با دانش، مدیریت و تکنیک های کسب و کار، اقتصاد و استفاده از زبان ها، دانش ژئوپلیتیکی و نهادی و تجارب بین المللی را دارد، که شما از اقامت های بین المللی تحصیل می کنید.

Program taught in:
انگلیسی

See 6 more programs offered by Universidad Europea »

Last updated July 12, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
By locations
By date