Read the Official Description

مدرک لیسانس بین المللی در روابط بین المللی Universidad Europea یک برنامه بین رشته ای را ارائه می دهد که حاوی دوره های سیاسی، حقوق، جامعه شناسی و اقتصاد است.

این عنوان دوجانبه، دو عنصر ضروری و مکمل علوم اجتماعی را به ارمغان می آورد که پایه محکمی از دانش موجود در زمینه روابط اجتماعی-اقتصادی و تجاری که امروزه جهان را تضمین می کند، فراهم می کند. یک برنامه جامع، دقیق و بین المللی که آموزش جامع علمی و عملی در دنیای کسب و کار ارائه می دهد. این امر، به طور جامع، دانش در دنیای کسب و کار جهانی از منظر روابط اقتصادی، تجاری و تجاری و از دیدگاه خاص روابط بین الملل را شامل می شود.

در دانشگاه Pace (نیویورک)، McGill (کانادا)، دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی لندن، دانشگاه ایالتی سن دیگو و یا هونان (چین) با برنامه درسی 100٪ در زبان انگلیسی و بین المللی اقامت دارد.

روابط بین الملل یکی از سنتی ترین مطالعات در دانشگاه ما است، چرا که ما یکی از اولین دانشگاه های مادرید بودیم که به عنوان درجه خود، به عنوان تخصص در علوم سیاسی به آن آموزش داده شد.

این چشم انداز به ما امکان ایجاد یک مدرک را داده است که ابزار، دانش و مهارت هایی را به شما می دهد که باعث پیوستن شما به موسسات عمومی و خصوصی با مزیت قابل توجهی برای توسعه حرفه ای در کسب و کار، روزنامه نگاری، سیاست و یا فعالیت می شود با طرح بندی بین المللی.

این نقش دولت ها، اتحادیه های بین المللی، سازمان های غیر دولتی و شرکت های چند ملیتی و تاثیر آنها در جهان جهانی را بررسی می کند؛ مسائل کلیدی نظم سیاسی و اقتصادی نظیر حاکمیت، محیط زیست، توسعه و حقوق بشر را تحلیل می کند؛ این شامل گسترش بازارهای، جهانی سازی اقتصاد، جریان های مالی و مهاجرت، ایجاد نهادهای بین المللی و پایداری دولت رفاه است. آمادگی برای رهبری

یک روش عملی مبتنی بر چالش: آموزش مبتنی بر چالش

با استفاده از مدل دانشگاهی ما، از ديدگاه های مختلف با شرایط واقعی در دنیاي کار مواجه خواهيد شد.

"یادگیری بر اساس چالش ها". این فلسفه ما است و ما بر این باوریم که این بهترین راه برای تحکیم دانش تئوری لازم برای حفظ حرفه حرفه ای حرفه ای است.

به همین دلیل است که از روز اول، شما در کلاس درس می گذارید و شما در یکی از موسساتی که با آن موافقت کرده اید مانند وزارت امور خارجه و همکاری، ACNUR، صلیب سرخ، BBVA، Agencia EFE، Greenpeace ، پزشکان جهان یا سازمان بین المللی عدالت قضایی بلژیک.

شما همچنین می توانید بخشی از Universidad Europea IRClub ما در Universidad Europea و باشگاه همکاری باشید و کارهای متعددی را در زمینه روابط بین الملل با همکاران خود انجام دهید.

دریافت آموزش بین حرفه ای در Universidad Europea از طریق یک مدل آموزشگر که کار مشترک را در میان دانش آموزان از مناطق مختلف تشویق می کند، به منظور شبیه سازی محیط های حرفه ای واقعی که همکاری تیم های مختلف برای توسعه پروژه های موفق ضروری است، یاد می گیرد.

توسعه "مهارت های نرم". شرکت های بزرگ حقوقی حرفه ای را با یک تعادل واضح میان آموزش های علمی، بسیار تخصصی و توسعه مهارت ها و توانایی های حرفه ای دنبال می کنند.

ارزیابی حرفه ای غایب (LPA) گواهی اولیه در کشور ما است که توسط Universidad Europea توسعه یافته است. در مجموع هشت صلاحیت را که اکثرا مورد نیاز شرکت ها در بازار کار است، ارزیابی می کند.

بین المللی

این مقطع، به زبان انگلیسی به طور 100٪ بین المللی تدریس می شود، زیرا تقریبا نیمی از دانش آموزانی که این دوره را در خارج از کشور می گذرانند، از خارج از اسپانیا هستند، زیرا شما می توانید در طول دوره زبان دوم را مطالعه کنید، زیرا در سال سوم یا چهارم شما می توانید تصمیم بگیرید تحصیل در خارج از کشور و به این دلیل که در سال چهارم، اقامت دائمی بین المللی در دانشگاه های سطح اول: مدرسه اقتصاد لندن، Pace University of NY یا دانشگاه مک گیل (کانادا).

کارآموزی در اسپانیا یا در دفاتر بین المللی برگزار می شود که شرکا در سراسر جهان دارند.

بین المللی در ارقام:

  • حضور دانشجویان اراسموس در دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات: 597
  • دانش آموزان دانشکده علوم اجتماعی و ارتباطات که در برنامه های اسراسم مشارکت دارند: 103
  • 70 دانشگاه شبکه برنده جایزه
  • 40 کشور که در آن فعالیت ها و اقامت دارند
  • 25 کشور دارای دانشگاه های غرفه هستند
  • 300 قرارداد بین المللی
  • 10 زبان به عنوان آموزش اضافی آموزشی

شرکت های همکار

دانشکده اقتصاد لندن، وزارت امور خارجه، ESGLOBAL، موسسه الكانو سلطنتی، آژانس EFE، یونیسف ... فقط بعضی از موسساتی هستند كه شما می توانید با استقرار خود در آن كار كنید و در آن حرفه ای كه بخشی از مدرسه ای که درجه را تشکیل می دهد.

عمل، کلید موفقیت فارغ التحصیلان ما:

در Universidad Europea مادرید، از روز اول کارآموزی انجام دهید، این یک عنصر اساسی از درجه و درجه مطالعه ما است. اما علاوه بر این، ما با بهترین نهادهای دولتی و خصوصی توافق داریم، به طوری که در سال آخر تحصیلی شما می توانید به دنیای حرفه ای نزدیک شوید و تمام دانش و مهارت های به دست آمده در رشته را برجسته کنید.

وزارت امور خارجه و همکاری، UNHCR، صلیب سرخ، Greenpeace، Repsol، بنیاد ویسنته فرر، آژانس EFE، یونیسف، BBVA ...

Program taught in:
انگلیسی

See 6 more programs offered by Universidad Europea »

Last updated July 12, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
By locations
By date