Read the Official Description

مدیریت بازرگانی بین المللی (بالا بردن)

این دوره به عنوان یک درجه بالاتری برای دانشجویان بین المللی طراحی شده است که علاقمند به توسعه دانش خود در مدیریت کسب و کار هستند. با تمرکز قوی در زمینه قابلیت اشتغال، این برنامه زمینه های فکری لازم برای حرفه ای را در یک محیط کاری به سرعت در حال تغییر و همچنین یک رویکرد دقیق برای خودآگاهی و توسعه شخصی فراهم می کند. شما همچنین می توانید در معرض دنیای کار و خواسته های فعلی خود از طریق فرصت های تجربه کار با سازمان های حرفه ای و کارفرمایان و فعالیت های کارآفرینی باشید.

در حالی که مطالعه این دوره شما فرصتی برای تبدیل شدن به دانشمندان، صالح و موثر مدیران کسب و کار و رهبران قادر به حفظ حرفه ای موفق در مدیریت کسب و کار. پس از فارغ التحصیلی، شما باید انواع حرفه های مدیریت کسب و کار در دسترس شما را شامل می شود، از جمله نقش هایی مانند مشاور مدیریت، تحلیلگر کسب و کار یا مدیر عامل. اگر میخواهید پس از فارغ التحصیلی تحصیلات خود را ادامه دهید، می توانید گزینه های زیر را برای مدرک کارشناسی ارشد کسب کنید: کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار - MBA، مدرک کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار یا مدرک کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد.

الزامات دوره

  • حداقل 240 اعتبار QCF. این برنامه برای دانشجویان بین المللی طراحی شده است که دارای مدرک HND یا معادل آن در سطح Merit (یعنی 75 اعتبار در سطح Merit) هستند.
  • انگلستان
  • سطح زبان انگلیسی معادل IELTS 6.0 یا بالاتر با حداقل 5.5 در هر جزء.
Program taught in:
انگلیسی

See 14 more programs offered by The University of Law Business School »

Last updated October 2, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
13,500 GBP
سپتامبر 2019: در پردیس: 13،500 پوند (INT)
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019