توضیحات رسمی را مطالعه کنید

راه اندازی و یا شرکت چند ملیتی - همه چیز ممکن است با مطالعه مدیریت بین المللی

برای مدیران کسب و کار فرصت های زیادی در بازار کار وجود دارد. پس از موفقیت آمیز بودن مدرک لیسانس خود در مديريت کسب و کار و مديريت بين الملل، توانايی های شما

با مدیریت بازرگانی BA، برنامه مدرک بین المللی مدیریت و بازاریابی در برلین بین المللی در برلین، شما به خوبی برای خواسته های بازار جهانی کار آماده می شوید.

محتوای مدرن و عملی

از لحاظ محتوایی، می توانید هر دو پروژه فردی و گروهی را انتظار داشته باشید. استادان و استادان دانشگاه Berlin International - University of Applied Sciences در برلین با روش های آموزشی مدرن کار می کنند. محتویات تحصیلات تکمیلی به الزامات کارآفرینی بستگی دارد. بنابراین تمرکز ما بر مهارت و دانش آموزشی در کارکردهای مهم اقتصادی و مسائل بین فرهنگی بیشتر از فرمول های ریاضی است.

دانش آموزان می توانند به یک محیط دوستانه، همه جانبه و شخصی که می توانند به طور مستقیم به نیازهای فردی زبان آموزان پاسخ دهند.

مطالعات بین المللی به عنوان آمادگی برای بازار کار جهانی

کل برنامه کارشناسی در مدیریت کسب و کار زبان انگلیسی است. اگر به دنبال یک مدرک مدیریت کسب و کار بین المللی هستید که به طور مطلوب شما را برای آینده حرفه ای خود به عنوان یک رهبر با روش های مدرن تدریس و ارتباطات عملی زیادی آماده می کند، شما برای برنامه مدرک مدیریت بین المللی

برنامه های واقعیت

 • مدت زمان: 3 سال / 6 ترم
 • امتیازات: 180 ECTS
 • زبان: انگلیسی
 • درجه: لیسانس هنر (BA)
 • محل سکونت: Berlin-Mitte
 • شروع: اکتبر
 • سهم: 600 € ماهانه

مدیریت کسب و کار مطالعه با تمرکز بر مدیریت بین المللی

مدیریت بازرگانی مدیریت بین المللی و بازاریابی - برنامه

فرصت های شغلی مطلوب برای شرکت های چند ملیتی را باز کنید. با مدرک کارشناسی مدیریت بین المللی و بازاریابی، می توانید به شرکت های بین المللی و جهانی و همچنین مشاوره های مدیریتی مراجعه کنید. این مطالعه کاربردی است و فضای یادگیری از سوی تیم معلم معلمان بین المللی انگیزه می گیرد.

توسعه استعدادهای فردی

استادان و استادان در برلین بین المللی از شما در توسعه استعدادهای فردی خود و توسعه مهارت های تحلیلی خود به عنوان یک مدیر استراتژیک حمایت می کنند

کار پروژه و جهت گیری برنامه

بر اساس تخصص شما در درجه کسب و کار شما، شما فرصت انجام کار پروژه با توجه به تخصص شما - مقالات علمی و مطالعات موردی در زمینه مدیریت استراتژیک. علاوه بر این، یک پایگاه جامع در موضوعاتی مانند منابع انسانی، مدیریت دانش، فرهنگ تجاری و مالی فراهم می کند، در حالی که محدودیت های جنبه های ریاضی را محدود می کند. با هم ما در بازی های نقش بازی کار می کنیم و ملاقات کارمندان از شرکت های چند ملیتی و راه اندازی. پروژه های بین رشته ای شما را قادر می سازد تا با همکاران خود در 24 کشور مختلف همکاری کنید.

فرصت های شغلی با مطالعه مدیریت بین المللی مدیریت کسب و کار

فارغ التحصیلان دوره کارشناسی کارشناسی ارشد، با تمرکز بر مدیریت بین المللی و بازاریابی، می توانند به عنوان مدیران کل، تحلیلگران کسب و کار، مشاوران مدیریت یا مدیران شرکت های کوچک و متوسط ​​و چند ملیتی کار کنند.

وظایف حرفه ای با توجه به مطالعات کسب و کار

به عنوان یک کارمند بخش عملیاتی و استراتژیک، می توانید بر مشاوره و تجزیه و تحلیل کسب و کار، پیش بینی تحولات و اجرای طیف وسیعی از ابتکارات استراتژیک شرکت در کسب و کار تمرکز کنید. تجزیه و تحلیل شما سهم مهم در تصمیم گیری های استراتژیک مدیریت عالی و در بالاترین سطح سازمان است.

استفاده های مختلف

دیدگاه های مختلف حرفه ای برای مدیران و کارفرمایان کسب و کار مانند:

 • شرکت های چند ملیتی
 • رهبران بازار طاقچه محلی
 • سازمان های غیر دولتی
 • موسسات بخش دولتی
 • بنیاد یک شرکت راه اندازی
 • مطالعه بیشتر و تحقیق

تحصیلات عالی معتبر در برلین بین المللی

مدیریت بازرگانی کارشناسی با تمرکز بر مدیریت بین المللی و بازاریابی در بین المللی برلین، به عنوان یک برنامه کیفیت با ساختارهای روشن، مقررات و اهداف واجد شرایط، مورد تایید قرار گرفت. بنابراین بررسی اداره کسب و کار اثبات شده است که آن را مطابق با الزامات با کیفیت بالا که در منطقه آموزش عالی اروپا اعمال می شود. اعتبار این برنامه توسط آژانس ACQUIN به رسمیت شناخته شده توسط دولت انجام شد.

درخواست و پذیرش در برنامه تحصیلی

روند برنامه برای مطالعه مدیریت کسب و کار با تمرکز بر مدیریت بین المللی و بازاریابی در بین المللی برلین ساده است. از طریق پلت فرم ثبت نام آنلاین ما، شما به راحتی می توانید اطلاعات شخصی خود را وارد کنید و یک ایمیل تایید با یک لینک دریافت کنید. سپس میتوانید برای بارگیری نسخههای اسناد خود از لینک استفاده کنید:

 • گذرنامه یا کارت شناسایی
 • کپی (Fach-) Abitur یا معادل آن
 • اثبات مهارت های زبان انگلیسی
برنامه آموزش در:
انگلیسی
Berlin International - University of Applied Sciences

مشاهده 6 برنامه دیگر ارائه شده توسط Berlin International - University of Applied Sciences »

آخرین به روز رسانی September 30, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
600 EUR
Deadline
سپتامبر 30, 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
End Date
مارس 1, 2020
آخرین مهلت تقاضا
سپتامبر 30, 2019
Location
آخرین مهلت تقاضا
سپتامبر 30, 2019
End Date
مارس 1, 2020

Get to know us!