Read the Official Description

صنایع فرهنگی و خلاقانه در سطح جهانی رشد کرده است و برلین نقطه عطفی برای صنایع خلاق است و آن را جای مناسب برای مطالعات شما می داند. سران خلاق نیاز به رهبران خلاق دارند و شما یاد خواهید گرفت که در صنایع خلاق حمایت، بازار و موفقیت در صنایع خلاق را مدیریت کنید. این مدرک همچنین شما را برای شروع کسب و کار خود و یا کار در یک صنعت سنتی تر که در آن شرکت ها به طور فزاینده ای برای رویکردهای نوآورانه به مدیریت نگاه می کنند.

58606__MG_3012.jpg

محتوا، ساختار هدف و دوره

مدیریت صنایع خلاقانه BA شما را فراهم می کند آموزش و پرورش که شما را با دانش نظری و مهارت های عملی و توانایی برای ایجاد ارزش کسب و کار از طریق مدیریت استراتژیک، نوآوری و طراحی در زمینه های گسترده ای از صنایع خلاق و فرهنگی و فراتر از آن.

مدرك كارشناسي صنايع خلاقي در طول هفت ترم (3.5 سال) به طور كامل به انگليسي آموزش داده مي شود كه مجموعا 210 نمره كارشناسي است كه منجر به رشته مدرك ليسانس هنر مي شود.

برای مطالعات شما، کلاسیک مدیریت تمام وقت را به دنیای خلاق پیچیده و خلاق تبدیل کرده اید. ارتباطات و شبکه، تحقیق و کارآفرینی در این دوره به منظور توسعه مهارت های بین فردی و رهبری شما اضافه شده است. ماژول های اضافی در مورد موضوعات جالب هنر و فرهنگ نیز بخشی از برنامه درسی است که شما را در درک پیشرفته و عمیق از مردم خلاق، فرایندها و محصولات قرار می دهد. شایستگی های شما برای صنایع خلاق به دنبال خواهد بود. در کسب و کارهای سنتی تقاضای روزافزون برای رویکردهای جدید برای مدیریت و رهبری برای ایمن سازی نوآوری و موفقیت وجود دارد. برنامه انگلیسی با آموزش زبان های دیگر شما را برای حرفه ای در یک محیط بین المللی آماده خواهد کرد.

شما در پروژه های انجام شده در شبکه گسترده ای از موسسات و سازمان های سراسر بخش خلاق، مهارت های عملی و توانایی های خود را بدست خواهید آورد. شما از شبکه متنوع hdpk بهره مند خواهید شد و ارتباطات با ارزش خود را برای فعالیت های آینده خود ایجاد خواهید کرد. محتوای تئوری از تجربه و دانش کارشناسان و پیوندهای پژوهشی علمی ما در زمینه رویکردهای خلاقانه در مدیریت (و در تحقیقات مکمل در مورد آنچه مدیریت از هنرها می تواند یاد بگیرد)، در اوقات فراغت و سرگرمی، حوادث و تجربیات، الهام گرفته شده است. موسیقی محبوب و روانشناسی مصرف کننده. ترکیبی از نظریه و تمرین شما را برای طیف وسیعی از موقعیت های مدیریت، بازاریابی و ارتباطات آماده می کند. طرح درجه شما گزینه های بیشتری را برای تخصص در بخش هایی از قبیل فیلم، تلویزیون و ویدئو، محاسبات، انتشارات، طراحی، موسیقی، خدمات نمایشی، اوقات فراغت و سرگرمی ارائه می دهد.

دیدگاههای شغلی

مدیریت بازرگانی BA Creative فرصت های زیادی را در زمینه های گسترده ای از صنایع خلاق و فرهنگی و فراتر از آن ارائه می دهد. این شرکت ها (از شرکت های رسانه ای بزرگ تا شروع راه اندازی محلی)، انجمن های تجاری (از جمله انجمن های بین المللی، سیاست گذاران و بازیکنان محلی)، آژانس ها (تبلیغات، بازاریابی و روابط عمومی) و ارائه دهندگان خدمات به صنایع خلاق (تولید کنندگان محتوا، خدمات فنی، هنرمندان، طراحان).

منطقه بالقوه کار شامل بازاریابی، ارتباطات و مدیریت عملکرد در شرکت های سنتی تر است که به دنبال روش های نوآورانه مانند الهام هنری و خلاق برای افزایش و ایجاد پایدار کسب و کار روزانه خود را.

 • کسب و کار در بخش صنایع خلاق
 • شرکت خدمات برای صنایع خلاق
 • انجمن های کسب و کار و سیاست گذاران در این زمینه
 • مدیریت گردشگری و اوقات فراغت
 • ارتباطات، رویداد و سازمان های بازاریابی
 • ادارات بازاریابی و روابط رسانه ها در شرکت ها
 • موسسات تحقیقاتی بازار
 • لیسانس و کارآفرین با کسب و کار خود

مدیریت بازرگانی BA Creative شما را برای مؤسسه بعدی در زمینه های دیگر آماده می کند. فارغ التحصیلان این برنامه که می خواهند تحصیلات خود را ادامه دهند، به مؤسسه اربلیسکمونیکتیک hdpk پذیرفته خواهند شد و آماده تحصیل در سایر برنامه های MA در آلمان و بین المللی خواهند بود.

برنامه

"نمایش آنچه که شما کردم" - چگونه می توان برای برنامه کارشناسی برنامه های خلاقانه در hdpk در برلین درخواست: روند پذیرش برای دوره صنایع خلاق شامل درخواست خود را در نوشتن و آزمون ورودی در برلین.

کاربرد

متقاضیان SRH Hochschule der populären Künste (hdpk) باید دارای مدرک ورودی عمومی برای دانشگاه یا دانشکده فنی پیشرفته باشند و به عنوان بخشی از مراحل ثبت نام، از آنها خواسته شود مدارک مربوط به استعدادهای زیبایی شناختی-فنی / طراحی خود را ارائه دهند. لطفا مدارک زیر را ارسال:

 • فرم درخواست تکمیل و امضا شده
 • نامه ی همبستگی (یکپارچه به فرم درخواست) با ذکر است: چرا شما علاقه مند به مطالعه در hdpk هستید؟ انتظارات شما چیست؟ دیدگاه های حرفه ای شما چیست؟
 • اطلاعات شخصی، همراه با عکس گذرنامه، محل، تاریخ، امضا
 • مدارک تحصیلی: مدارک تحصیلی: اسناد محرمانه، ممکن است بعدا تحویل شود
 • در صورتی که قبلا در دانشگاه دیگری تحصیل کرده اید، لطفا گواهینامه ثبت نام را لغو کنید (همچنین ممکن است بعدا در اختیار شما قرار داده شود)

امتحان ورودی

پس از غربالگری موفقیتآمیز قبل از انتخاب، شما برای یک معاینه عملی دعوت به hdpk می شوید. این امر به ما امکان می دهد اطلاعات مربوط به تحصیل، برنامه، خلاقیت و انگیزه شما را ارزیابی کنیم. معاینه ورودی شامل یک مصاحبه 30 دقیقه ای است که توسط دو معلم و مدرس انجام می شود و تمرکز بر توانایی ها، منافع و انگیزه شخصی شما برای مطالعه مدیریت صنایع صنایع در HDPP است. از متقاضیان خواسته خواهد شد که سوالات خاصی را با توجه به درک متن و تفکر منطقی تحلیلی پاسخ دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آزمون ورودی ما، لطفا با مشاوره ما تماس بگیرید.

کمیته مشاوره مدیریت صنایع خلاق

ما در حال کار با متخصصان صنایع فرهنگی و خلاق هستیم که به توسعه طرح درجه کمک می کنند. به عنوان کارشناسان حرفه ای در جهان خلاق، آنها به تطبیق محتوای برنامه مطالعه به بازارهای، سیاست ها و زمینه های مداوم در حال تغییر است. آنها همچنین از ما در ایجاد پیشنهاد های جدید و همکاری بین دانش آموزان و کسب و کارها حمایت می کنند.

اعضا:

 • مایکل H. بلکس (مشاور در زمینه استراتژی و سیاست، رئیس هیئت نظارت بر بنیاد هلموت بلوکس، معاون نظارتی زیربنایی و بانکدار آموزش دیده)
 • گرهارد بوخولز (بازدید از برلین، برلین Tourismus & Kongress GmbH؛ امور سیاسی و استراتژی مسائل مربوط به توسعه شهر، گردشگری برای همه و ورزش)
 • Hans-Conrad Walter (مارک های فرهنگی - بازاریابی فرهنگی و حمایت از فرهنگ، مدیر اجرایی)

58611_IMG_9640.jpg

Program taught in:
انگلیسی

See 2 more programs offered by SRH Hochschule der populären Künste (hdpk) »

این دوره Campus based
Start Date
آپریل 2019
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
590 EUR
در هر ماه برای برنامه های منظم؛ 535 یورو - در هر ماه برای پرندگان اولیه
Deadline
درخواست اطلاعات
15 November for early-bird registrations; 15 January regular
By locations
By date
Start Date
آپریل 2019
Application deadline
درخواست اطلاعات
15 November for early-bird registrations; 15 January regular
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline
درخواست اطلاعات
15 March for early-bird registrations; 15 July regular

آپریل 2019

Location
Application deadline
درخواست اطلاعات
15 November for early-bird registrations; 15 January regular
End Date

اکتبر 2019

Location
Application deadline
درخواست اطلاعات
15 March for early-bird registrations; 15 July regular
End Date