مدیریت فناوری اطلاعات BSc (Hons) برای تجارت

عمومی

شرح برنامه

این درجه با همکاری کارفرمایان پیشرو در زمینه تراشه های آبی توسعه یافته است ، این درجه قصد دارد "فارغ التحصیل ایده آل" را ایجاد کند که مهارت های آن در میانه چالش برانگیز بین تجارت و IT باشد.

شما می توانید کاربرد فناوری را در محیط کار مدرن در صنایع متنوعی فرا بگیرید. همه کارهایی که در سطح ITMB انجام می دهیم متمرکز بر کاربرد است و شما را قادر می سازد چالش های زندگی واقعی را که صنعت با آن روبرو هستید درک کنید.

دوره های زیر در دسترس است:

عنوان درجه

مدت زمان

کد UCAS

مدیریت فناوری اطلاعات BSc (Hons) برای تجارت

3 یا 4 سال

GN51

مدیریت فناوری اطلاعات BSc (Hons) برای تجارت با تجربه صنعتی

3 یا 4 سال

GN5C

برجسته درس

  • 100٪ از دانش آموزان محل سکونت ITMB بین 18-18-2015 درجه اول یا درجه دوم را کسب کردند.
  • این دوره با بیش از 60 کارفرمای چیپس آبی شامل اعتبار Suisse ، Hewlett Packard ، IBM ، Microsoft و SAS توسعه یافته است.
  • دانشجويان محل قرار گيري ITMB بالاترين ميانگين دستمزد اقامتي را در سال هاي 2019-20 با قيمت 19300 پوند به دست آوردند.
  • هیچ تجربه فناوری قبلی برای پیوستن به برنامه لازم نیست - فقط اشتیاق برای به کارگیری نوآوری و خلاقیت برای بهبود مدیریت فناوری اطلاعات.

128189_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpgپیشرو / باز کردن

چه چیزی را مطالعه خواهم کرد؟

کار پروژه ادغام تجارت و فناوری اطلاعات در سراسر مدرک ITMB است. پروژه تیم یکپارچه کنونی سال اول ما توسط Credit Suisse پشتیبانی می شود و مهارت های شما را در زمینه توسعه یک برنامه برای حل یک مشکل تجاری واقعی در معرض آزمایش قرار می دهد. علاوه بر گذراندن دوره های سطح پایه در فناوری اطلاعات ، دوره های بازاریابی ، اقتصاد و روانشناسی کار را نیز فرا خواهید گرفت. تا پایان اولین سال تحصیلی خود ، پروژه تیم خود را در دو ویترین کارفرمای به کارفرمایان ارائه می دهید و در جلسات مهارتی که توسط شرکتهایی مانند KPMG ، Deloitte و Bank of America تحویل داده شده است ، شرکت خواهید کرد.

در طول سال دوم خود ، تجزیه و تحلیل تجارت ، استراتژی دیجیتال ، طراحی تجربه کاربر و تجزیه و تحلیل داده ها را مطالعه خواهید کرد. پروژه دوم سال فعلی ما توسط Proctor و Gamble پشتیبانی می شود ، جایی که شما وظیفه انجام یک پروژه مشاوره تیمی یکساله را بر عهده خواهید گرفت که نتیجه آن در پایان هر دو ترم برای کارفرمایان به نمایش گذاشته می شود.

محل کار اختیاری تجربه ای در دنیای واقعی با سازمان های نوآورانه ارائه می دهد. دانشجویان قبلی ITMB مکانهای مختلفی را با مورگان استنلی ، اعتبار سوئیس ، Deloitte ، PWC ، IBM ، مایکروسافت ، وودافون ، مدالیا و بانک آمریکا در میان دیگران به پایان رسانده اند.

سال پایانی شما نمای کاملی از داده های بزرگ و تجزیه و تحلیل های تجاری ، ریسک IT و معماری ارائه می دهد. شما می توانید از طریق واحد اصلی توسعه یافته با IBM که یک مطالعه موردی از غول فناوری جهانی است ، در طراحی و کاربرد معماری IT در کسب و کار مهارت های عملی کسب کنید. شما همچنین پروژه تحقیقاتی سال آخر خود را انجام خواهید داد.

دانش آموزان ما چه می گویند؟

ITMB راهی مناسب برای ارتباط با کارفرمایان شرکت های مختلف در سراسر انگلیس بود. همچنین این دوره از نظر کارآموزی واقعا خوب بود - 90٪ از ما در سال سوم یک دوره کارآموزی را پشت سر گذاشتیم که از نظر پیشرفت کار تیمی و نحوه ارائه خودم بسیار عالی بود. این 4 سال بهترین تجربه زندگی من بوده است - من به عنوان یک فرد بسیار رشد کرده ام و می توانم با فرهنگ های مختلف ارتباط برقرار کنم. "

Ioana Marinescu ، دانش آموخته BSc ITMB که اکنون برای مایکروسافت کار می کند

فرصت های شغلی فارغ التحصیل

فارغ التحصیلان ITMB اخیر برای آمازون ، بانک مرکزی آمریکا ، اعتبار سوئیس ، Deloitte ، IBM ، JP مورگان ، KPMG و پراکتر و گمبل به عنوان تحلیل گران مشاغل ، مشاوران تجزیه و تحلیل داده ها ، مدیران پروژه IT ، مشاوران استراتژی IT و مدیران حساب وب خدمات کار می کنند.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Alliance Manchester Business School is one of the UK’s first two business schools, set up in 1965), and is now the largest campus-based business and management school in the UK.

Alliance Manchester Business School is one of the UK’s first two business schools, set up in 1965), and is now the largest campus-based business and management school in the UK. اطلاعات محدود