مدیریت کارشناسی BA | مدیریت بین المللی

عمومی

شرح برنامه

راه اندازی یا یک شرکت چند ملیتی؟ - همه چیز با مدرک مدیریت بین المللی امکان پذیر است

زنان و مردان تجاری در هر نقطه از جهان در هر نوع سازمانی یافت می شوند. به عنوان فارغ التحصیل دارای مدرک لیسانس در مدیریت بازرگانی و مدیریت بین المللی

بر اساس خواسته های دنیای واقعی ، برنامه کارشناسی مدیریت بازرگانی ، مدیریت بین المللی و بازاریابی در International International در برلین شما را برای حضور در بازارهای جهانی شغلی به طور فزاینده ای آماده می کند.

برنامه مدرن و عملی

مفاهیم تدریس مترقی ما برلین بین المللی پروژه های فردی و گروهی را در سطح نظری و تجربی ترکیب می کند. برنامه مدیریت تجارت با تمرکز جدی بر نیازهای حرفه ای ، مهارت ها و دانش را در زمینه های مهم تجارت ، بلکه در موضوعات بین فرهنگی به جای ریاضی ، به شما ارائه می دهد. یک محیط دوستانه ، فراگیر و شخصی به ما امکان می دهد تا به طور مستقیم به نیازها و خواسته های فردی شما پاسخ دهیم.

یک برنامه مطالعاتی بین المللی برای آماده سازی دانشجویان برای بازار جهانی کار

برنامه لیسانس مدیریت تجارت کاملاً به زبان انگلیسی تدریس می شود. اگر به دنبال یک برنامه بین المللی لیسانس بین المللی هستید که مبنای مناسبی برای آینده حرفه ای خود به عنوان یک مجری با استفاده از روشهای نوین تدریس و یک رویکرد عملی قوی بگذارد ، برای مدیریت بین المللی ما درخواست کنید.

حقایق برنامه

 • مدت زمان: 3 سال / 6 ترم
 • امتیاز: 180 ECTS
 • زبان انگلیسی
 • درجه: لیسانس هنر (BA)
 • محل سکونت: Berlin-Charlottenburg
 • شروع: اکتبر
 • هزینه: 660 € ماهانه

مدیریت تجارت را با محوریت مدیریت بین المللی مطالعه کنید

مدیریت بازرگانی - مدیریت و بازاریابی بین المللی - برنامه مطالعاتی

تحصیل در مدیریت بازرگانی | مدیریت بین المللی

کار پروژه و جهت گیری عملی

بر اساس انتخاب اولیه اولیه شما در برنامه لیسانس ، این فرصت را خواهید داشت که بیشتر پروژه های مربوط به دوره را به تخصص خود پیوند دهید: پروژه های تحقیقاتی یا تجزیه و تحلیل پرونده های تجاری در مدیریت استراتژیک. علاوه بر این ، پایه و اساس کاملی از مباحثی از جمله مدیریت منابع انسانی ، مدیریت دانش ، فرهنگ تجارت و امور مالی ارائه می شود ، بدون آنکه بیش از حد به جنبه های ریاضی توجه شود. با هم ، ما شبیه سازی های تجاری را انجام می دهیم و با اعضای شرکتهای پیشرو چند ملیتی و شرکتهای نوپا ملاقات می کنیم. پروژه های بین رشته ای به شما امکان می دهد تا با دانشجویان همکار از 24 کشور مختلف جهان همکاری کنید.

فرصت های شغلی در زمینه مدیریت بین المللی BA

فارغ التحصیلان دوره لیسانس در مدیریت بازرگانی با تمرکز بر مدیریت و بازاریابی بین المللی می توانند به عنوان مدیران کل ، تحلیلگران مشاغل ، مشاوران یا مدیران ارشد در شرکت های کوچک و متوسط و همچنین چند ملیتی فعالیت کنند.

مسئولیت های حرفه ای در زمینه مدیریت تجارت

کارکنان بخشهای عملیاتی ، تاکتیکی و استراتژی می توانند بر روی مشاوره ، تحلیل کسب و کار ، سناریوهای پیش بینی و طیف وسیعی از اقدامات ابتکاری استراتژیک در سطح سازمان متمرکز شوند. تحلیل و ورودی شما سهم مهمی در تصمیم گیری استراتژیک مدیریت برتر در بالاترین سطح سازمان خواهد داشت.

فرصت های شغلی مختلف

دیدگاه های مختلف کار و کارفرمایان مانند:

 • استخدام در یک شرکت چند ملیتی / شرکت مشاوره / سازمان غیر دولتی / مؤسسات بخش دولتی
 • تاسیس یک شرکت راه اندازی یعنی مشاوره یا خدمات تجزیه و تحلیل کسب و کار
 • مطالعه بیشتر و تحقیق

برنامه کارشناسی معتبر در بین المللی برلین

برنامه کارشناسی مدیریت تجارت با محوریت مدیریت بین المللی و بازاریابی در برلین بین المللی به عنوان یک برنامه با کیفیت با ساختارهای شفاف ، مقررات و اهداف صلاحیت شناخته شده و مورد ارزیابی قرار گرفته است. بنابراین ، لیسانس ما در مدیریت بازرگانی ثابت کرده است که با بالاترین استانداردهای کیفیت تعیین شده توسط قانون آموزش عالی اروپا مطابقت دارد. برنامه مدیریت بازرگانی توسط آژانس تأیید شده ایالتی ACQUIN تأیید شد.

چگونه می توانم برای برنامه مدیریت تجارت اقدام کنم؟

روند درخواست برای مطالعه مدیریت بازرگانی با تمرکز بر مدیریت بین المللی و بازاریابی در Berlin International بسیار آسان است. شما می توانید به راحتی و با اطمینان اطلاعات شخصی خود را از طریق بستر برنامه آنلاین ما به اشتراک بگذارید. پس از دریافت ایمیل تأیید با یک لینک ، می توانید یک نسخه از اسناد خود را بارگذاری کنید:

 • کپی پاسپورت یا کارت شناسایی
 • یک نسخه از گواهی مدرسه خود را ترک کنید (آلمانی (Fach-) Abitur) یا معادل آن
 • کپی آزمون زبان انگلیسی
آخرین به روز رسانی ژانویه 2020

درباره این دانشگاه

Berlin International University of Applied Sciences is a state-recognized and non-profit German university of applied sciences located in the center of Berlin. We are determined to offer a challenging ... اطلاعات بیشتر

Berlin International University of Applied Sciences is a state-recognized and non-profit German university of applied sciences located in the center of Berlin. We are determined to offer a challenging, innovative and practice-oriented education that advances the academic, cultural and linguistic potential of our students and prepares them for international careers in a globalized world. اطلاعات محدود