مدیریت کسب و کار BA (اسپانیایی) افتخارات

Middlesex University London

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدیریت کسب و کار BA (اسپانیایی) افتخارات

Middlesex University London

BA مدیریت کسب و کار (اسپانیایی) افتخارات

دوره شروع می شود: القایی از اکتبر 2013؛ اتحادیه اروپا و جهت گیری دانشجویان بین المللی از سپتامبر 2013


این دوره ارائه شده است موضوع را به اعتبار سنجی


BA مدیریت کسب و کار (اسپانیایی) البته ما طراحی شده است تا شما را با دانش و مهارت برای ساخت حرفه ای مدیریت موفق در طیف گسترده ای از کسب و کار، سازمان های بخش دولتی و فراهم کند. علاوه بر تحصیل در رشته تئوری که اساس اصول کسب و کار مدرن، شما همچنین می خواهد عملی، تحلیلی و تصمیم گیری مهارت های خود را توسعه دهد.


سال اول طراحی شده است تا شما را با درک گسترده ای از توابع کلیدی کسب و کار، ارائه پایه و اساس ساخت که به تخصص زبانی متخصص خود را. با 329 میلیون به زبان مادری، صفوف اسپانیایی به عنوان زبان دوم در جهان به این معنی که این مسیر زبان یک بنیاد عالی برای ساخت و ساز حرفه ای کسب و کار بین المللی فراهم می کند. شما حتی نمی باید به تجربه قبلی از زبان به عنوان شما باید این گزینه از تحصیل در مبتدی، سطح متوسط ​​یا پیشرفته. علاوه بر این، شما می تواند موجب افزایش جذابیت خود را به کارفرمایان بالقوه با انجام قرار دادن کار، و یا یک سال از دوره خود را، در یک کشور اسپانیایی زبان.


شورای صنایع و آموزش عالی (CIHE) "کسب و کار به طور فزاینده فارغ التحصیلان که آگاهی جهانی، به ویژه کسانی که ابتکار عمل را به مطالعه در خارج از کشور به عنوان بخشی از یادگیری خود را به دنبال"، 2008 به رسمیت شناختن حرفه ای این دوره توسط موسسه مدیریت خبره (به رسمیت شناخته شده CMI) و در پایان موفقیت آمیز دوره شما خواهد بود یک عضو وابسته CMI. هنگامی که تجربه کاری مرتبط به دست آورده اند شما شما ممکن است به یک عضو کامل ارتقا دهید.


شبکه های حرفه ای در میانه ما می توانیم شما یک شبکه فارغ التحصیلان در حال رشد است که کسب و کار و مدیریت دانش آموزان مبتلا به سابق که رفته اند به ایجاد موفقیت در کار اتصال ارائه دهد.هزینه


دانش آموزان UK / اتحادیه اروپا 9،000 £ در هر سال از تحصیل تمام وقت
دانشجویان بین المللی 10،400 £ در هر سال از تحصیل تمام وقت لطفا توجه داشته باشید که هیچ هزینه اضافی به پرداخت اگر شما انتخاب می کنید به یک سال محل کار طولانی بین سال دو و سه وجود دارد.


شرایط ورود


ما به طور معمول پیشنهادات را در حداقل 260 واحد تعرفه UCAS، به علاوه GCSE ریاضی و زبان انگلیسی در کلاس C. BTEC ملی دیپلم / دیپلم بین المللی / و جوی پیشرفته پیشرفت گواهینامه در تعرفه معادل آن. دسترسی به HE - رفتن. برنامه های کاربردی از نامزدها بدون مدارک رسمی استقبال می شود.


شرایط ورود بین المللی


ما معادل شرایط ورود انگلستان از خارج از کشور به رسمیت شناخته شده یک مدرک بپذیرد.مورد نیاز زبان انگلیسی


شما باید شایستگی در زبان انگلیسی دارند و ما به طور معمول نیاز به درجه C GCSE یا مدرک معادل آن. شایع ترین مورد نیاز زبان انگلیسی برای دانش آموزان بین المللی آیلتس 6.0 (با حداقل 5.5 در هر چهار مولفه) یا تافل اینترنتی بر اساس 72 (با حداقل 17 در گوش دادن و نوشتن، صحبت کردن و 20 در 18 در خواندن).


میدلسکس نیز ارائه می دهد البته انگلیسی دانشگاهی فشرده (قبل از جلسه) که 5-17 هفته محدوده بسته به سطح زبان انگلیسی شما. اتمام موفقیت آمیز این دوره را به زبان انگلیسی شرایط ورود را تامین کند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
9,000 GBP
- UK / اتحادیه اروپا
Locations
بریتانیا - London, England
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
بریتانیا - UK Online
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2019
بریتانیا - London, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
بریتانیا - UK Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات