توضیحات رسمی را مطالعه کنید

BA مدیریت کسب و کار (بازاریابی) (نهایی سال ورود) افتخارات

دوره شروع می شود: القایی از اکتبر 2013؛ گرایش دانشجویان بین المللی از سپتامبر 2013

طراحی شده برای ساخت در درجه بنیاد یا HND صلاحیت مبتنی بر بازاریابی موجود خود را، در این دوره یک سال شما را با دانش و مهارت برای ساخت حرفه ای مدیریت موفق در طیف گسترده ای از کسب و کار، سازمان بخش دولتی یا فراهم کند. علاوه بر تحصیل در رشته تئوری که اساس اصول کسب و کار مدرن، شما اصول و مبانی مدیریت خدمات بازاریابی اکتشاف.


نه تنها شما را پوشش استراتژیک و مدیریت اعمال می شود، به شما این فرصت را انتخاب کنید از طیف وسیعی از ماژول های نوآورانه اختیاری از جمله فرصتی برای انجام برخی مشاوره زندگی واقعی و یا یک پروژه تحقیقاتی مورد نظر خود را داشته باشد.

شناخت حرفه ای این دوره توسط موسسه مدیریت خبره (CMI) و در پایان موفقیت آمیز دوره شما خواهد بود یک عضو وابسته CMI شناخته شده است. هنگامی که تجربه کاری مرتبط به دست آورده اند شما شما ممکن است ارتقا و تبدیل به یک عضو کامل است.


شبکه های حرفه ای در میانه ما می توانیم شما یک شبکه فارغ التحصیلان در حال رشد است که کسب و کار و مدیریت دانش آموزان مبتلا به سابق که رفته اند به ایجاد موفقیت در کار اتصال ارائه دهد.هزینه


دانش آموزان UK / اتحادیه اروپا: £ 9،000 دانشجویان بین المللی: £ 10،400


شرایط ورود استاندارد

این دوره برای دانش آموزان که در حال حاضر 240 اعتبار، از جمله 100 در سطح چهار دارند طراحی شده است، و کسی که نتایج یادگیری و الزامات سرفصل درس خود را ملاقات کرده اید. برای مثال:


    • درجه بنیاد مبتنی بر بازاریابی

    • یک HNDs مبتنی بر بازاریابی

    • دو سال اول از درجه کسب و کار سه ساله از سال یکی دیگر از موسسه.

شرایط ورود بین المللی ما معادل فوق از یک مدرک در خارج از کشور به رسمیت شناخته شده قبولمورد نیاز زبان انگلیسی

شما باید شایستگی در زبان انگلیسی دارند و ما به طور معمول نیاز به درجه C GCSE یا مدرک معادل آن. شایع ترین مورد نیاز زبان انگلیسی برای دانش آموزان بین المللی آیلتس 6.0 (با حداقل 5.5 در هر چهار مولفه) یا تافل اینترنتی بر اساس 72 (با حداقل 17 در گوش دادن و نوشتن، صحبت کردن و 20 در 18 در خواندن).


میدلسکس نیز ارائه می دهد البته انگلیسی دانشگاهی فشرده (قبل از جلسه) که 5-17 هفته محدوده بسته به سطح زبان انگلیسی شما. اتمام موفقیت آمیز این دوره را به زبان انگلیسی شرایط ورود را تامین کند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 45 برنامه دیگر ارائه شده توسط Middlesex University London »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2019
اوت 2019
Duration
Price
9,000 GBP
- UK / اتحادیه اروپا
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019

اوت 2019