مدیریت کسب و کار BA (مدیریت پروژه) افتخارات

Middlesex University London

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدیریت کسب و کار BA (مدیریت پروژه) افتخارات

Middlesex University London

BA مدیریت کسب و کار (مدیریت پروژه) افتخارات

شروع درس: القایی از اکتبر 2013؛ گرایش دانشجویان بین المللی از سپتامبر 2013

BA مدیریت کسب و کار (مدیریت پروژه) البته ما شما را با دانش، مهارت و اعتماد به نفس برای ایجاد شغل مدیریت موفق فراهم می کند. علاوه بر تحصیل در رشته تئوری که اساس اصول کسب و کار مدرن، شما را به تحلیلی و تصمیم گیری مهارت های که به شما اجازه شناسایی فرایندهای کلیدی و سیستم در حالی که به چالش کشیدن ایدئولوژی مدیریت پروژه فعلی و شیوه های توسعه.


سال اول خود را از مطالعه طراحی شده است تا شما را با درک گسترده ای از توابع کلیدی کسب و کار، ارائه پایه و اساس که در آن شما می توانید شروع به خیاط دوره خود را در اطراف مناطق خود را از علاقه.


همانطور که شما را از طریق دوره خود را به پیشرفت، مسیر مدیریت پروژه با هدف کشف عوامل خاص کمک به موفقیت کسب و کار. به شما خواهد آموخت که چگونه برای مدیریت پروژه ها در یک طیف گسترده ای از بخش ها و محیط، تدبیر برنامه ریزی و پاسخ در حالی که همچنین به کسب و کار موثر کمک می کنند.


در سال دوم و سوم خود را به شما خواهد شد از جمله ماژول های استراتژی مدیریت و مدیریت پروژه های کسب و کار با گزینه بیشتر از مطالعه ماژول های در حال توسعه پروژه با نرم افزار، توسعه برنامه پروژه موفق و مدلسازی مدیریت عملیاتی مطالعه است.


شناخت حرفه ای این دوره توسط موسسه مدیریت خبره و بعد از اتمام موفقیت آمیز دوره شما خواهد بود یک عضو وابسته CMI شناخته شده است. هنگامی که تجربه کاری مرتبط به دست آورده اند شما شما ممکن است به یک عضو کامل ارتقا دهید.
شبکه های حرفه ای در میانه ما می توانیم شما یک شبکه در حال رشد فارغ التحصیلان که کسب و کار و مدیریت دانش آموزان مبتلا به سابق که رفته اند به ایجاد موفقیت در کار متصل ارائه دهد.


هزینه


دانش آموزان UK / اتحادیه اروپا 9،000 £ در هر سال از تحصیل تمام وقت

دانشجویان بین المللی 10،400 £ در هر سال از تحصیل تمام وقت لطفا توجه داشته باشید که هیچ هزینه اضافی به پرداخت اگر شما انتخاب می کنید به یک سال محل کار طولانی بین سال دو و سه وجود دارد.


شرایط ورود


ما به طور معمول پیشنهادات را در حداقل 260 واحد تعرفه UCAS، به علاوه GCSE ریاضی و زبان انگلیسی در کلاس C. BTEC ملی دیپلم / دیپلم بین المللی / و جوی پیشرفته پیشرفت گواهینامه در تعرفه معادل آن. دسترسی به HE - رفتن. برنامه های کاربردی از نامزدها بدون مدارک رسمی استقبال می شود.


شرایط ورود بین المللی


ما معادل شرایط ورود انگلستان از خارج از کشور به رسمیت شناخته شده یک مدرک بپذیرد.


مورد نیاز زبان انگلیسی


شما باید شایستگی در زبان انگلیسی دارند و ما به طور معمول نیاز به درجه C GCSE یا مدرک معادل آن. شایع ترین مورد نیاز زبان انگلیسی برای دانش آموزان بین المللی آیلتس 6.0 (با حداقل 5.5 در هر چهار مولفه) یا تافل اینترنتی بر اساس 72 (با حداقل 17 در گوش دادن و نوشتن، صحبت کردن و 20 در 18 در خواندن).


میدلسکس نیز ارائه می دهد البته انگلیسی دانشگاهی فشرده (قبل از جلسه) که 5-17 هفته محدوده بسته به سطح زبان انگلیسی شما. اتمام موفقیت آمیز این دوره را به زبان انگلیسی شرایط ورود را تامین کند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2019
Duration
مدت زمان
3 - 5 
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
9,000 GBP
- UK / اتحادیه اروپا
Locations
بریتانیا - London, England
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
بریتانیا - UK Online
تاریخ شروع : آگوست 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2019
بریتانیا - London, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
بریتانیا - UK Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات