توضیحات رسمی را مطالعه کنید

BA مدیریت کسب و کار (نوآوری) افتخارات

شروع درس: القایی از اکتبر 2013؛ گرایش دانشجویان بین المللی از سپتامبر 2013


BA مدیریت کسب و کار (نوآوری) البته ما طراحی شده است تا شما را با دانش و مهارت برای ساخت حرفه ای مدیریت موفق در طیف گسترده ای از کسب و کار، سازمان های بخش دولتی و فراهم کند. مهارت های قابل انتقال است که در محل کار استقبال - علاوه بر تحصیل در رشته تئوری که اساس اصول کسب و کار مدرن، شما همچنین می خواهد مهارت های رهبری و توانایی تجزیه و تحلیل، برنامه ریزی و حل کسب و کار و مدیریت مشکلات خود را توسعه دهد.


سال اول طراحی شده است تا شما را با درک گسترده ای از توابع کلیدی کسب و کار، ارائه پایه و اساس ساخت که به تخصص متخصص خود را؛ با این حال پس از آن سال خود را بر روی مسیر نوآوری تخصصی خود تمرکز کنید.


شما grounding جامد در تئوری نوآوری و نرم افزار است که شما را قادر به مدیریت مسائل مربوط به نوآوری در طیف گسترده ای از بخش ها و محیط های برای کمک به کسب و کار موثر به دست آورید. آن را نیز به انتظارات و رفتار سهامداران و چگونه سازمان در قالب توابع، ساختار و مدیریت آنها عمل اکتشاف. طیف وسیعی از موضوعات را پوشش خواهد شد در سراسر کسب و کار، مدیریت و نوآوری عملی و خود را باعث تقویت و نیز شما را با توانایی حل مشکلات کسب و کار و مدیریت از طریق ایجاد و ارزیابی راه حل های مسلح.


شناخت حرفه ای این دوره توسط موسسه مدیریت خبره و بعد از اتمام موفقیت آمیز دوره شما خواهد بود یک عضو وابسته CMI شناخته شده است. هنگامی که تجربه کاری مرتبط به دست آورده اند شما شما ممکن است به یک عضو کامل ارتقا دهید.
شبکه های حرفه ای در میانه ما می توانیم شما یک شبکه فارغ التحصیلان در حال رشد است که کسب و کار و مدیریت دانش آموزان مبتلا به سابق که رفته اند به ایجاد موفقیت در کار اتصال ارائه دهد.


هزینه


دانش آموزان UK / اتحادیه اروپا 9،000 £ در هر سال از تحصیل تمام وقت
دانشجویان بین المللی 10،400 £ در هر سال از تحصیل تمام وقت لطفا توجه داشته باشید که هیچ هزینه اضافی به پرداخت اگر شما انتخاب می کنید به یک سال محل کار طولانی بین سال دو و سه وجود دارد.شرایط ورود


ما به طور معمول پیشنهادات را در حداقل 260 واحد تعرفه UCAS، به علاوه GCSE ریاضی و زبان انگلیسی در کلاس C. BTEC ملی دیپلم / دیپلم بین المللی / و جوی پیشرفته پیشرفت گواهینامه در تعرفه معادل آن. دسترسی به HE - رفتن. برنامه های کاربردی از نامزدها بدون مدارک رسمی استقبال می شود.


شرایط ورود بین المللی


ما معادل شرایط ورود انگلستان از خارج از کشور به رسمیت شناخته شده یک مدرک بپذیرد.مورد نیاز زبان انگلیسی


شما باید شایستگی در زبان انگلیسی دارند و ما به طور معمول نیاز به درجه C GCSE یا مدرک معادل آن. شایع ترین مورد نیاز زبان انگلیسی برای دانش آموزان بین المللی آیلتس 6.0 (با حداقل 5.5 در هر چهار مولفه) یا تافل اینترنتی بر اساس 72 (با حداقل 17 در گوش دادن و نوشتن، صحبت کردن و 20 در 18 در خواندن).


میدلسکس نیز ارائه می دهد البته انگلیسی دانشگاهی فشرده (قبل از جلسه) که 5-17 هفته محدوده بسته به سطح زبان انگلیسی شما. اتمام موفقیت آمیز این دوره را به زبان انگلیسی شرایط ورود را تامین کند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 45 برنامه دیگر ارائه شده توسط Middlesex University London »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2019
اوت 2019
Duration
3 - 5 
پاره وقت
تمام وقت
Price
9,000 GBP
- UK / اتحادیه اروپا
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019

اوت 2019