Read the Official Description

مدرک مدیریت کسب و کار

اداره کل امور بازرگانی یک برنامه بین اداری است که برای ایجاد انعطاف پذیری بیشتر و آمادگی گسترده برای فرصت های آینده طراحی شده است. در قلب اصلی، یک هسته تجاری است که شامل زمینه ای گسترده در زمینه های بازاریابی، مالی، حسابداری و مدیریت است.

Business Admnistration

فراتر از پوشش اصلی اصول کسب و کار، برنامه مدیریت کسب و کار شما را فراهم فرصت برای کشف انواع ارائه دوره های اجرایی. این که آیا شما برای تحصیلات تکمیلی آمادگی خود را دنبال می کنید، به دنبال راه هایی برای افزایش قابلیت فروش خود هستید یا فقط مایل به کشف سرگرمی های جدید هستید، برنامه مدیریت کسب و کار را می توانید به نیازهای فردی خود برای حداکثر نتایج طراحی کنید.

چه انتظار می رود

تازه اول سال از طریق بسیاری از دوره اول ابتدایی و سال دوم سال تحصیلی به عنوان یک مدرک تجاری، شما دوره هایی را که عمدتا از برنامه درسی اصلی دانشگاه گرفته اید، خواهید آموخت. این دوره ها توسعه مهارت های کلیدی را ارتقا می بخشد و شما را برای کارهای اصلی آماده می کند.

سال دوم سال تحصیلی حتی به عنوان یک دانشجوی تازه وارد یا سال دوم تحصیلی، هرگز خیلی زود برای بازدید از AT است

سال تحصیلی در طول ترم اول سال تحصیلی شما، اکثریت نیازهای اصلی کسب و کارتان را برآورده می کنید. در آغاز ترم دوم شما شروع به کنترل بیشتر آینده آکادمیک خود خواهید کرد. این زمانی است که شما دوره های کارآموزی خود را شروع می کنید. علاوه بر رشته های خاص رشته های خاص، شما فرصت برای کشف زمینه های جدید مورد علاقه از طریق تعدادی از گزینه های انتخابی رایگان داشته باشد.

سالن سال در سال تحصیلی سالانۀ شما دوره های کارشناسی خود را کامل کنید، پروسه مصاحبه شغلی را شروع کنید و احتمالا مدرسه فارغ التحصیل را در نظر بگیرید. اگر ارتباطات خود را با کارفرمایان گذشته، استادان و مربیان در چند سال گذشته حفظ نکنید، مطمئن شوید که مجددا ارتباط برقرار کنید و شبکه داشته باشید. طیف گسترده ای از فرصت ها را در نظر بگیرید، متعهد به اهداف خود باشید و بالاتر از همه، باقی بمانید. همه چیز تمایل دارد تا به جای آن قرار بگیرد.

Program taught in:
انگلیسی

See 95 more programs offered by International Accelerator »

Last updated June 14, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019