مربیگری فوتبال BA (Hons) (آمیخته)

عمومی

شرح برنامه

این مدرک در سپتامبر 2020 راه اندازی می شود. موضوع اعتبار سنجی.

بررسی اجمالی

  • تحویل مخلوط (آنلاین به علاوه ومبلی یا پردیس اتیاد)

مدرک مربیگری BA (Hons) مربیگری فوتبال (مخلوط) برای افرادی که مایل هستند دانش و درک خود را در مورد کار در محیط های مربیگری فوتبال بیشتر کنند ، طراحی شده است. این برنامه علاوه بر فراهم کردن فرصت برای توسعه تمرین مربیگری ، فرصت هایی را برای مشارکت در طیف وسیعی از مناطق تحت پوشش از جمله پیمایش و استخدام بازیکنان ، ملاحظات روانشناختی و جامعه شناختی ، تغذیه و تهویه ، رشد استعدادها ، آگاهی فنی و تاکتیکی ، تمرین انعکاس دهنده و تجزیه و تحلیل عملکرد. این ایده آل برای حرفه ای های فعلی است که در صنعت فوتبال کار می کنند و به جای یک برنامه کاملاً مبتنی بر دانشگاه ، شیوه تحویل انعطاف پذیر تر را ترجیح می دهند.

شرکت کنندگان در این برنامه با داشتن فرصتی برای یادگیری از راحتی در خانه یا محل کار خود ، می توانند صلاحیت بیشتری کسب کنند تا چشم انداز شغلی خود را در قالبهایی که ساعات انعطاف پذیر را ارائه می دهد و فرصتی برای دیوانه کردن تعادل کار-زندگی خود را کسب کنند ، کسب کنند. متناسب با سایر تعهدات

این برنامه دارای درجه ترکیبی است ، به این معنی که بیشتر مطالعات شما بصورت آنلاین و از طریق مرکز آنلاین اختصاصی UCFB انجام می شود. با این وجود ، فرصتی برای یادگیری در محوطه دانشگاه در یکی از UCFB Wembley ، London یا UCFB Etihad Campus ، منچستر ، به مدت دو هفته از هر سال تحصیلی وجود خواهد داشت.

ماژول ها

این برنامه در حال حاضر در معرض اعتبار است. ماژول ها به محض اعتبار سنجی مدرک اعلام می شوند.

ماژول های برنامه ریزی شده زمینه های موضوعی مانند پیمایش و استخدام بازیکنان ، ملاحظات روانشناختی و جامعه شناختی ، تغذیه و تهویه مطبوع ، رشد استعداد ، آگاهی فنی و تاکتیکی ، تمرین انعکاس دهنده و تحلیل عملکرد را در بر می گیرد.

شرایط ورود

الزامات استاندارد ورود به برنامه به شرح زیر است:

از متقاضیان خواسته می شود طبق برنامه امتیاز UCAS به 112 امتیاز UCAS برسند. تجربه حرفه ای و صلاحیت های صنعت را می توان برای متقاضیان بدون امتیاز لازم UCAS ارزیابی کرد.

علاوه بر این ، این نامزدها می توانند از قبل سطح FA 1 و حتی بیشتر را برای دستیابی به سطح FA 2 یا مدارک معادل برتری داشته باشند.

در صورت نیاز به پشتیبانی یا مشاوره اضافی و همچنین اطلاعات مربوط به بورس ها و بودجه مناسب ، به کلیه متقاضیان اطلاعات مربوط به خدمات دانشجویی ارائه می شود ، که با آنها می توانند با آنها ارتباط برقرار کنند.

از متقاضیان کشورهای غیر انگلیسی زبان که اکثریت دارند می توانند واجد شرایط انگلیسی شوند که Speaking ، Listening ، Reading و Writing را تست می کند و از آنها خواسته می شود IELTS 6.0 (5.5) یا معادل آن را بدست آورند.

نحوه درخواست

کدهای UCAS:

کد دوره آنلاین: FCB1
موسسه: U10
پردیس: W یا E

چشم انداز شغلی

چشم انداز شغلی برای فارغ التحصیلان برنامه مدرک مربیگری فوتبال BA (Hons) (آمیخته) در UCFB شامل مربیگری فوتبال در کلوب های فوتبال است. دانشجویان ممکن است بخواهند بر اساس ویژگیهای فارغ التحصیلی که در طول برنامه ایجاد کرده اند ، مشاغل سنتی ، مدیریت ورزشی یا رهبری را نیز درخواست کنند.

در طی برنامه UCFB با نیازها و انتظارات هر دانش آموز UCFB می شود. این امکان پشتیبانی فردی را در حول پیشرفت شغلی هر دانش آموز فراهم می کند. در نهایت این امر به آنها کمک می کند تا جایگاه خود را در صنعت فوتبال و ورزش پیدا کنند. برای کسانی که مایل به پایان تحصیل در پایان دوره خود هستند ، فرصت های تحصیل در سطح کارشناسی ارشد تشویق می شود.

هزینه ها

  • دانشجویان انگلستان / اتحادیه اروپا: 9،250 پوند در سال
  • دانشجویان بین المللی: 1450 پوند در سال

هزینه های اضافی
یادگیری آمیخته: هزینه حضور در دانشگاه های UCFB برای کلاس های متمرکز به عنوان بخشی از یادگیری ترکیبی وجود دارد. این هزینه ها شامل مسافرت ، اسکان و نگهداری می شود.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

UCFB است که در آموزش ورزش ، دارای مدرک دانشگاهی در صنعت فوتبال و ورزش می باشد. ما با داشتن امکانات پیشرفته در دو دانشگاه الهام بخش در لندن و منچستر ، که استادیوم های نمادین ومبلی و اتیاد را در قلب خود ... اطلاعات بیشتر

UCFB است که در آموزش ورزش ، دارای مدرک دانشگاهی در صنعت فوتبال و ورزش می باشد. ما با داشتن امکانات پیشرفته در دو دانشگاه الهام بخش در لندن و منچستر ، که استادیوم های نمادین ومبلی و اتیاد را در قلب خود دارند ، ما یک محیط استثنایی را برای زندگی و یادگیری فراهم می کنیم. اطلاعات محدود
منچستر , ومبلی , لندن , برنلی + 3 بیشتر کمتر