مطالعات ارتباطات کارشناسی

Vesalius College

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مطالعات ارتباطات کارشناسی

Vesalius College

مطالعات ارتباطات BA

BA در مطالعات ارتباطات بر 2 زمینه های کلیدی، یعنی، سیاست و کسب و کار، و شامل دوره های در ارتباطات جمعی، ارتباطات کسب و کار، ارتباطات سیاسی، ارتباطات بین فرهنگی و فیلم. دانش آموزان از متخصصان با تجربه از طریق سخنرانان مهمان از سازمان های رسانه ای و شرکت های بین المللی یادگیری، و آنها به دست آوردن لطف تجربه عملی به برنامه کارآموزی، است که بسیار ارزشمند در اجازه دادن به آنها به سرعت توسعه و در یک محیط حرفه ای کار می کنند.


دیدگاه های شغلی

در کالج وزالیوس (دهانه)، ما دانشجویان ارتباطات ما را در رشته های سازمان های مختلف، از جمله نهادهای سیاسی، کسب و کار و شرکت های رسانه آماده کند.در پایان این برنامه کارشناسی، فارغ التحصیلان از ارتباطات مهم هستند به خوبی آماده به تحصیل یا کار به عنوان پزشکان رسانه، نویسندگان (رادیو، تلویزیون، سینما و وب)، و یا سخنگویان سازمان در زمینه های مختلف از قبیل روابط عمومی، لابی، تبلیغات ، بازاریابی و ارتباطات. فارغ التحصیلان می توانند آرزوی ایفای نقش پیشرو در بخش ارتباطات از نهادهای سیاسی، شرکت های لابی، شرکت های رسانه ای و شرکت.

فارغ التحصیلان وزالیوس (دهانه) می مطالعات کارشناسی ارشد خود را در طیف گسترده ای از زمینه ها از جمله در ارتباطات، رهبری، مدیریت، بازاریابی، روابط عمومی، روزنامه نگاری، مدیریت رسانه، کسب و کار، و منابع انسانی ادامه خواهد داد. فارغ التحصیلان ما که در ارتباطات میخواندم با موفقیت تحصیلات تکمیلی در تعدادی از دانشگاه های معتبر، از جمله دانشگاه جورج تاون در واشنگتن، دی سی، دانشکده اقتصاد لندن، دانشگاه ادینبورگ، دانشگاه بوستون، دانشگاه کنت و دانشگاه وریج بروکسل (VUB) به پایان رسید.ساختار درجه

برای تکمیل مدرک لیسانس را در مطالعات ارتباطات در کالج وزالیوس (دهانه)، حداقل 180 ECTS مورد نیاز است. بیشتر دانش آموزان از برنامه مطالعه شدید و دقیق در کمتر از 3 سال از ورود به کالج را تکمیل کنید. دانش آموزان نیز تشویق به تکمیل یک ترم در خارج از کشور تحصیل در یکی از دانشگاه های همکار ما در خارج از کشور و به کارآموزی از طریق برنامه کارآموزی معتبر ما است.

این برنامه درجه 180 ECTS به چند نیازهای مختلف تقسیم شده است. دانش آموزان معمولا با برنامه درسی هسته ای، مجموعه ای از دوره ای که توسعه مهارت های مربوطه، دانش و توانایی به برنامه مشخص کالج آموزش و پرورش در مقطع کارشناسی ضروری شروع می شود.

علاوه بر برنامه درسی اصلی، دانشجویان دوره های عمده مورد نیاز را. در میان دوره های ارائه شده در کالج وزالیوس (دهانه)، تعداد به طور خاص تاکید ارتباطات درون کسب و کار، در حالی که دیگران در سیاست تمرکز می کنند.

برای دادن دانش آموزان فرصت برای توسعه زمینه های مورد علاقه شخصی و حرفه ای، کالج وزالیوس (دهانه) نیز نیاز به تکمیل دروس انتخابی عمده و اختیاری رایگان. دانش آموزان ممکن است برای تکمیل یک جزئی، بدون در نظر گرفتن مهم خود را انتخاب کنید. با این حال، به منظور به دست آوردن طبقه بندی "صغیر"، دانش آموزان باید هر چهار دوره است که در آن صغیر را دنبال کنید.

البته capstone است در طول ترم آخر عمده دانش آموز ارائه و فرصت ارزشمند برای استفاده کامل از تمام اهداف یادگیری کلیدی که دانشکده انتظار دانش آموزان در سراسر عمده به دست آورد فراهم می کند. دانش آموزان فرصت به زیر جهت مشاور کار بر روی موضوع تحقیق گسترده در ارتباطات داشته باشد. این آنها را برای تحقیقات مستقل در سطح کارشناسی ارشد آماده می شود.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
بلژیک - Brussels
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
بلژیک - Brussels
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات