Read the Official Description

مطالعات بین المللی

درک جامعه جهانی

ترکیب مهارت در زبان با تخصص های فرهنگی، سیاسی، زیست محیطی و اقتصادی برای آماده شدن برای کار در دولت، دانشگاه ها، کسب و کار بین المللی، و دیگر مناطق بسیار استخدام در سراسر جهان.

آگاهی از چگونگی کسب و کار، سیاست و علم در سراسر مرزهای سیاسی و فرهنگی در هم آمیخته یک مهارت قابل عرضه در بازار و به طور فزاینده پی، پس از در بسیاری از زمینه است، هر دو در خانه و خارج از کشور. BA ما در مطالعات بین المللی کمک خواهد کرد که ابزار لازم را برای درک و تجزیه و تحلیل مشکلاتی که جهان پیچیده ما مقابله با به دست آوردن.

را در جهان کلاس درس خود را از طریق گشت و گذار بین المللی و یا کارآموزی، و یا صرف یک تابستان، ترم و یا یک سال تحصیلی در یک مطالعه علمی منجر به خارج از کشور برنامه است. ما همچنین جهان را به شما به ارمغان بیاورد، با در دانشگاه سخنرانی از سفرای از سراسر جهان و سفر به سازمان ملل است.

گروه مطالعات بین المللی ارائه می دهد برنامه های زیر:

  • لیسانس در مطالعات بینالمللی: کسب و کار آهنگ
  • لیسانس در مطالعات بینالمللی: علوم سیاسی آهنگ

لیسانس در مطالعات بینالمللی: کسب و کار آهنگ

اطلاعات در مورد اقتصاد جهانی با آهنگ کسب و کار از لیسانس در مطالعات بین المللی.

مسیر کسب و کار از لیسانس در مطالعات بین المللی است با نزدیکی دانشگاه به شهر نیویورک افزایش یافته است، فراهم آوردن فرصت های هر دو فکری و عملی به رشته های اصلی در مسیر کسب و کار. در سال آخر، دانش آموزان هر دو پروژه اصلی تحقیقات میان رشته ای و یا کارآموزی که اجازه می دهد تا آنها را به دانش میان رشته ای آنها در کلاس به دست آورده اند را انجام دهد.

یک جزء فشرده زبان شما را قادر به برقراری ارتباط موثر در زبان هدف خود را و به شما می دهد یک دیدگاه crosscultural از کشورهایی که زبان شما در حال مطالعه.

لیسانس در مطالعات بینالمللی: علوم سیاسی آهنگ

کاوش دولت بین المللی با آهنگ علوم سیاسی از لیسانس در مطالعات بین المللی.

از طریق مسیر علوم سیاسی از BA در مطالعات بین المللی، به شما خواهد شد در جنبه های سیاسی و اجتماعی در منطقه شما را انتخاب کنید به مطالعه قرار دارد. علاوه بر این، جزء زبان های خارجی فشرده ما به شما یک دانش بیشتر در عمق منطقه و فرهنگ شما در حال مطالعه در حالی که آماده سازی شما برای غلظت opportunities.The دنیای واقعی است با capstone ارشد، که در آن شما را به انتخاب تکمیل دهد انجام کارآموزی و یا انجام تحقیقات میان رشته ای اصلی است.

ارتباط قوی دانشگاه آدلفی به سازمان ملل متحد ارائه می دهد فرصت مانند شرکت در کنفرانس ها و جلسات در شهر نیویورک و شرکت در سخنرانی از بازدید سفرا در محوطه دانشگاه.

Program taught in:
انگلیسی

See 95 more programs offered by International Accelerator »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019