Read the Official Description

مدرسه اراسموس

مطالعات فرهنگی و فرهنگی بین المللی بین المللی

چرا تحصیل هنر و فرهنگ در دانشگاه اراسموس؟

شما باید یک شور و شوق برای هنر و فرهنگ. شما ممکن است یک هنرمند خودتان است، اما می خواهم به دانستن آنچه که می رود در پشت صحنه از دنیای هنر. هنر و مطالعات فرهنگی در روتردام به دلیل رویکرد چند وجهی خود را به هنر و فرهنگ منحصر به فرد است. متناوب یک جامعه شناختی و اقتصادی، شما مطالعه و بررسی چگونگی هنر تولید شده است و چگونه آن را توسط اشخاص مانند تئاتر، موزه ها و جشنواره ارائه شده است. علاوه بر این، شما می خواهید بدانید که چگونه آن را مورد توجه تماشاگران. با استفاده از این کارشناسی شما قادر به تجزیه و تحلیل مکانیزم جهان هنر در چارچوب گسترده تر خواهد بود.

برنامه تحصیلی

ما مطالعه کسب و کار از فرهنگ است. این کارشناسی بین المللی ارائه می دهد یک روش منحصر به فرد در جهان از هنر و فرهنگ. در طول دوره از برنامه سه ساله ما، شما درک کاملی از نحوه بخش فرهنگی سازمان یافته است به دست آوردن، و به دست آوردن بینش به زمینه های اجتماعی و اقتصادی و سیاسی که اجازه می دهد هنر به رشد. چشم انداز فرهنگی معاصر، نیازمند حرفه ای خلاق با مهارت های تحلیلی و دانش عمیقی از سیاست فرهنگی، آموزش هنر، بازار هنر، مخاطبان، میراث فرهنگی، سازمان های فرهنگی، صنایع خلاق و کارآفرینی که در آن شما آموزش داده خواهد شد.

فرصت های شغلی

مطالعات فرهنگی بین المللی هنر کارشناسی و (IBACS) باز می شود تا طیف گسترده ای از امکانات حرفه ای و دانشگاهی. به عنوان یک فارغ التحصیل IBACS، شما قادر به تعامل با هنرمندان خود و همچنین بازیکنان اقتصادی و تجاری در این زمینه خواهد بود. علاوه بر این، شما به خوبی مهارت های تحلیلی، تجربه توسعه در نوشتن و انجام تحقیقات و شما قادر به بررسی مسائل از زوایای مختلف خواهد بود. این تمام مهارت های است که کارفرمایان به طور کلی درک می باشد. فارغ التحصیلان به طور منظم برای موزه ها و جشنواره ها، خانه مد، شرکت تئاتر، سازمان های روابط عمومی، سازمان های حمایت مالی، نهادهای دولتی و یا شرکت های رسانه ای کار می کنند.

اطلاعات برنامه

رشته تحصیلی: هنر، فرهنگ، رسانه، علوم انسانی، اقتصاد، جامعه شناسی، علوم اجتماعی

کلید واژه ها: کسب و کار از فرهنگ در یک دیدگاه جهانی - سیاست فرهنگی، آموزش هنر، بازار هنر، مخاطبان، میراث فرهنگی، سازمان های فرهنگی، صنایع خلاق، کارآفرینی.

صلاحیت: کارشناسی هنر (BA)

مدت زمان: 3 سال = 36 ماه تمام وقت

بار درس: 180 ECTS اعتبارات = 60 ECTS اعتبارات در هر سال، 1 ECTS = 28 ساعت

زبان دستورالعمل: به طور کامل به زبان انگلیسی تدریس شد

رتبه بندی دانشگاه اراسموس روتردام رتبه رتبه بندی تحصیلی بالا # 69 مرکز رتبه بندی دانشگاه های جهان (CWUR) # 2 در هلند، # 91 در سراسر جهان

پس از فارغ التحصیلی

برنامه MA ما هنر، فرهنگ و جامعه. اقتصاد فرهنگی و کارآفرینی؛ MA پژوهش در جامعه شناسی فرهنگ، رسانه و هنر و مطالعات رسانه MA پس از اتمام BA در دسترس هستند. یا شما ورود به بازار کار به طور مستقیم با مهارت های تحلیلی welldeveloped، تجربه در نوشتن و پژوهش است. علاوه بر این، شما قادر به بررسی مسائل مربوط به کسب و کار از فرهنگ خواهد بود.

اطلاعات مقصد

هلند: 17 میلیون نفر جمعیت، 200 ملیت های مختلف

روتردام: 625،000 نفر جمعیت، 175 ملیت های مختلف، 80 درصد انگلیسی صحبت می کند

دانشگاه اراسموس روتردام: 28،047 دانش آموز، 114 ملیت مختلف

زندگی دانشگاه

امکانات

دانشگاه اراسموس روتردام ارائه می دهد طیف گسترده ای از امکانات دانشگاه و خدمات اعم از ساختمان های ورزشی به مرکز آموزش زبان و آموزش، و همچنین مسکن، امکانات پذیرایی، اتاق کامپیوتر، کپی مغازه ها، بانک، آرایشگاه، نمازخانه و کتابخانه . دکتر و دندانپزشک نزدیک شده.

فعالیت

دانش آموزان می توانند تعدادی از فعالیت های در طول سال مانند نوشیدنی های اجتماعی، سفرهای مطالعه، جلسات موسیقی، سخنرانی ها و دوره های زبان های (دانش آموز) انجمن های مختلف در دانشگاه اراسموس روتردام سازمان بپیوندند.

مشاوره مطالعه

در سال اول از برنامه خود را به شما خواهد شد بخشی از یک گروه مربی با دانش آموزان سال دوم یا سوم هدایت، بنابراین اطمینان از نرم کننده. شما ممکن است مشاور دانشجویی خود را اگر شما هر گونه سوال در مورد برنامه مطالعه، برنامه ریزی مطالعه خود را و یا شرایط شخصی مربوط به مطالعات خود مشورت کنید.

اراسموس مدرسه ارتباطات و رسانه ها

پذیرش و درخواست

مهلت درخواست: مه 1، 2018

اطلاعات عملی

شهریه:

€ 2،060 برای دانشجویان EEA، € 6،100 برای دانشجویان غیر EEA

مسکن:

€ 500- 600 € در هر ماه. هر دو مسکن دانشجویی -campus و خارج خاموش است گرفتیم. دانش آموزان خواهد شد توسط دانشگاه کمک به فی مسکن دوم مناسب است.

بیمه سلامت:

این قانون هلندی اجباری به بیمه درمانی (± 55 € در هر ماه) است.

هزینه های اضافی:

پرواز (بازدید کنندگان) و / یا سفر ترتیبات، کتاب و مواد، هزینه های شخصی و پول در شهریه گنجانده نشده است.

مجوز ویزا / اقامت:

ویزا و / یا اجازه اقامت برای دانشجویان از خارج از منطقه اقتصادی اروپا مورد نیاز است. دانش آموزان خواهد شد توسط دانشگاه کمک برای گرفتن ویزا و / یا اجازه اقامت.

Program taught in:
انگلیسی
Erasmus School of History, Culture and Communication - Erasmus University Rotterdam

See 2 more programs offered by Erasmus School of History, Culture and Communication - Erasmus University Rotterdam »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
2,060 EUR
€ 2،060 در سال برای دانشجویان EEA و € 6،100 برای دانشجویان غیر EEA.
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019