مطالعات فیلمبرداری BA

University of Southampton

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مطالعات فیلمبرداری BA

University of Southampton

از سینما به فیلم های خاموش به موسیقی در فیلم، این دوره دوره کارشناسی فیلم BA شما را فراهم می کند با همه چیز شما نیاز به درک جنبه های مختلف فیلم. به عنوان یک دانشجوی فیلم در University of Southampton ، شما می توانید با یک ترم، یک سال یا یک تابستان در یکی از موسسات شریک بین المللی خود، در یک فرهنگ جدید غوطه ور شوید.

ساختار برنامه

شما می توانید از طیف گسترده ای از ماژول های نوآورانه ای انتخاب کنید و دانش های مربوط به بحث های نظری انتقادی در مطالعات فیلم را بدست آورید. شما می توانید 25 درصد از برنامه خود را در موضوع دیگری انتخاب کنید.

سال ها یک و دو زمینه را در چگونگی خواندن فیلم، پوشش بحث های کلیدی در تئوری فیلم و سینما ارائه می دهد.

یک پایان نامه تحت نظارت بر روی موضوع انتخاب شما در سال سوم.

شرایط ورودی معمولی

سطح: GCE سطح A

 • AAB به ABB از جمله مقاله نوشتن موضوع
 • متقاضیانی که پروژه تکمیلی پروژه (EPQ) را نیز دریافت می کنند، یک پیشنهاد جایگزین یک درجه پایین تر از پیشنهاد استاندارد ارائه می دهند، که بستگی به رتبه A در EPQ دارد.
 • ما همه سطوح به جز مطالعات عمومی را قبول میکنیم.

* موضوعات مورد علاقه ما ادبیات انگلیسی، زبان و ادبیات انگلیسی، تاریخ، فلسفه، مطالعات فیلم، قانون، سیاست، تمدن کلاسیک و مطالعات مذهبی است.

IB: مدرک لیسانس بین المللی 32 امتیاز کلی، 16 در سطح بالاتر

سال تاسیس بین المللی

دانش آموزان بین المللی که در حال حاضر نیازهای ورود ما را برآورده نمی کنند، می توانند به این دوره برای پیگیری موفقیت آمیز سالن بین المللی ما بپیوندند.

محتوای دوره معمولی

 • ژانرهای فیلم محبوب
 • زیبایی شناسی فیلم
 • سینما پیش از تاریخ
 • نظریه انتقادی، تاریخ فرهنگی
 • سینمای جهان
 • هالیوود
 • فیلم اروپایی
 • سینماگر
 • تمرین حرفه ای
 • نوشتن خلاقانه / فیلمنامه

یادگیری و ارزیابی

یک مدرک انسانی در ساوتهمپتون شما را به تجربه ی فراگیری و فراگیر یادگیری شما از یک دانشگاه تحقیقاتی پیشرو ارائه می دهد. ما متعهد به ارائه یک تجربه مناسب، مدرن و فوق العاده لذت بخش است که شما را با مهارت و فهمیدن فارغ التحصیل می کند که نیاز به شروع کار حرفه ای در هر تعداد صنایع دارد.

آموزش های شما به رهبری کارکنان دانشگاهی شما را قادر می سازد تا با تحقیقات پیشرو در جهان که در ساوتهمپتون انجام می شود، با آنها مشارکت داشته و در آن شرکت کنید. کارکنان ما ارزش نظرات و دیدگاه های شما را دارند: سخنرانی ها به طور معمول به دنبال یک سمینار گروهی کوچک است که به شما فرصتی برای کشف ایده ها و موضوعاتی می دهد که احساس می کنید به ویژه مربوط هستند. شما خود را به لحاظ فکری به چالش کشیدن و در معرض دیدگاه ها، رویکردها و دیدگاه های جدید قرار می دهید. سخنرانان بازدید از دانشگاه های بین المللی و متخصصان موفق بخش مهمی از مجموعه سخنرانی های ما هستند.

البته شما فوق العاده انعطاف پذیر خواهد بود با توجه به اهداف و اهداف شخصی خود. در درجه خود، یک مجموعه گسترده و جذاب از ماژول های مرتبط با تخصص ما به رهبری دانشگاهیان پرشور در مورد تحقیقات خود را که می خواهند به شما در تجربه خود را به شما درگیر است. شما می توانید افراد را از فراتر از درجه خود انتخاب کنید تا دانش و تجارب را مد نظر قرار دهید که فکر می کنید بهترین کار در مقابل شما را به شما کمک می کند. هر ماژول دارای یک خانه در محیط یادگیری مجازی است که به عنوان نقطه شروع برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد هر موضوع و انجام تحقیقات مستقل برای توسعه درک خود را به عمق بیشتر.

شما توسط بیش از مقالات و امتحانات ساده ارزیابی می شود. بسته به ماژول هایی که انتخاب می کنید، شما در گروه ها و تیم ها کار می کنید؛ ارائه سخنرانی ها؛ ارائه پروژه های گروهی؛ انجام میدانی؛ ایجاد اوراق بهادار و مدیریت پروژه های پژوهشی بزرگتر مانند پایان نامه ها. مشاور علمی شما برای ارائه مشاوره، راهنمایی و بازخوردهای منظم و حمایتی در مورد پیشرفت شما در دسترس خواهد بود.

شما مهارت های کلیدی کارفرمایان را می خواهید مانند مدیریت زمان، حل مسئله، کار گروهی، مهلت و مدیریت پروژه، آگاهی فرهنگی، کار بر روی ابتکار عمل و مستقل، ایجاد رابطه و تجزیه و تحلیل در تعامل با یادگیری خود را پیدا کنید. بالاتر از همه، شما یاد خواهید گرفت که ایده ها و شور و شوق را به طیف گسترده ای از مخاطبان در ارتباط با آنچه که می توانید بفهمید بشنوید.

دوره های ما دارای بسیاری از فرصت های منحصر به فرد و هیجان انگیز مانند بازدید از کتابخانه خانه Chawton - خانه سابق جین Austen، بایگانی Broadlands ها حاوی مقالات از پالرمسون و Mountbatten، تحقیق فعال فعال در زمینه های زمینه، قرار دادن در مدارس و کالج ها به عنوان بخشی از درجه خود را به عنوان نوشتن بین المللی در مدارس، دانش آموز همکاری می کند و ماژول مدون پروژه ما گسترش یافته است. تمام دانش آموزان ما فرصتی برای صرف یک ترم، یک سال یا تابستان در یکی از دانشگاه های همکار بین المللی ما برای تجربه یک فرهنگ جدید می گذارند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی


آخرین به روز رسانی February 10, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
آگوست 2018
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
بریتانیا - Southampton, England
تاریخ شروع : آگوست 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
آگوست 2018
بریتانیا - Southampton, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات