مطالعات مرحله اول، کارشناسی مدیریت گردشگری و مهمان نوازی

Vincent Pol University in Lublin, Poland

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مطالعات مرحله اول، کارشناسی مدیریت گردشگری و مهمان نوازی

Vincent Pol University in Lublin, Poland

فارغ التحصیلان مدرک لیسانس گردشگری و مدیریت هتلداری دانش جامع از محیط زیست، جامعه، اقتصاد و سازمان های قانونی است. این دوره به شما تجدید نظر شود اگر شما به دنبال یک حرفه ای در گردشگری، مشهور به بزرگترین صنعت در جهان است.

این 3 سال برنامه تمام وقت ترکیب در مطالعه عمیق از صنعت گردشگری در خانه و خارج از کشور با توسعه دانش کسب و کار ضروری و مهارت. از ویژگی های خاص این دوره تاکید بر فرم به طور فزاینده مهم گردشگری از جمله گردشگری روستایی، گردشگری پایدار و اکوتوریسم است. آموزش عملی 12 هفته بخشی جدایی ناپذیر از فرایند آموزشی را تشکیل میدهد. دانش آموزان می توانند دانش نظری خود را چک کنید و آن را به عمل در هتل ها معتبر در لهستان مانند اروپا هتل، آژانس های مسافرتی، مهمان خانه ها و در ذخایر طبیعی و پارک ها. آنها در یک تمرین درست یک هفته در آموزش و پرورش دانشگاه و مرکز تفریحی در Piotrawin بر ویستولا و در نمایشگاه گردشگری ملی را (در پوزنان، ورشو) و یا می توانید به برلین برای نمایشگاه های بین المللی (ITB برلین) می روند.

دانشآموزانی که با موفقیت تکمیل مطالعات خود به دست آوردن مدرک درجه آموزش عالی و مدرک لیسانس خود را در زمینه تخصص خود را انتخاب.

این برنامه واجد شرایط دانش آموزان موفق برای کار در گردشگری در میان مردم و همچنین بخش خصوصی است. مهارت های عملی تدریس در دانشگاه فارغ التحصیلان ما قادر به راه اندازی گردشگری خود و کسب و کار تفریحی مربوط می شود. هتل ها، مهمان خانه ها، رستوران ها، خرده فروشی، حمل و نقل، آژانس های مسافرتی، شرکت های تور، جاذبه های توریستی، اوقات فراغت، تفریح ​​و ورزش، صنایع فرهنگی، اداره امور دولتی و سازمان های مختلف اجتماعی: دانش آموزان ما می توانند برای کار در موقعیت های مدیریت و اجرایی در اعمال می شود. این دوره به شما این فرصت را به توسعه طیف وسیعی از مهارت های عملی و علمی به شما اجازه ورود به حرفه موفقیت.

تخصصها در مقطع لیسانس: - مدیریت مهمان نوازی - مدیریت گردشگری

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2019
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
1,800 EUR
در هر ترم
Locations
لهستان - Lublin, Lublin Voivodeship
تاریخ شروع : اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
اکتبر 2019
لهستان - Lublin, Lublin Voivodeship
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات