Read the Official Description

فارغ التحصیلان مدرک لیسانس گردشگری و مدیریت هتلداری دانش جامع از محیط زیست، جامعه، اقتصاد و سازمان های قانونی است. این دوره به شما تجدید نظر شود اگر شما به دنبال یک حرفه ای در گردشگری، مشهور به بزرگترین صنعت در جهان است.

این 3 سال برنامه تمام وقت ترکیب در مطالعه عمیق از صنعت گردشگری در خانه و خارج از کشور با توسعه دانش کسب و کار ضروری و مهارت. از ویژگی های خاص این دوره تاکید بر فرم به طور فزاینده مهم گردشگری از جمله گردشگری روستایی، گردشگری پایدار و اکوتوریسم است. آموزش عملی 12 هفته بخشی جدایی ناپذیر از فرایند آموزشی را تشکیل میدهد. دانش آموزان می توانند دانش نظری خود را چک کنید و آن را به عمل در هتل ها معتبر در لهستان مانند اروپا هتل، آژانس های مسافرتی، مهمان خانه ها و در ذخایر طبیعی و پارک ها. آنها در یک تمرین درست یک هفته در آموزش و پرورش دانشگاه و مرکز تفریحی در Piotrawin بر ویستولا و در نمایشگاه گردشگری ملی را (در پوزنان، ورشو) و یا می توانید به برلین برای نمایشگاه های بین المللی (ITB برلین) می روند.

دانشآموزانی که با موفقیت تکمیل مطالعات خود به دست آوردن مدرک درجه آموزش عالی و مدرک لیسانس خود را در زمینه تخصص خود را انتخاب.

این برنامه واجد شرایط دانش آموزان موفق برای کار در گردشگری در میان مردم و همچنین بخش خصوصی است. مهارت های عملی تدریس در دانشگاه فارغ التحصیلان ما قادر به راه اندازی گردشگری خود و کسب و کار تفریحی مربوط می شود. هتل ها، مهمان خانه ها، رستوران ها، خرده فروشی، حمل و نقل، آژانس های مسافرتی، شرکت های تور، جاذبه های توریستی، اوقات فراغت، تفریح ​​و ورزش، صنایع فرهنگی، اداره امور دولتی و سازمان های مختلف اجتماعی: دانش آموزان ما می توانند برای کار در موقعیت های مدیریت و اجرایی در اعمال می شود. این دوره به شما این فرصت را به توسعه طیف وسیعی از مهارت های عملی و علمی به شما اجازه ورود به حرفه موفقیت.

تخصصها در مقطع لیسانس: - مدیریت مهمان نوازی - مدیریت گردشگری

Program taught in:
انگلیسی
این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
Duration
پاره وقت
تمام وقت
Price
1,000 EUR
در هر ترم
By locations
By date
Start Date
اکتبر 2019
Application deadline

اکتبر 2019