معماری منظر (hons)

University of Gloucestershire

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

معماری منظر (hons)

University of Gloucestershire

شما در سایت های واقعی، در سناریوهای واقعی، در مورد مسائل واقعی کار خواهید کرد. شما در سایت های محلی زندگی می کنید با خلاقیت های مبتنی بر مشتری در استودیوهای چشم انداز برای توسعه خلاقیت طراحی خود و مهارت های تمرین حرفه ای خود را تمرین کنید. دانش آموزان در تعدادی از سایت های چلدنام مانند Pittville Park، Gloucester مانند Kings Square و Bristol مانند Depot Diesel و Temple Meads کار کرده اند.

با تعدادی از شرکای صنعتی مرتبط با این دوره، شما از حوادث حمایت شده، بازدید از فعالیت های منظره و سخنرانی هایی که توسط تمرینکنندگان فعلی به طور مستقیم ارائه شده است، بهره مند خواهید شد. شرکا شامل LDA Design، Arup، Grant Associates، Barton Wilmore، Atkins Global، Grontmij، BDP، Sustrans و Noel Farrer، رئيس جمهور فعلی موسسه چشم انداز. در سال آخر شما، کار خود را در نمایش درجه ای نشان خواهید داد - یک رویداد با تمرینکنندگان چشم انداز که دانش آموزان پیش از آن توسط شیوه های طراحی پیشگام طراحی شده اند مورد استفاده قرار می گیرند.

خلاقیت طراحی را از طریق سفرهای تحصیلی ملی و بین المللی که در آن شما نمونه هایی از مناظر تاریخی، معاصر و فرهنگی را کشف خواهید کرد. سفرهای قبلی شامل کپنهاگ، نیویورک و بارسلونا است. شما در اولین سال خود با یک سفر سه روزه به لندن الهام می گیرید تا ثروت ایده های طراحی را از پروژه های بازسازی شهری کوچک و متوسط ​​از طریق پارک های شهر و پروژه های بزرگ زیربنایی سبز کشف کنید.

سبک مطالعه

برنامه تحصیلی براساس سخنرانیها، آموزشها و تحقیقات دانشجویی در محیطی استودیویی استوار است. شما مهارت ها در آزمایش، تفکر خلاق و تعامل اجتماعی را توسعه می دهید. این دوره همچنین ترکیبی متعادل از تئوری، کار طراحی و معرفی به عمل حرفه ای ارائه می دهد. این دوره فرصت ها و محدوده ای را برای شما فراهم می کند تا در یک محیط یادگیری محرک رشد کند و به توسعه و فکر کردن در مورد پیشرفت شخصی خود در زمینه گزینه های حرفه ای آینده کمک کند.

شغل

  • معمار منظر در عمل خصوصی یا با یک مقام محلی
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی October 28, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 17, 2018
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
9,250 GBP
Locations
بریتانیا - Cheltenham, England
تاریخ شروع : سپتامبر 17, 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان آگوست 31, 2021
Dates
سپتامبر 17, 2018
بریتانیا - Cheltenham, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان آگوست 31, 2021