مهندسی مهندسی مکاترونیک

عمومی

شرح برنامه

در مورد مکاترونیک

مکاترونیک یک منطقه با رشد سریع مهندسی است که ماهیت آن بین رشته ای است ، زیرا در آن جنبه هایی از مکانیک ، نظریه کنترل ، علوم کامپیوتر و الکترونیک به منظور بهبود و بهینه سازی طراحی و عملکرد سیستم ها و همچنین اقتصادی تر کردن آنها وجود دارد. و قابل اعتماد رباتها و هواپیماهای بدون سرنشین صنعتی نمونه های بارزی از سیستمهای مکاترونیک هستند: آنها جنبه هایی از الکترونیک ، مکانیک و محاسبات را شامل می شوند. تجهیزات تولید مدرن متشکل از ماژولهای مکاترونیک است که مطابق با ساختار کنترل مناسب ادغام شده اند. نمونه های مشهور شامل زیر سیستم های خودرو ، از جمله ترمز ضد قفل و کمک چرخش ، و همچنین تجهیزات روزمره ، مانند دوربین های فوکوس خودکار ، فیلم ، دیسک های سخت و دستگاه های پخش سی دی است.

پیچیدگی مکاترونیک برای ورود به این رشته حداقل به مدرک لیسانس نیاز دارد. اگرچه اداره آمار کار ایالات متحده (BLS) اطلاعات مشخصی در مورد حقوق مهندسان مکاترونیک ارائه نمی دهد ، اما نشان می دهد که متوسط حقوق و دستمزد سالانه برای تمام مهندسین تخصصی که طبقه بندی نشده اند از ماه مه 2013 92680 دلار بوده است. 50٪ میانی این حرفه ها بین 68،610 دلار درآمد داشتند و سالانه 117،930 دلار.

نیاز به مکانیک در CI

جزایر کانال CSU تنها دانشگاه دولتی در استان ونتورا است. این پردیس از نظر استراتژیک در "راهرو 101 فناوری" واقع شده است و همسایگی آن را با شرکت هایی مانند Amgen ، Haas ، Teledyne Technologies ، آزمایشگاه های HRL و بسیاری دیگر ، بدون ذکر پایگاه های دریایی Point Mugu و Port Hueneme ، و همچنین لاکهید ، راکتدیین و سایر شرکت ها در منطقه بزرگ لس آنجلس. بنابراین نیاز و تقاضای زیادی برای مهندسان در صنعت و جامعه محلی وجود دارد.

شرکت های محلی به شدت از ایجاد یک برنامه مهندسی در پردیس CI پشتیبانی می کنند و گزارش جامعی در سال 2013 با توصیه برای مدرک مهندسی که نیازهای جامعه را برآورده کند ، تهیه شد. در این گزارش اشاره شد که ونتورا سالانه حدود 290 مهندس استخدام می کند ، نیازی به گفتن نیست که پایگاه های نیروی دریایی محلی افسران خود را برای تکمیل مدرک مهندسی خود در سراسر کشور می فرستند ، که منجر به هزینه های زیادی برای نیروی دریایی و از دست دادن درآمد می شود برای شهرستان ونتورا.

نتایج یادگیری

ما تصور می کنیم مکاترونیک نتایج زیر را در برنامه یادگیری داشته باشد:

مهندسین صالح و حل کننده مشکلات باشید.

دارای سطح بالایی از تدریس در زمینه مهندسی مکاترونیک است.

از ابزارهای استاندارد مهندسی و کاربرد آنها در این زمینه آگاهی داشته باشید.

ارتباط برقرار موثر باشید.

آماده انجام مشاغل مهندسی در زمینه های مختلف مهندسی باشید.

با توجه به تجربه خود و سایر برنامه ها ، ما مجموعه کوچک اولیه زیر را از نتایج یادگیری دانش آموزان ارائه می دهیم:

دانش ریاضیات ، علوم و مهندسی را اعمال کنید.

آزمایشاتی را برای ارزیابی عملکرد یک سیستم مکاترونیک یا م componentلفه با توجه به مشخصات طراحی کنید.

برای تأمین نیازهای مورد نظر ، یک سیستم ، جز component یا فرآیند مکاترونیک طراحی کنید.

یک مسئله مهندسی را تعریف و حل کنید.

بیانیه کتبی مسئولیت اخلاقی حرفه ای مربوط به رشته تحصیلی آنها را تهیه و از آن دفاع کنید.

توانایی برقراری ارتباط موثر

1 در دوره های علوم و مقدماتی دو سال اول (برنامه نویسی ، حساب ، شیمی ، فیزیک و غیره) پوشش داده می شود و تفکر منطقی / انتقادی دقیق در بسیاری از دوره ها ، به عنوان مثال MATH / PHIL 230 ، تدریس می شود. 2 ، 3 ، 4 در چندین دوره پوشش داده خواهد شد ، به عنوان مثال طراحی مهندسی در EMEC 225 تدریس می شود ، در حالی که حل مشکلات مهندسی در رباتیک موبایل (EMEC / COMP 470) یا سیستم های تعبیه شده (EMEC / COMP 462) آموزش داده می شود. مهارت های ارتباطی در دوره های آموزش عمومی ، مانند دوره های نوشتن سال اول ، آموزش داده می شود.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Feels like family. Imagine a big family—one that’s warm, welcoming, smart and fun. That’s California State University Channel Islands (CSUCI), a four-year, public university in Camarillo, California. ... اطلاعات بیشتر

Feels like family. Imagine a big family—one that’s warm, welcoming, smart and fun. That’s California State University Channel Islands (CSUCI), a four-year, public university in Camarillo, California. Established in 2002, we’re the youngest of 23 campuses in the CSU family. اطلاعات محدود