کارشناسی مهندسی مواد

دانشکده: دانشکده مهندسی

مدت زمان: 4 سال

شرح: مهندسی مواد، یک منطقه پیشرفته است که در سرعت های مختلف وارد صنایع مختلف می شود. اهمیت ویژه مهندسی مواد در توسعه فرآیندهای جدید و مواد مورد نیاز صنایع پیشرفته نهفته است.

مهندس مواد مواد مناسب برای برنامه های کاربردی مهندسی را انتخاب می کند؛ در تحقیق و توسعه مواد از هسته از طریق سطوح مولکولی درگیر است؛ تحقیق، توسعه و پیاده سازی فرایندها، و همچنین کیفیت محصول و اطمینان اطمینان؛ خواص مواد را بهبود می بخشد بررسی شکست محصول؛ روش های تحلیلی پیشرفته را اعمال می کند؛ و مدیریت تکنولوژی.

زمینه های تخصصی شامل متالورژی و مواد فلزی هستند؛ مواد الکترونیکی؛ مواد سرامیکی؛ پلیمرها و مواد پلاستیکی؛ مواد پیچیده؛ حفاظت از محیط زیست مواد؛ روش های مشخص کردن مواد

این برنامه تضمین کیفیت مهندسان مواد را برای اشتغال در هر دو R & D و موقعیت های صنعتی آماده می کند. اولین سطح تحصیل در دوره های علوم پایه (ریاضیات، فیزیک، شیمی و علوم رایانه) و دوره های مقدماتی در مهندسی مواد تمرکز دارد. سطح دوم شامل دوره های پیشرفته است، که در آن دانش آموزان پایه علمی صحیح را در زمینه های اصلی مهندسی مواد به دست می آورند و سپس می توانند در بعضی از زمینه های ذکر شده در بالا ذکر شوند.

معرفی معلم

موس ایزنبرگ، رئیس برنامه مهندسی مواد و علوم

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Guangdong Technion Israel Institute Of Technology »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2020
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2020