هنری و اثرات (مسیر جلوه های ویژه و مد و رسانه مسیر) آرایش

عمومی

شرح برنامه

چه 'ثانیه آرایش هنری و اثر (مسیر جلوه های ویژه و مد و مسیر رسانه) البته در مورد؟

این برنامه طراحی شده است برای ارائه به دانش آموزان که با موفقیت به اتمام کاردانی، و یا یک دوره مشابه در آرایش، فرصت برای به دست آوردن این جایزه از مدرک افتخاری.

این دوره شامل طیف وسیعی از دروس اصلی طراحی شده برای گسترش مهارت های کلیدی، ویژگی ها و پیشبرد توانایی های فنی در هنر تحول آرایش. این ماژول بیشتر توسط مد و متخصص رسانه ماژول تکمیل شود.

هدف این دوره برای تولید حرفه ای هنرمندان آرایش که با تمام مهارت های مجهز به انطباق و پاسخ به خواسته های به چالش کشیدن از صنعت آرایش.

با پیشرفت های جدید هیجان انگیز در جهان از تلویزیون اتفاق می افتد، منچستر قرار است برای تبدیل شدن به شهرستان رسانه هیجان انگیز و خلاقانه.آرایش هنرمندان در این منطقه به شدت پس از توجه به جدید بی بی سی چند رسانه ای شهر سالفورد در اسکله ها و خوبی توسعه ITVs استودیو گرانادا که دانش آموزان ما با فرصت های عالی برای به دست آوردن تجربه قابل توجه و دوره های کار آموزی ارائه طلب می کند.

این دوره تمام وقت بیش از دو روز در صنعت کارکنان متخصص، بیشتر توسط طیف وسیعی از سخنرانان مهمان پشتیبانی تحویل داده است. علاوه بر این، دانش آموزان قادر به سفر به نمایشگاه های هنرمند و حوادث، از جمله IMATS لندن و MAC PRO لیورپول آرایش بوده است.

همه دانش آموزان آرایش هنری، صرف نظر از که مسیر آنها زیر ماژول های اساسی زیر را مطالعه: تحولات تبلیغاتی این واحد دانش آموزان کمک می کند تا اطلاع رسانی و بهبود تخصص خود را به عنوان یک هنرمند آرایش. دانش آموزان بررسی خواهد شد و تجزیه و تحلیل مفهوم بازاریابی در رابطه با صنعت رسانه.اینترنت به عنوان یک ابزار بازاریابی استفاده، دانش آموزان مشخصات آنلاین و یا وب سایت به نمایش گذاشتن مجموعه ای از کار خود را به کارفرمایان آینده نگر تولید کند.

پیشرفته پروژه نمونه کارها خلاق این واحد خواهد شد دانش آموزان با فرصت به انجام یک پروژه دانش آموز محور تحت نظارت ارائه می کنند. دانش آموزان تشویق به شناسایی یک موضوع یا مجموعه ای از مسائل که در اطراف به تمرکز پروژه خود را. این واحد دانش آموزان برای توسعه تحقیق و ارائه مهارت های آنها، کمک خواهد کرد.

پروژه های متنی و جوی پیشرفته این ماژول دانش آموز را قادر به انجام تحقیق و پژوهش اولیه و ثانویه است که به بررسی موضوع انتخاب خود را در عمق و منعکس کننده در بحث های انتقادی پیرامون موضوع انتخاب شده است.

این دوره از طریق انجام وظایف، که در یک قالب انتساب ارائه ارزیابی شده است.تکالیف تکمیل و در هفته ارسال (ژانویه برای ترم یک ماژول و ممکن است برای ترم دو ماژول) را مشاهده کنید.

دانش آموزان مهارت های عملی خواهد شد از طریق فعالیت در کارگاه های آموزشی، استودیو و محیط های خارجی انجام ارزیابی شده است.

نمونه هایی از ارزیابی عبارتند از: - پایان نامه - E-نمونه کارها - عمل حرفه ای - ارائه - نمایش حلقه - وب سایت / مشخصات - ارزیابی همکار - مقالات - مشاهدات
آخرین به روز رسانی May 2015

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

We are one of the largest organisations of our kind in Europe. We have around 5,000 employees working across more than 20 locations providing learning and skills to over 80,000 learners and 3,000 empl ... اطلاعات بیشتر

We are one of the largest organisations of our kind in Europe. We have around 5,000 employees working across more than 20 locations providing learning and skills to over 80,000 learners and 3,000 employers across the UK. اطلاعات محدود