پروژه جهانی BBA و مدیریت تغییر

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

آیا می خواهید دنیا را تغییر دهید و آیا به دنبال یک چالش بین المللی هستید؟ آیا توسعه پایدار ، حقوق بشر ، بهداشت جهانی ، مسئولیت اجتماعی ، تقسیم فزاینده بین ثروتمندان و فقرا ، گرم شدن کره زمین ، جامعه مدنی و حمایت از مضامین اقلیت ها که به آنها اهمیت می دهید؟ آیا می خواهید به صورت شخصی و حرفه ای در دنیای بهتری مشارکت کنید؟ در برنامه چهار ساله انگلیسی ما به شما آموزش می دهیم که چگونه می توانید تغییر ایجاد کنید.

ما تئوری و عمل، مدیریت پروژه، کسب و کار و تحقیقات را با موضوعات جهانی ترکیب می کنیم. این برنامه شامل دوره ها، پروژه های واقعی با شرکت ها از سال اول به بعد، کارآموزی بین المللی و مشاوره حرفه ای حرفه ای است. در نهایت، شما می دانید که چگونه یک تیم پروژه را هدایت کنید و چگونه ایده های نوآورانه را در عمل اجرا کنید. شما تبدیل به یک سازنده تغییر، آگاه از قوت های خود و جاه طلبی خود، قادر به ایجاد ارزش پایدار برای جامعه است. پروژه جهانی و تغییر مدیریت یک لیسانس مدیریت بازرگانی (BBA) ارائه شده توسط کالج افتخارات Windesheim است.

شغل شما

پس از فارغ التحصیلی، می توانید حرفه خود را به عنوان مثال به عنوان:
- مدیر پروژه / مشاور در سازمان های غیردولتی بین المللی مانند صلیب سرخ و پزشکان بدون مرز
- مدیر پروژه لباس و یا صنایع غذایی بدون برده
- مدیر پروژه برای کسب و کار با هدف ارائه تولید پایدار
- مدیر پروژه / مشاور با دولتها یا نهادهای سیاسی
- مشاور ارتباطی در مورد شیوه زندگی سالم با یک شرکت بیمه
- مدیر پروژه کاهش زباله های مواد غذایی در شهرستانها و یا در حوادث محبوب بزرگ است
- مشاور با توسعه دهندگان محلی برای ترویج مواد غذایی ناقص رد شده توسط فروشگاه های بزرگ مواد غذایی
- مشاور بهبود ارتباطات در نتایج علمی در مورد گرمایش جهانی (IPCC)
- مشاور بهبود پایدار سازمانی مانند کوکاکولا با کوکا کولا سبز
- مشاور مسئولیت اجتماعی شرکت با کفش TOMS
- کارآفرین اجتماعی

همچنین، بسیاری از دانش آموزان با یک برنامه کارشناسی ارشد در یکی از هلند یا سایر دانشگاه های بین المللی ادامه می دهند، مثلا:

- دانشگاه ملل متحد - Merit (ماستریخت)
- استاد کشاورزی کشاورزی - دانشگاه واگنینگن
- استاد سیاست فرهنگی، روابط و دیپلماسی - Goldsmiths، دانشگاه لندن
- استاد بهداشت جهانی - دانشگاه کپنهاگ


برنامه درسی ما

در سال اول ما اساس حرفه آینده خود را به عنوان مدیر پروژه قرار می دهیم. شما با شروع کار با یک پروژه واقعی با مشتریان واقعی شروع به کار خواهید کرد. ظرف چند هفته شما یک تصویر دقیق از کار به عنوان یک مدیر پروژه خواهید داشت: آنچه که دربرگیرنده آن است و مهارتهایی که برای چهار سال آینده نیاز دارید تا بتوانید موفق شوید.


در سال 2 ، مهارت های مدیریت پروژه شما را به یک سطح حرفه ای می رسیم و دوره هایی مانند مدیریت پیشرفته پروژه ، تیم و رهبری پروژه ، کمک هزینه نویسی و ارائه و ارائه مطلب را انجام می دهیم. همین مسئله در مورد مهارتهای تحقیق کاربردی شما نیز صدق می کند. علاوه بر این ، در دوره هایی مانند بازاریابی اجتماعی ، اقتصاد برای توسعه ، چالش های جهانی و استراتژی تجارت جهانی توجه بیشتری به افراد ، سیاره و سعادت صورت گرفته است.

شما سه ساله با پروژه های مدیریت جزئی در یک دنیای جهانی آغاز می کنید. این جزئی ترکیبی از عمل و نظریه است. دو روز در هفته کار بر روی یک پروژه در یک سازمان (مشتری)، یا در هلند و یا در خارج از کشور انجام می شود. سه روز دیگر برای آموزش های فشرده، کارگاه ها و کلاس های کارشناسی ارشد از کارشناسان زمینه کاری، مدیریت پروژه و تحقیقات اختصاص یافته است. نیمه دوم سال 3 به حوزه انتخاب شما اختصاص می یابد: یکی از موضوعاتی که اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد مانند فقر، گرسنگی، بهداشت، آموزش، برابری جنسیتی، آب و بهداشت، انرژی پاک، کار شایسته و اقتصادی رشد، نوآوری و زیرساخت، کاهش نابرابری، شهرها پایدار، مصرف مساوی، اقدامات اقلیمی، زندگی زیر آب و زمین، صلح و عدالت و مشارکت.

شما با انتخاب دومین بخش مدیریت پروژه خود، سال چهارم را شروع می کنید. پس از آن شما کارآموزی خود را انجام خواهید داد. این کارآموزی ده هفته باید تحقیقاتی را به همراه داشته باشد، یک گزارش تحقیق و نتایج آن تحقیقات باید در زمینه توسعه کار کمک کند. شما در کالج افتخارات تحصیل میکنید، بنابراین انتظارات زیادی از شما دارید. دانش آموزان ما با انجام بازخورد از زمینه کار، کار بسیار خوبی انجام می دهند.

فینال بزرگ

این برنامه با نام Capstone به پایان می رسد . Capstone دوره ی نهایی است که در آن تمام اهداف یادگیری کلیدی برنامه WHC با هم مرتبط می شوند. در طول سنگ قبر، شما نشان می دهید که به تمامی صلاحیت های تعیین شده توسط WHC دست یافته اید. بنابراین شما بایستی مدرک مدیریت پروژه را در حوزه حرفه ای انتخاب خود داشته باشید و به عنوان مدیر ناظر حرفه ای باشید. به عنوان مثال، شما مجبور به جمع آوری و بازخوانی در مورد نمونه کارها (بدن کار به عنوان دانشجوی WHC) شما نیز یک مقاله بحث انگیز را بر اساس پایان نامه خود را ارسال کنید، و ارسال سه مقالات علمی، دو مربوط به مدیریت پروژه و یکی به تخصص خود. با استفاده از مقاله، شما سپس سه پیشنهادی را تهیه و دفاع از آنها را قبل از یک هیئت مدیره حرفه ای، متشکل از سه حرفه ای از کار و دو WHC معاونان.


زمینه های مدیریت پروژه

مدیر پروژه همیشه در یک زمینه خاص کار می کند. در کالج، شما می توانید انتخاب کنید که دو زمینه مدیریت پروژه در سال های 3 و 4. این به شما اجازه می دهد تا در حین در حال توسعه یک حرفه حرفه ای در همان زمان به دنبال منافع شخصی خود باشید. این رشته ها دارای اجزای مشترک هستند، زیرا آنها ترکیبی از تحقیقات، نوآوری، اخلاق تجاری و چالش های جهانی هستند که در زمینه های خاص مورد استفاده قرار می گیرند: یکی از مباحث اهداف توسعه پایدار سازمان ملل.

شرایط ورود

  • دیپلم شبیه به هلندی havo یا vwo دیپلم با پاس در زبان انگلیسی و ریاضیات
  • مهارت انگلیسی در کمبریج B2، IELTS 6،5، TOEFL اینترنت 90، مقاله 575

روش انتخاب

- ثبت نام از طریق www.studielink.nl قبل از 15 ماه مه
- شما یک ایمیل اتوماتیک برای تست تطبیق دانش آموز / برنامه دریافت خواهید کرد، از شما درخواست می کند:
- به سوالات عمومی درباره وضعیت شخصی و محیط تحصیلی خود پاسخ دهید
- یک بیانیه انگیزشی بنویسید
- مقاله شخصی بنویسید
- یک نسخه از رشته تحصیلی خود را در زبان مادری خود و یک ترجمه رسمی به زبان انگلیسی ارسال کنید
- یک کپی از شناسه خود را ارسال کنید
- مصاحبه اختصاصی شخصی (به صورت شخصی یا از طریق اسکایپ)
- برنامه BBA فقط 80 دانش آموز را در هر سال انتخاب می کند و ما در اولین کار بر اساس اول کار می کنیم.


بورس تحصیلی

متاسفانه Windesheim بورس تحصیلی را ارائه نمی دهد، اما هزینه تحصیل ما بسیار منطقی است.


اطلاعات بیشتر در وب سایت ما www.windesheim.com را ببینید

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Windesheim is the number 2 broad-based University of Applied Sciences in the Netherlands; we are highly ranked by both students and experts and highly reputed for our personal approach and close colla ... اطلاعات بیشتر

Windesheim is the number 2 broad-based University of Applied Sciences in the Netherlands; we are highly ranked by both students and experts and highly reputed for our personal approach and close collaboration with the work field. Our English taught programmes focus on business: we have a high quality International Business Progamme, and a unique programme focussed on sustainable business. اطلاعات محدود