کارآفرینی BA افتخارات

University of Westminster, Westminster Business School

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کارآفرینی BA افتخارات

University of Westminster, Westminster Business School

موفقیت کسب و کار نیاز به وسعت دانش و توانایی دارد. این دوره، که تئوری و عمل مدیریت کسب و کار را به ارمغان می آورد، شما را قادر می سازد تا چشم انداز، نوآوری و پویایی مورد نیاز در دنیای تجاری معاصر را توسعه دهید.

در این دوره، شما طیف گسترده ای از دانش کسب و کار و مهارت های مدیریت به دست آورید. این دوره شما را به عملکرد های مختلف کسب و کار معرفی می کند و چشم انداز گسترده ای را در محیط کسب و کار جهانی فراهم می کند.

با تخصص در مورد کارآفرینی، شما همچنین از نظریه و عمل ایجاد، اجرای و توسعه یک کسب و کار موفق و یا راه اندازی کسب خواهید کرد. این دوره به منظور کمک به توسعه مهارت های کلیدی کارآفرینی در مدیریت پروژه، کار تیمی و رهبری پیشرفته، به شما کمک می کند تا بتوانید شروع به کار خود را شروع کنید یا برای کار حرفه ای آینده در مشاوره و مدیریت، راه اندازی کنید.

ما حتی دانشجویانمان را فرصتی برای استفاده از پلت فرم جمع آوری پول CrowdFunder برای کمک به تامین منابع برای یک ایده یا پروژه فراهم می کنیم.

محتوای دوره

در هر سال تحصیلی، شما ترکیبی از ماژول هسته و گزینه را با انعطاف پذیری بیشتر در حال حرکت از طریق درجه می گیرید. شما همچنین می توانید یک زبان خارجی را به عنوان بخشی از دوره مطالعه کنید.

در سال 1 شما به کارکردهای سازمان های کسب و کار، محیط کسب و کار گسترده تر، و مهارت های مدیریت کلیدی شامل جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات، مالی، بازاریابی، و افراد و سازمان ها معرفی می شود. مدیریت کسب و کار ما BA و آن Pathways طراحی شده به شما اجازه می دهد انعطاف پذیری بیشتر و شما فراهم می کند با این فرصت برای انتقال بین مدیریت کسب و کار های مختلف Pathways ، باید به شما مایل، در پایان سال اول خود را.

ماژول های اصلی در سال 2 بر روی نحوه کارکرد کسب و کار (به ویژه در محیط دیجیتال)، مدیریت و رهبری افراد و تصمیم گیری تمرکز می کنند. شما شروع به مطالعه Pathway انتخاب شده خود را برای یک جایزه ویژه و یا انتخاب ماژول از سراسر تمام زمینه های کسب و کار برای یک جایزه عمومی است. تدریس شخصی و حرفه ای شما کمک خواهد کرد که تصمیم بگیرید که یک برنامه تحصیلی مناسب برای توانایی های شما و منافع شخصی شخصی شما باشد. شما ممکن است مایل به تحصیل در خارج از کشور برای یک ترم در نیمه دوم سال 2 باشید.

در سال 3 ماژول های اصلی شما را قادر می سازد تا رویکردهای انتقادی و انعکاسی را برای بررسی چالش های کسب و کار معاصر در یک سطح استراتژیک و توسعه تخصص خود بیشتر بکار گیرید. شما همچنین می توانید برای تکمیل یک پروژه یا قطعه ای از تحقیقات مستقل، به بررسی موضوع مورد نظر خود بپردازید.

روش های تدریس تمرکز بر یادگیری دانش آموزان فعال از طریق سمینارها، کارگاه های آموزشی، یادگیری مبتنی بر مشکل و ترکیبی (از جمله کار گروهی) طراحی شده برای جلب توجه شما. روش های ارزیابی می تواند شامل مقالات، گزارش ها، سخنرانی ها، مطالعات موردی، فیلم ها، پادکست ها، ویکی ها، وبلاگ ها، و پوسترها، و همچنین تست ها و امتحان های کلاس در زمان محدود باشد.

موضوع مطالعه

موضوعات زیر نشان دهنده آنچه شما در این درس مطالعه خواهید کرد.

سال 1 (اعتبار 4)

موارد مطالعه ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • مبانی حسابداری و مالی
 • تجزیه و تحلیل و مدیریت اطلاعات
 • محیط کسب و کار جهانی
 • اصول بازاریابی
 • مردم و سازمان ها

سال دوم (اعتبار 5)

موارد مطالعه ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • تصميم گيري کسب و کار
 • تمرین کارآفرینی
 • مدیریت و هدایت مردم
 • ایجاد جدید سرمایه گذاری
 • عملیات و کسب و کار دیجیتال
 • مدیریت پروژه

سال کار

بین سال های 2 و 3، شما می توانید یک ساله، تمام وقت کسب و کار کسب و کار. دانش آموزان گذشته در تعدادی از SME ها و سازمان های معتبر، از جمله بانک های بارکلیز، British Airways، Disney UK، IBM و NHS، واگذار شده اند. همچنین شما می توانید در یکی از موسسات شریک زندگی خود در خارج از کشور تحصیل کنید.

سال 3 (اعتبار 6 سطح)

موارد مطالعه ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • تجارتی سازمانی شما
 • ایجاد رهبری کارآفرینی
 • تم های فعلی در کارآفرینی
 • مدیریت استراتژیک جهانی
 • رسانه های اجتماعی برای کسب و کار
 • کسب و کار پایدار

انتخابی وست مینستر

به عنوان بخشی از دوره خود، می توانید از ماژول های انتخابی استفاده کنید. انتخاب کنندگان یک فرصت هیجان انگیز برای گسترش تجربه شما در دانشگاه و به دست آوردن مهارت و دانش است که به شما کمک می کند تا بیشتر کارآمد.

دوره پایه بین المللی

ما با همکاری با کالج بین المللی کاپلان در لندن کار می کنیم تا کلاس های بنیادی برای دانشجویان بین المللی فراهم کنیم که شرایط لازم برای ورود به مدرک لیسانس را نمی پذیرند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی
University of Westminster, Westminster Business School

آخرین به روز رسانی February 19, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
3 - 4 
تمام وقت
Price
قیمت
9,250 GBP
خانه / اتحادیه اروپا: 9،250 پوند - در خارج از کشور: 12،500 پوند
Locations
بریتانیا - London, England
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
بریتانیا - London, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات