Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 26 کارشناسی های علوم انسانی  (کارشناسی علوم انسانی و هنر) که در مدیریت مهمان نوازی 2024

26 کارشناسی علوم انسانی و هنر برنامه ها که در مدیریت مهمان نوازی 2024

بررسی اجمالی

دانش آموزانی که مدرک لیسانس هنر در مدیریت هتل را انتخاب کنید در حال آماده سازی برای یک حرفه ای تحریک کننده است که جهانی در مقیاس. رستوران ها، هتل رفت و آمد مکرر، خطوط کروز، و شرکت های گردشگری افراد استخدام در این زمینه به کار کسب و کار خود، برنامه ریزی همایش ها، و ترتیب برای فعالیت های مقصد و محل سکونت.

BA در مدیریت مهمان نوازی چیست؟ برنامه مدیریت مهمان نوازی را تحت پوشش تمام کار صنعت مهمان نوازی. دوره های آموزشی ممکن است شامل مواد غذایی و آشامیدنی خدمات، مسکن، گردشگری، طراحی رویداد، هنر آشپزی، رهبری و اخلاق. دانش آموزان مهارت در روابط انسانی، ارتباطات، و سازمان توسعه آنها را آماده برای برنامه ریزی و نظارت به مشتریان تمام عملیات در خدمات. با فرصت های شغلی در سراسر جهان، یک حرفه ای در این زمینه می تواند یک فرصت برای دیدن جهان ارائه، ملاقات با افراد جدید، و کمک به دیگران لذت بردن از تجربه خود را در سفر، کسب و کار، و یا لذت.

از مزایای این برنامه می تواند در رشد فردی و همچنین آماده سازی حرفه ای دیده می شود. دانشجویان استعداد بهبود یافته برای تصمیم گیری به دست آوردن و توسعه یک درک بهتر و قدردانی برای فرهنگ های مختلف. تاکید قوی بر مهارت های فردی تقویت ارتباط و تعامل با دیگران است.

هزینه برای یک درجه ممکن است تا حد زیادی از یک مدرسه خود را به دیگری متفاوت است. برنامه با توجه به نهاد و کشور متفاوت خواهد شد، بنابراین دانش آموزان آینده نگر باید گزینه های خود را در انتخاب یک محل برای ادامه تحصیل خود را کشف.

فرصت های شغلی احتمالی عبارتند از مدیریت رستوران ها، هتل لوکس، کازینو، و باشگاه های خصوصی. استخدام نیز موجود است با خطوط کروز و پارک است. کسب و کار و صنعت سرگرمی به دنبال افراد برای برنامه ریزی و هماهنگی کنوانسیون ها و حوادث. برخی از تیم های ورزشی حرفه ای استفاده از کارشناسان مهمان نوازی به ترتیب محل سکونت و سفر.

جهان از فرصت منتظر است در مدیریت مهمان نوازی.این می تواند کلیدی برای آینده هیجان انگیز از کاوش افق های جدید، فراهم می کند و یک پلت فرم برای کمک به دیگران و با اتصال آنها را با وسایل رفاهی و امکانات است که می تواند زندگی خود را روشن و غنی سازی شما. به اولین قدم به سوی یک حرفه ای در این زمینه پاداش، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • گردشگری و مهمان نوازی
  • مهمان نوازی
  • مدیریت مهمان نوازی
رشته های تحصیلی
  • گردشگری و مهمان نوازی (26)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه