Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه کارشناسی های علوم (کارشناسی علوم و مهندسی) که در گیاه شناسی 2024

1 کارشناسی علوم و مهندسی برنامه ها که در گیاه شناسی 2024

بررسی اجمالی

مدرک لیسانس علوم درجه ای است که بسیاری از دانش آموزان ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن بعد از مدرسه متوسطه اگر آنها امیدوار به دستیابی به موفقیت بیشتر است. با این درجه، ممکن است فرصت های بیشتر برای رشد حرفه ای وجود دارد، یا آن را ممکن است به عنوان سنگ بنای مدرک کارشناسی ارشد یا دکترا استفاده می شود.

کارشناسی در Botany چیست؟ لیسانس خود را در گیاه شناسی معمولا به دانش آموزان ضروری تجربه به رشته انتخابی خود، مانند شیمی آلی، آمار و جبر و مقابله. اغلب، دانشجویان مورد نیاز خواهد بود برای تکمیل یک پروژه پایان نامه به عنوان یک capstone برای نشان دادن آنها درک کنند که چگونه به دانش کلاس درس خود و جفت آن را با شرایط واقعی زندگی. درجه ارائه می دهد دوره مانند زیست شناسی مولکولی و مثلثات و بیوشیمی، که ممکن است به کسانی که لذت بردن از این جنبه از دانشگاه درخواست تجدید نظر

مدرک کارشناسی در گیاه شناسی است که معمولا یک برنامه بسیار عالی برای هر کسی که علوم طبیعی و یا محیط زیست و ریاضی برخوردار است و به دنبال گسترش دانش خود در آن مناطق.این سطح درجه همچنین می توانید حقوق و قدرت مذاکره از فارغ التحصیلان را افزایش دهد.

هزینه به دست آوردن یک کارشناسی در Botany بسته به جایی که دانش آموزان را انتخاب نمایید برای به دست آوردن مدرک خود را و نیازهای خاص خود را. دانش آموزان باید اول ارزیابی اهداف خود تصمیم می گیرید که نوع تجربه برای آنها مناسب است.

از آنجا که یک درجه گیاه شناسی است که اغلب یک زمینه بسیار تخصصی پژوهش، چشم انداز شغلی دانش آموز ممکن است به رشد خود ادامه دهد. انتخاب حرفه ای نیز متفاوت است، و فارغ التحصیلان می توانند در آزمایشگاه ها و مراکز کشاورزی برای سازمان های دولتی و یا شرکت های داروسازی به عنوان باغداران، طراحان ترمیم، مدیران پروژه چشم انداز، دانشمندان محیط زیست، تکنسین های رشته محیط زیست و دستیاران پژوهش کار. برای کسانی که انتخاب می کنید به تحصیلات عالی، گزینه های شغلی حتی به فرصت تدریس در دانشگاه کالج گسترش دهد.

با پیشرفت در تکنولوژی، مدارس بیشتر ممکن است باز کردن گزینه برای دانش آموزان به دنبال درجه آنلاین.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • علوم زیستی
 • گیاه شناسی
رشته های تحصیلی
 • علوم زیستی (1)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  رشته های تحصیلی مرتبط