زمینه روانشناسی است گسترده. تقریبا هر جنبه ای از رفتار انسان و توسعه را می توان از دیدگاه روانی مشاهده شده است. روانشناسان در بسیاری از تنظیمات مختلف، از جمله کالج ها و دانشگاه ها، سازمان های دولتی، مدارس، شرکت ها، و کلینیک کار می کنند، و انجام انواع شغل از آموزش تا مشاوره به انجام تحقیقات.

گروه روانشناسی در Geneseo با هدف ارائه دانش آموزان با دانش جامع از رشته علمی روانشناسی، فرصت برای تجربه عملی، و رشد در درک از خود و دیگران است. وزارت بر برتری در آموزش و دخالت دانش آموز فعال در تحقیق تجربی علمی و کارآموزی کاربردی.

برنامه کارشناسی

کارشناسی رشته 'در روانشناسی در Geneseo طراحی شده است که اجازه انعطاف پذیری و تشویق اکتشاف در زمینه روانشناسی و در سراسر دیگر رشته های دانشگاهی. تاکید بر پایه علمی روانشناسی، عمده شامل آماده سازی جامد در روش تحقیق و آماری، قرار گرفتن در معرض چهار حوزه اساسی محتوای روانشناسی (پایگاه بیولوژیکی رفتار، شناخت و درک، اجتماعی / شخصیت و روانشناسی رشد)، و اتاق را برای انتخابی به با توجه به نیازها و منافع فردی است.

اختیاری ارائه شده توسط گروه روانشناسی شامل دوره مانند روانشناسی مرضی، روانشناسی خوشبختی، ورزش روانشناسی، تجزیه و تحلیل کاربردی رفتار، روانشناسی آموزشی، رفتار جنسی انسان، روانشناسی صنعتی و سازمانی، روانشناسی محیطی، روانشناسی سلامت، روانشناسی زنان، روانشناسی بالینی ، تست روانشناسی، و روانشناسی میان فرهنگی. در طول سال آخر، همه دانش آموزان در حال گذراندن دوره تحقیقاتی پیشرفته سمینار سبک که اجازه می دهد اکتشاف فشرده از یک موضوع پژوهشی خاص است.

افراد زیر سن قانونی

رشته روانشناسی Geneseo تشویق می شوند به دنبال یک جزئی، انتخاب از هر یک از رشته های اصلی دانشگاهی و یا از افراد زیر سن قانونی میان رشته ای ارائه شده توسط کالج. افراد زیر سن قانونی اغلب آموزش های اضافی و پس زمینه فکری برای مشاغل و تحصیلات تکمیلی مفید ارائه می کنند.

Geneseo ارائه می دهد طیف گسترده ای از افراد زیر سن قانونی میان رشته ای.جزئی توسعه انسانی ترکیبی از کار البته در روانشناسی، جامعه شناسی، انسان شناسی، زیست شناسی و برای کشف جنبه های مختلف کودک، نوجوان، بزرگسال و توسعه. این امر به ویژه برای دانش آموزان علاقه مند در آموزش، مشاوره، و یا دیگر مشاغل خدمات انسان مناسب است.

جزئی علوم شناختی دانش آموزان را به یک میدان بین رشته ای است که در سراسر محدوده رشته های علوم کامپیوتر، زبان شناسی، فلسفه، روانشناسی و معرفی می کند. جزئی آماده سازی بسیار عالی برای دانش آموزان برنامه ریزی به دنبال کار فارغ التحصیل در روانشناسی و یا انسان عوامل تجربی، در میان سایر مناطق است.

زنان 'ثانیه مطالعات جزئی به بررسی مسائل مربوط به زنان ' ثانیه نقش در امروز 'ثانیه جهان، نقاشی در دوره های از گروه ها در سراسر مطالعات اجتماعی و علوم انسانی.دیگر افراد زیر سن قانونی میان رشته ای اغلب توسط رشته روانشناسی انتخاب شامل مطالعات زیست محیطی، مطالعات آمریکای لاتین، مطالعات حقوقی، زبان شناسی، مدیریت عمومی، و مطالعات شهری.

تحقیقات و کارآموزی

تحقیقات و کارآموزی هر دو دانش آموزان با تجربه ارزشمند را فراهم و افزایش شانس پذیرش به مدرسه فارغ التحصیل. گروه روانشناسی Geneseo ارائه می دهد فرصت استثنایی برای دانش آموزان به شرکت در تحقیقات علمی با اعضای هیئت علمی. طرح های پژوهشی کنونی شامل دانش آموزان شامل مطالعات خواهر و برادر و همکار روابط در کودکان و نوجوانان، توجه بصری، تصویربرداری از فرآیندهای شناختی، اختلال استرس پس از سانحه، دینامیک رابطه، تجاوز جنسی، آگاهی مرگ و میر، شادی، تهدید و تعصب، انگیزه و دستاورد مدرسه، واژگانی پردازش، neurotoxicology از مواد شیمیایی بازدارنده شعله، و خواب و رفتارهای مرتبط با سلامت.

در طول سال جوانان و بزرگسالان، رشته های اصلی روانشناسی می تواند برای کارآموزی جامعه در انواع تنظیمات، از جمله کسب و کار، مدارس، و سازمان های خدمت کودکان، نوجوانان و بزرگسالان در تمام سنین اعمال می شود. کارآموزی آموزش نیز موجود است در گروه روانشناسی هستند، به دانش آموزان فرصت برای کمک به استادان در انواع کلاس ها.
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 7 برنامه دیگر ارائه شده توسط The State University of New York at Geneseo »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
تمام وقت
Price
32,540 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date