برنامه های تحصیلی BA

کارشناسی هنر (که به اختصار BA خوانده می شود) درجه های مقطع کارشناسی هستند که از سوی دانشگاه های سراسر جهان اعطا می شوند. اخذ مدرک کارشناسی هنر می تواند مزایای متعددی در بر داشته باشد که دامنه آن از بهبود چشم انداز های حرفه ای تا توان حل بهتر مشکلات و ارتقای مهارت های تصمیم گیری متغیر است.

به علاوه، اخذ مدرک کارشناسی هنر می تواند اخذ درجه کارشناسی ارشد را نیز به دنبال داشته باشد. عناوین و موضوعات تخصصی در مقوله هنر، علوم انسانی، علوم اجتماعی و گاهی نیز بازرگانی و حقوق در حوزه کارشناسی هنر قرار دارند. داوطلبان دوره کارشناسی هنر اغلب می بایست پژوهشی انجام دهند و پایان نامه ای را قبل از اتمام برنامه تحصیلی خود ارائه نمایند.

تنوع برنامه های مختلف کارشناسی هنر بسیار زیاد است- پس به همین بسنده نکنید! جستجوی خود را با نگاهی بر پرطرفدارترین برنامه های کارشناسی هنر که در ذیل فهرست گردیده است، آغاز کنید.

کارشناسی های هنر (BA) که به تازگی اضافه شده

Fresno Pacific University

BA در مطالعات کتاب مقدس و الهیات

سپتامبر 19, 2018
برنامه مطالعات کتاب مقدس و الهیات به شما کمک می کند تا تشخیص و آماده شدن برای دعوت به خدمت به خدا و کلیسا و تقویت دانش خود را از کتاب مقدس و وزارتخانه. با استفاده از متن کتاب مقدس به عنوان یک منبع اولیه، شما دیدگاه های متعدد و برخورد با یک آرایه وسیعی از صدای. مجددا قرن اول قرن بیستم را در لباس کامل و یا بررسی مسائل زیست محیطی از طریق یک لنز مبتنی بر ایمان قر… [+]ار دهید. شما دوره های تحصیل شده توسط دانشکده های خوب سفر با تخصص در وزارتخانه، ادبیات، مأموریت ها و باستان شناسی را می آموزید. اشتیاق شما برای هر دو یادگیری و کلیسا زنده خواهد ماند زیرا شما از سوالات مهم می پرسید و یاد می گیرید که منظور از زندگی یک زندگی متمرکز بر خداوند چیست. [-]

University of Tyumen

دانشکده مطالعات پیشرفته دانشکده علوم انسانی

سپتامبر 13, 2018
دانشکده مطالعات پیشرفته، بهترین دانشجویان خود را با آموزش دو زبانه در سطح جهانی فراهم می کند و به عرصه فکری جهانی می دهد.

University of Kent - Centre for Music and Audio Technology

BA (Hons) موسیقی، عملکرد و تولید

سپتامبر 11, 2018
مطالعه موسیقی، عملکرد و تولید در مرکز موسیقی و صوتی ما به شما دانش، مهارت ها و اعتماد به نفس را برای شروع حرفه ای خود را در صنعت موسیقی به من بدهید.

کارشناسی هنر (BA) چیست؟

کارشناسی هنر چیست؟

کارشناسی هنر، یا به اختصار B.A. یک برنامه کارشناسی است که از سوی دانشگاههای سرتاسر دنیا ارائه می شود و تکمیل آن سه یا چهار سال به طول می انجامد. رشته های کارشناسی هنر متنوع بوده و بستگی به دانشگاه ارائه کننده برنامه های تحصیلی دارد، لیکن این رشته ها عموماً در محدوده علوم انسانی و گاهی نیز علوم قرار می گیرد. درجه کارشناسی هنر با درجه کارشناسی علوم هم در موضوع و هم در شیوه مطالعه و تحصیل متفاوت است.

فواید تحصیل در دوره کارشناسی هنر چیست؟

فارغ التحصیلان برنامه های کارشناسی هنر از فرصت های شغلی بیشتری برخوردارند، و می توانند درآمد بیشتری نسبت به سایر افرادی که درجه کارشناسی ندارند، داشته باشند. علاوه بر مزایای حرفه ای، اخذ درجه کارشناسی هنر مزایای شخصی بسیاری نیز در بر دارد. برنامه های کارشناسی هنر (BA) دانشجو را با چالش هایی روبه رو می سازد که از جمله تفکر خلاق، قدرت حل مساله و مهارت برقراری ارتباط با دیگران را در آنها بهبود می بخشد. ثبت نام در برنامه های کارشناسی هنر به دانشجو امکان می دهد تا درک عمیق تری از موضوع رشته تحصیلی مورد نظر به دست آورد که در نتیجه بیشتر جذب موضوع گردیده و به آن بیشتر علاقمند خواهند شد و بدین ترتیب انگیزه و علاقه بیشتری نیز در وی ایجاد خواهد شد.

در مقطع کارشناسی هنر چه موضوعاتی مطالعه می شود؟

دانشجویان کارشناسی هنر رشته تحصیلی خود را از مجموعه ای از موضوعات و عناوین مختلف از جمله تاریخ، زبان، ادبیات، فلسفه، سایر رشته های علوم انسانی، ارتباطات، مردم شناسی، جغرافی، علوم اجتماعی، زبانشناسی و در برخی دانشگاهها، الهیات یا پرستاری انتخاب می نمایند. در درون هر یک از این رشته ها چندین تخصص وجود دارد که با حرفه های خاص ارتباط تنگاتنگ برقرار می سازد. به عنوان مثال، دانشجوی رشته تاریخ ممکن است گرایش هایی همچون مطالعات قرون وسطی، تمدن های باستان، تاریخ عصر جدید بریتانیا و یا سایر تخصص های مرتبط را برگزیند.

با تحصیل در دوره کارشناسی هنر چه نوع بهبود حرفه ای را می توان انتظار داشت؟

اخذ درجه کارشناسی هنر می تواند چشم انداز شغلی را به میزان چشمگیری بهبود بخشد چرا که هم درک عمیق تری از رشته تحصیلی مورد نظر را در اختیار فرد قرار می دهد و هم مجموعه ای از مهارت های پیشرفته را برای وی فراهم می آورد. کارفرمایان به دنبال فارغ التحصیلان درجه کارشناسی هنر می باشند زیرا آنها از قدرت ایجاد ارتباط خوبی برخوردارند، با چالش های محیط کار آشنا می باشند، انعطاف پذیرند و در ارتباط با شماری از مسائل متعدد سنجیده و دقیق می اندیشند. درجه کارشناسی هنر، فارغ التحصیلان را برای شماری از مشاغل واجد شرایط می سازد زیرا دروس تئوری و عملی آموخته شده به آنها متقاضیان فراوانی در بخش های متعدد دارد و نقش های مختلفی در انتظار آنها است.

اخذ درجه کارشناسی هنر چه میزان هزینه دربر دارد؟

هزینه شهریه برای درجه کارشناسی هنر از یک دانشگاه به دانشگاه دیگر و در کشورهای مختلف متفاوت است. بخش پذیرش دانشگاهها می توانند اطلاعات مبسوطی درباره هزینه ها ی تحصیل و سایر هزینه های مرتبط با اخذ درجه کارشناسی هنر در اختیار شما قرار دهند. احتمال ارائه بورس تحصیلی یا کمک های مالی برای متقاضیان واجد شرایط در برنامه های کارشناسی هنر وجود دارد. اطلاعات بیشتر درباره کمک های مالی برای دوره های کارشناسی هنر را می توان از بخش پذیرش دانشگاه دریافت نمود.

چرا اخذ درجه کارشناسی هنر آنلاین را انتخاب کنیم؟

برنامه های کارشناسی هنر آنلاین از فناوری آموزش از راه دور به روز شده استفاده می نمایند که کلاس درس را به محل دانشجو در سرتاسر جهان می برد. چه به دلائل شخصی و چه حرفه ای و یا هردو، تحصیل به صورت حضوری ممکن است برای تمامی دانشجویان دوره کارشناسی میسر نباشد. خوشبختانه بیشتر دانشگاهها برنامه های تحصیلی آنلاین ارائه می نمایند که برنامه های کارشناسی هنر آنلاین در میان پرطرفدارترین آنها می باشد.