برنامه های تحصیلی BA

کارشناسی هنر (که به اختصار BA خوانده می شود) درجه های مقطع کارشناسی هستند که از سوی دانشگاه های سراسر جهان اعطا می شوند. اخذ مدرک کارشناسی هنر می تواند مزایای متعددی در بر داشته باشد که دامنه آن از بهبود چشم انداز های حرفه ای تا توان حل بهتر مشکلات و ارتقای مهارت های تصمیم گیری متغیر است.

به علاوه، اخذ مدرک کارشناسی هنر می تواند اخذ درجه کارشناسی ارشد را نیز به دنبال داشته باشد. عناوین و موضوعات تخصصی در مقوله هنر، علوم انسانی، علوم اجتماعی و گاهی نیز بازرگانی و حقوق در حوزه کارشناسی هنر قرار دارند. داوطلبان دوره کارشناسی هنر اغلب می بایست پژوهشی انجام دهند و پایان نامه ای را قبل از اتمام برنامه تحصیلی خود ارائه نمایند.

تنوع برنامه های مختلف کارشناسی هنر بسیار زیاد است- پس به همین بسنده نکنید! جستجوی خود را با نگاهی بر پرطرفدارترین برنامه های کارشناسی هنر که در ذیل فهرست گردیده است، آغاز کنید.

کارشناسی های هنر (BA) که به تازگی اضافه شده

GCU - Glasgow School for Business and Society

BA (Hons) in Social Sciences

اکتبر 16, 2017
حرفه شما چه شما انجام خواهد داد سال 1 سال 2 سال 3 سال 4 تمام الزامات ورودی ذکر شده در اینجا باید به عنوان راهنمایی مورد استفاده قرار گیرد و نشان دهنده حداقل مورد نیاز برای ورود در نظر گرفته شود. متقاضیانی که پیشنهاد مشروطی از یک مکان را ارائه می دهند، ممکن است خواسته شود که بیش از حد اعلام شده باشد. سال 1 SQA عالی یک مرحله ILC بالاتر است … [+] دیپلم IB سال 3 IELTS علمی نمره 6.0 (یا معادل آن) با هیچ عنصر زیر 5.5. لطفا توجه داشته باشید: اگر از اکثریت زبان انگلیسی صحبت می کنید، ممکن است مجبور نباشید مدارک بیشتری درباره مهارت زبان انگلیسی خود را ارائه دهید. اطلاعات اضافی دیگر مدارک دانشگاهی و حرفه ای هر نرم افزار به GCU است به صورت فردی در نظر گرفته. اگر شما شرایط ورودی دانشگاهی معمولی ندارد، اما می توانید تجربه کاری مرتبط به و / یا اعتبار از نهادهای حرفه ای به رسمیت شناخته شده نشان می دهد، ممکن است واجد شرایط برای ورود به این دوره از طریق تشخیص دانشگاه از طرح آموزش قبل. در صورتی که شما نیاز به زبان انگلیسی برآورده نمی کنند، ممکن است واجد شرایط برای برنامه مطالعه زبان انگلیسی برای دانشگاه. هزینه های تحصیلی که پرداخت می کنید، بیشتر با وضعیت هزینه تعیین می شود. وضعیت هزینه دانشجو چیست؟ هزینه تحصیل 2018/19 خانه: 1820 پوند RUK: 9250 پوند اتحادیه اروپا: 1820 پوند بین المللی: £ 11،500 * مجموع هزینه های تحصیل برای دانشجویان RUK که دوره ای سه یا چهار ساله را به پایان رسانده اند، به مبلغ 27،750 پوند محدود می شود. هزینه های خاص تحت تایید دولت اسکاتلند قرار دارند و ممکن است یک بار تایید شوند. اگر مطالعات خود را در سپتامبر 2018 یا ژانویه 2019 آغاز کنید، این هزینه های سالانه یا ماژول است که در طول مدت دوره خود اعمال می شود؛ با این حال، هزینه ها تغییر می کنند. برای اطلاعات کامل درباره نحوه تغییر هزینه ها، هزینه و سیاست بازپرداخت ما را مطالعه کنید. هزینه های اضافی علاوه بر هزینه های تحصیلی البته، در طول زمان خود در دانشگاه ممکن است هزینه های اضافی را متحمل شوید. بورس های تحصیلی ما آموزش عالی با قیمت مناسب ارائه می دهیم؛ به عنوان دانشگاه خوش شانسی، ما متعهد به فراهم آوردن تحصیلات عالی برای دانش آموزان با استعداد هستیم که هزینه های تحصیلات ما را پایین می آورد و یک بورس تحصیلی سخاوتمندانه بیش از 2.5 میلیون پوند در سال فراهم می کند. اگر در مورد کمک هزینه تحصیلی برای سال 2018/19 به سوالات یا سوالات پاسخ دهید، لطفا با تیم سوالات دانشجویی تماس بگیرید. دانش آموزان بین المللی شروع می شوند برای دانشجویان بین المللی جدید، رویدادهای جهت گیری در 15 سپتامبر 2017 آغاز می شود . این زمان اضافی به طور خاص طراحی شده است برای کمک به دانش آموزان بین المللی جدید در حل و فصل در انگلستان و GCU قبل از شروع القاء و آموزش دانش آموزان عمومی است. در طول این دوره از فعالیت های سرگرم کننده و آموزنده، شامل تورهای پردیس و شهر و همچنین مراسم خوشامد گویی که می توانید با سایر دانشجویان بین المللی دیدار کنید، برگزار می شود. [-]

Campbellsville University

Bachelor of Arts in International Studies

اکتبر 16, 2017
پس از اتمام، دانش آموز همچنین می تواند تحصیلات تکمیلی خود را در زمینه های مختلف مانند حقوق، علوم سیاسی، تجارت بین المللی، ماموریت های مسیحی، TESL، MATESOL، سیاست عمومی و اداری را دنبال کند. محدوده هایی از جمله مطالعات لاتین، مطالعات فرهنگ جهانی ، مطالعات اروپایی، مطالعات مسیحی بین فرهنگی و مطالعات TESL (آموزش انگلیسی به عنوان زبان دوم).… [+] [-]

Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University

لیسانس کسب و کار بین المللی

اکتبر 16, 2017
در AFMKU ما آماده هستیم تا با چالش های کنونی و آینده در دنیای کسب و کار بین المللی روبرو شویم.

کارشناسی هنر (BA) چیست؟

کارشناسی هنر چیست؟

کارشناسی هنر، یا به اختصار B.A. یک برنامه کارشناسی است که از سوی دانشگاههای سرتاسر دنیا ارائه می شود و تکمیل آن سه یا چهار سال به طول می انجامد. رشته های کارشناسی هنر متنوع بوده و بستگی به دانشگاه ارائه کننده برنامه های تحصیلی دارد، لیکن این رشته ها عموماً در محدوده علوم انسانی و گاهی نیز علوم قرار می گیرد. درجه کارشناسی هنر با درجه کارشناسی علوم هم در موضوع و هم در شیوه مطالعه و تحصیل متفاوت است.

فواید تحصیل در دوره کارشناسی هنر چیست؟

فارغ التحصیلان برنامه های کارشناسی هنر از فرصت های شغلی بیشتری برخوردارند، و می توانند درآمد بیشتری نسبت به سایر افرادی که درجه کارشناسی ندارند، داشته باشند. علاوه بر مزایای حرفه ای، اخذ درجه کارشناسی هنر مزایای شخصی بسیاری نیز در بر دارد. برنامه های کارشناسی هنر (BA) دانشجو را با چالش هایی روبه رو می سازد که از جمله تفکر خلاق، قدرت حل مساله و مهارت برقراری ارتباط با دیگران را در آنها بهبود می بخشد. ثبت نام در برنامه های کارشناسی هنر به دانشجو امکان می دهد تا درک عمیق تری از موضوع رشته تحصیلی مورد نظر به دست آورد که در نتیجه بیشتر جذب موضوع گردیده و به آن بیشتر علاقمند خواهند شد و بدین ترتیب انگیزه و علاقه بیشتری نیز در وی ایجاد خواهد شد.

در مقطع کارشناسی هنر چه موضوعاتی مطالعه می شود؟

دانشجویان کارشناسی هنر رشته تحصیلی خود را از مجموعه ای از موضوعات و عناوین مختلف از جمله تاریخ، زبان، ادبیات، فلسفه، سایر رشته های علوم انسانی، ارتباطات، مردم شناسی، جغرافی، علوم اجتماعی، زبانشناسی و در برخی دانشگاهها، الهیات یا پرستاری انتخاب می نمایند. در درون هر یک از این رشته ها چندین تخصص وجود دارد که با حرفه های خاص ارتباط تنگاتنگ برقرار می سازد. به عنوان مثال، دانشجوی رشته تاریخ ممکن است گرایش هایی همچون مطالعات قرون وسطی، تمدن های باستان، تاریخ عصر جدید بریتانیا و یا سایر تخصص های مرتبط را برگزیند.

با تحصیل در دوره کارشناسی هنر چه نوع بهبود حرفه ای را می توان انتظار داشت؟

اخذ درجه کارشناسی هنر می تواند چشم انداز شغلی را به میزان چشمگیری بهبود بخشد چرا که هم درک عمیق تری از رشته تحصیلی مورد نظر را در اختیار فرد قرار می دهد و هم مجموعه ای از مهارت های پیشرفته را برای وی فراهم می آورد. کارفرمایان به دنبال فارغ التحصیلان درجه کارشناسی هنر می باشند زیرا آنها از قدرت ایجاد ارتباط خوبی برخوردارند، با چالش های محیط کار آشنا می باشند، انعطاف پذیرند و در ارتباط با شماری از مسائل متعدد سنجیده و دقیق می اندیشند. درجه کارشناسی هنر، فارغ التحصیلان را برای شماری از مشاغل واجد شرایط می سازد زیرا دروس تئوری و عملی آموخته شده به آنها متقاضیان فراوانی در بخش های متعدد دارد و نقش های مختلفی در انتظار آنها است.

اخذ درجه کارشناسی هنر چه میزان هزینه دربر دارد؟

هزینه شهریه برای درجه کارشناسی هنر از یک دانشگاه به دانشگاه دیگر و در کشورهای مختلف متفاوت است. بخش پذیرش دانشگاهها می توانند اطلاعات مبسوطی درباره هزینه ها ی تحصیل و سایر هزینه های مرتبط با اخذ درجه کارشناسی هنر در اختیار شما قرار دهند. احتمال ارائه بورس تحصیلی یا کمک های مالی برای متقاضیان واجد شرایط در برنامه های کارشناسی هنر وجود دارد. اطلاعات بیشتر درباره کمک های مالی برای دوره های کارشناسی هنر را می توان از بخش پذیرش دانشگاه دریافت نمود.

چرا اخذ درجه کارشناسی هنر آنلاین را انتخاب کنیم؟

برنامه های کارشناسی هنر آنلاین از فناوری آموزش از راه دور به روز شده استفاده می نمایند که کلاس درس را به محل دانشجو در سرتاسر جهان می برد. چه به دلائل شخصی و چه حرفه ای و یا هردو، تحصیل به صورت حضوری ممکن است برای تمامی دانشجویان دوره کارشناسی میسر نباشد. خوشبختانه بیشتر دانشگاهها برنامه های تحصیلی آنلاین ارائه می نمایند که برنامه های کارشناسی هنر آنلاین در میان پرطرفدارترین آنها می باشد.