close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مرور کنید ‏ درجه کارشناسی علوم انسانی را توسعه شهری

مدرک کارشناسی می تواند یک گام مهم برای آماده سازی خود برای رقابت در بازار کار را نمایندگی کند. کارشناسی چهار ساله است که معمولا نیاز به دانش آموزان را به هسته اصلی دروس عمومی، تعداد معینی از اعتبارات در زمینه انتخاب خود ر… اطلاعات بیشتر

مدرک کارشناسی می تواند یک گام مهم برای آماده سازی خود برای رقابت در بازار کار را نمایندگی کند. کارشناسی چهار ساله است که معمولا نیاز به دانش آموزان را به هسته اصلی دروس عمومی، تعداد معینی از اعتبارات در زمینه انتخاب خود را از مطالعه و تعداد مورد نیاز از دروس انتخابی، معمولا با تمرکز بر علوم انسانی می باشد.

BA در توسعه شهری چیست؟ این درجه در اختیار دانشجویان با درک بنیادین نظریه های طراحی شهری و همچنین توسعه توانایی های دانش آموزان برای برنامه ریزی و طراحی مناطق شهری است که پاسخگویی به نیازهای ساکنان شهرستان متمرکز است. فارغ التحصیلان چنین برنامه دارای مهارت و دانش برای ساخت فضاهای شهری است که استفاده بهینه از زمین و منابع و تعادل نیازهای جمعیت های گوناگون.

مهارت های آموخته شده در مدرک لیسانس در برنامه توسعه شهری می تواند درب را به طیف گسترده ای از گزینه های شغلی را باز کنید.دانش آموختگان معمولا رسیدن به یک پایگاه دانش تحصیل در زمینه های حقوق، آمار، تاریخ، اقتصاد، و طراحی.

هزینه به دست آوردن مدرک لیسانس در توسعه شهری ممکن است به طور قابل توجهی بسته به محل دانش آموز و برنامه خاص متفاوت است. است مقدار زیادی از واریانس در هزینه های کمک درسی در میان دانشگاه ها و کالج های مختلف وجود دارد.

دانش آموزانی که با مدرک لیسانس در توسعه شهری فارغ التحصیل آماده به رقابت در انواع مشاغل در بخش های دولتی و خصوصی. فارغ التحصیلان ممکن است دانش و مهارت خود را در شغل عملی، مانند ساخت بازرس یا پارک برنامه ریز، و یا در حرفه های نظری در زمینه های تاریخ یا تحقیق اعمال می شود. آنها همچنین ممکن است آماده می شود برای شرکت در کار است که furthers علل اجتماعی مهم است، به دنبال مشاغل است که به گسترش مسکن ارزان قیمت و یا راه حل های محیط زیست دوستانه به مشکلات شهری کمک می کنند.

برنامه های آنلاین در دسترس برای کسانی که نیاز به یک برنامه انعطاف پذیر و یا در نزدیکی یک مدرسه ارائه می دهد که البته مورد نظر خود را از مطالعه زندگی نمی کنند می باشد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر کردن در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
University of Johannesburg
ژوهانسبورگ, آفریقای جنوبی

برنامه BA افتخارات (مطالعات شهری) دانشجویان را با چشم اندازهای مهم در مورد شهرنشینی و توسعه شهر آشنا می کند. دانش آموزان با مباحث مربوط به سیاست های شهرها و نهادها ، غیررسمی ، ... +

برنامه BA افتخارات (مطالعات شهری) دانشجویان را با چشم اندازهای مهم در مورد شهرنشینی و توسعه شهر آشنا می کند. دانش آموزان با مباحث مربوط به سیاست های شهرها و نهادها ، غیررسمی ، مصرف و روشهایی که مردم در آن مشارکت می کنند و تغییر شکل می دهند در زندگی شهرها آشنا می شوند. تأکید قابل توجهی در هدایت دانش آموزان برای انجام تحقیقات کمی مستقل وجود دارد. این برنامه به صورت تئوری ، گزارش نوشتن و حل مسئله ارائه مهارت می دهد. دانشجویان همچنین مهارت ها و مهارت های SPSS را به دست می آورند و باید یک دوره کارآموزی 120 ساعته را طی کنند. -
کارشناسی(BA)
تمام وقت
انگلیسی
ژانویه 2022
پردیس دانشگاهی