close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مرور کنید ‏ درجه BA را علوم غذایی

بازار کار رقابتی است و دانش آموزانی که لیسانس کارشناسی را کسب می کنند احتمالا شانس بیشتری برای پیدا کردن کار حرفه ای دارند. این یک مسیر آموزشی مشترک پس از دبیرستان است و به طور متوسط ​​چهار سال طول می کشد تا این نامگذاری… اطلاعات بیشتر

بازار کار رقابتی است و دانش آموزانی که لیسانس کارشناسی را کسب می کنند احتمالا شانس بیشتری برای پیدا کردن کار حرفه ای دارند. این یک مسیر آموزشی مشترک پس از دبیرستان است و به طور متوسط ​​چهار سال طول می کشد تا این نامگذاری را کسب کند.

مدرک لیسانس علوم غذایی چیست؟ این درجه برای کسانی که می خواهند یاد بگیرند که چگونه غذا را با طعم، امن تر و سالم تر طراحی کنند، طراحی شده است. در حالی که هر برنامه تمرکز خود را دارد، برخی از کلاس های معمول شامل مهندسی مواد غذایی، پردازش مواد غذایی، تجزیه و تحلیل مواد غذایی، تغذیه، پردازش کالاها، شیمی مواد غذایی، میکروبیولوژی و تضمین کیفیت است. در کنار سخنرانی ها و بحث های کلاس درس، بسیاری از دانش آموزان نیز در آزمایشگاه شرکت خواهند کرد. بعضی از برنامه ها دوره های کارآموزی را برای آماده سازی دانش پژوهان برای فارغ التحصیلی ارائه می دهند.

یکی از مزایای که دانش آموزان در دستیابی به درجه علوم غذایی به دست می آورند، مهارت های تفکر انتقادی است. آنها همچنین یاد می گیرند چگونه سازماندهی شوند و به شیوه ای تحلیلی نگاه کنند. این مهارت ها نه تنها در زندگی حرفه ای آنها، بلکه در موارد شخصی آنها سودمند است.

هنگام تماشای مدارس مختلف، افراد علاقه مند باید بدانند هزینه ها می توانند به شدت متفاوت باشند، بسته به موقعیت مکانی موسسه، مدت زمان برنامه و عوامل دیگر. همیشه یک ایده خوب است که به طور مستقیم با مدرسه تماس بگیرید تا از نیازهای مالی سوال کنید.

پس از فارغ التحصیلی، ممکن است دانشجویانی که از فارغ التحصیلان حرفه ای هستند انتخاب شوند. محیط کار ممکن است در محیط دفتر، در یک آزمایشگاه یا در یک تأسیسات تولید مواد غذایی باشد، و عناوین شغلی می توانند تا حد زیادی متفاوت باشند. برخی از نقش های حرفه ای متداول عبارتند از: بیوشیمی مواد غذایی، مهندس مواد غذایی، بازرس مواد غذایی، پژوهشگر علمی، دانشمند گوشتی، سرپرست گیاه، توسعه دهنده محصول، سرپرست تضمین کیفیت و مدیر آزمایشگاه.

این که آیا فراگیران میخواهند در مدرسه به طور محلی یا از طرف دیگر دنیا حضور یابند، گزینههای گوناگونی وجود دارد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
Lebanese International University
بیروت, لبنان

برنامه توسعه مهارت های لازم و دانش برای کمک به مدیریت و ارائه وعده های غذایی از طریق مواد غذایی خدمات نهادی. ... +

برنامه توسعه مهارت های لازم و دانش برای کمک به مدیریت و ارائه وعده های غذایی از طریق مواد غذایی خدمات نهادی. -
کارشناسی(BA)
تمام وقت
3 سال ها
اکتبر 2021
پردیس دانشگاهی
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید