Filter
کارشناسی هنر
آلمان نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ مقایسه کنید درجه های BA را مدیریت مهمان نوازی بین الملل در آلمان 2020‏

BA درجه کارشناسی است که از سوی دانشگاه ها و موسسات آموزشی سرتاسر جهان برای دانشجویانی ارائه می شود که در دوره های تحصیلی ثبت نام می نمایند و موضوعات درسی معینی مانند هنرهای آزاد و علوم را مطالعه می نمایند. اخذ BA در غالب موارد سه الی چهار سال به طول می انجامد.

آلمان، رسما به جمهوری فدرال آلمان، یک جمهوری پارلمانی فدرال در غرب اروپا مرکزی است. این کشور شامل 16 ایالت و پایتخت آن و بزرگترین شهرستان برلین است.

‏ بیشترین مرور بر درجه های BA را مدیریت مهمان نوازی بین الملل در آلمان 2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درمدیریت مهمان نوازی بین الملل, آلمان

SRH Hochschule Berlin

دیدگاه های بین المللی و آینده ای موفق: فارغ التحصیلان برنامه "مدیریت هتل بین المللی" می توانند از حرفه های جهانی و گستره وسیعی از فرصت های شغلی بهره مند شوند. ... [+]

BA در مدیریت هتل بین المللی

دیدگاه های بین المللی و آینده ای موفق: فارغ التحصیلان برنامه "مدیریت هتل بین المللی" می توانند از حرفه های جهانی و گستره وسیعی از فرصت های شغلی بهره مند شوند.

برای آماده سازی دانش آموزان برای این چالش ها SRH Hochschule Berlin ارائه می دهد برنامه کارشناسی مدیریت هتل بین المللی در محوطه دانشگاهی در درسدن (SRH Hotel-Akademie درسدن).

برنامه 3.5 ساله شامل 12 ماه تمرین عملی در مکان های مختلف بین المللی است. فارغ التحصیلان دارای دانش و مهارت های شخصی و مدیریتی و همچنین تجربه عملی در هر دو عملیات و مدیریت، با دانش و کسب و کار عمیق هستند. این روش منحصر به فرد دانشجویان را برای شروع موفقیت آمیز کار در بیمارستان های خانوادگی و هتل های هتل آماده می کند.... [-]

آلمان برلین
درخواست اطلاعات
تمام وقت
7 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی