close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مروری بر تمامی ‏ برنامه BA را روابط عمومی مد

BA برای کارشناسی است که مدرک کارشناسی است. اکثر برنامه های درجه یک پایه به طور کلی از مطالعه و همچنین کلاس های درجه تمرکز خاص آماده سازی دانشجویان برای حرفه ای فراهم می کند. کلاس معمولا می تواند در یک کلاس درس سنتی یا آنلاین… اطلاعات بیشتر

BA برای کارشناسی است که مدرک کارشناسی است. اکثر برنامه های درجه یک پایه به طور کلی از مطالعه و همچنین کلاس های درجه تمرکز خاص آماده سازی دانشجویان برای حرفه ای فراهم می کند. کلاس معمولا می تواند در یک کلاس درس سنتی یا آنلاین انجام شود.

BA در مد PR چیست؟ این برنامه ترکیبی از درجه روابط عمومی و صنعت مد. کلاس اغلب ترکیبی از مباحث مربوط به مد نیز به عنوان سمت کسب و کار از مد خواهد بود. هر برنامه متفاوت خواهد بود، اما دانش آموزان ممکن است فرصت برای دیدار با مدیران مد و کارآفرینان و کسب و کار پوشاک سایت بازدید دریافت کنید. دانش آموزان ممکن است یاد بگیرند که چگونه به استفاده از سیستم عامل های مختلف بازاریابی برای ترویج روند جدید به مردم است.

برنامه PR مد خواهد شد دانش آموزان با طیف گسترده ای از کسب و کار و بازاریابی مهارت است که در بسیاری از مناطق مفید خواهد بود تجهیز.در یک صنعت بسیار رقابتی، آنهایی که درجه اغلب شانس بهتری برای پیدا کردن یک شغل داشته باشند و برنامه های اغلب آنها را در سراسر صنعت شبکه حتی قبل از فارغ التحصیلی کمک کند.

مد بسیار بین المللی است، و مدارس در سراسر جهان است که برنامه ها در PR مد ارائه وجود دارد. هزینه های مرتبط با کسب مدرک می تواند بسیار کمی متفاوت باشد بسته به جایی که مدرسه واقع شده است، چه مدت برنامه است، و هیچ هزینه دیگری که ممکن است درگیر شود. توصیه می شود که شما را در ارتباط با مدارس به طور مستقیم برای ارزیابی دقیق از تمام هزینه های مربوط را دریافت کنید.

دانش آموختگان با مدرک لیسانس در مد PR می توانید تعدادی از مسیرهای شغلی بسته به سطح علاقه خود را انتخاب کنید. حوزه های اشتغال ممکن است روزنامه نگاری مد، خرید، مدیریت خرده فروشی، و بازاریابی باشد. بسیاری از برنامه ها فارغ التحصیلان قادر به مدیریت مردم در موقعیت های مختلف، که می تواند به مدیریت در بازاریابی یا روابط عمومی منجر آماده کند.

شما می توانید شروع به مقایسه برنامه برای PR مد در حال حاضر. با استفاده از پایگاه داده آنلاین گسترده ما، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر کردن در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
GCU - Glasgow School for Business and Society
گلاسکو, بریتانیا

جلوتر از رقابت - ترکیب طیف گسترده ای از فنی

جلوتر از رقابت - ترکیب طیف گسترده ای از فنی -
کارشناسی(BA)
تمام وقت
4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید