برنامه های کارشناسی علوم (BSc)

درجه کارشناسی علوم (یا به اختصار BSc) درجه ای است که در دانشگاه های سراسر جهان برای تکمیل تحصیلات سطح کارشناسی در یک رشته مرتبط با علوم یا فناوری اعطا می شود.

ثبت نام در برنامه تحصیلی کارشناسی علوم به معنی سرمایه گذاری علمی در زمینه شغلی و حرفه ای است. علاوه بر چشم اندازهای شغلی آسان تر که می تواند ماحصل اخذ درجه کارشناسی علوم باشد، دانشجویان همچنین می توانند مهارتهای شخصی ارزشمندی بیایند و پیش نیازهای عمده برای ورود به دوره کارشناسی ارشد را بگذرانند. علوم زیستی و حیات، بازرگانی، مهندسی و فناوری، و علوم طبیعی رشته های تحصیلی دانشگاهی مهمی هستند که در برنامه های کارشناسی علوم (BSc) ارائه می شوند.

تنوع برنامه های مختلف کارشناسی علوم بسیار زیاد است- پس به همین بسنده نکنید! جستجوی خود را با نگاهی بر پرطرفدارترین دوره های کارشناسی علوم که در ذیل فهرست گردیده است، آغاز کنید.

دوره های کارشناسی (BSc) تازه اضافه شده

University of Central Missouri

لیسانس در مهندسی نرم افزار

ژوئن 7, 2018
UCM اولین و تنها برنامه کارشناسی مهندسی نرم افزار در ایالت میسوری را ارائه می دهد. برنامه درسی برنامه آموزشی را در زمینه مهندسی نرمافزار، محاسبات، عملیات مهندسی و طراحی سیستم ها ارائه می دهد و براساس دستورالعمل های برنامه درسی انجمن ماشین آلات کامپیوتری طراحی شده است. ما آموزش های بی نظیری را برای دانش آموزان منطقه ارائه می دهیم و از آن افتخار می کنیم. با … [+]تقاضا برای پرسنل واجد شرایط فنی به مراتب بیش از عرضه در دسترس، فرصت در انتظار فارغ التحصیلان مهندسی نرم افزار تقریبا بی حد و حصر است. [-]

Asia Pacific Institute of Information Technology (APIIT)

B.Sc. (Hons) در فناوری اطلاعات کسب و کار

ژوئن 7, 2018
در دنیای تجارت رقابتی امروز، IT نقش مهمی در بهره برداری از پتانسیل تجاری ایفا می کند. مقصد فارغ التحصیل شما از این برنامه احتمالا در سطح مدیریتی در بخش فناوری اطلاعات، در حال توسعه سیستم های فناوری اطلاعات و خدمات نیازهای تعدادی از ادارات تجاری است. شما می توانید حرفه ای را در توسعه سیستم های فناوری اطلاعات، تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم های فناوری اطلاع… [+]ات یا مدیریت شبکه IT بگذرانید. [-]

German University of Technology in Oman

کارشناسی ارشد در طراحی شهری و طراحی معماری

ژوئن 7, 2018
کیفیت زندگی شهری بر اساس مقیاس آثار تاریخی، مراکز خرید، بزرگراه ها یا فعالیت های تنظیم شده از بالا به پایین محاسبه نمی شود، بلکه ایجاد محیطی است که قابل زندگی، پر جنب و جوش و پایدار است.

BSc چیست؟

مقصود از کارشناسی علوم چیست؟

کارشناسی علوم، B.S. و یا BSc یک درجه کارشناسی در یک رشته تحصیلی دانشگاهی مرتبط با علوم یا فناوری است. این برنامه تحصیلی کارشناسی که معمولاً به صورت تمام وقت سه الی چهار سال به طول می انجامد سرمایه گذاری بسیار ارزشمندی به شمار می رود. تفاوت کارشناسی علوم با کارشناسی هنر در موضوعات تحصیلی است، اگر چه بنا بر رشته تحصیلی دوره های گذار نیز ممکن است مورد نیاز باشد. زیست شناسی، مهندسی، علوم کامپیوتر، شیمی، روانشناسی، ریاضیات، فیزیک، علوم مواد، فناوری اطلاعات، علوم زمین، بازرگانی در برخی دانشگاهها و چندین موضوع دیگر رشته هایی هستند که در برنامه تحصیلی کارشناسی علوم ارائه می گردند.

مزایای اخذ درجه کارشناسی علوم چیست؟

فارغ التحصیلان کارشناسی علوم به دلیل آشنایی عمیق آنها با رشته تحصیلی خود بیشتر برای کار دعوت می شوند. تحصیل در دوره کارشناسی علوم (BSc) به دانشجویان امکان می دهد تا در یک موضوع خاص که به آن علاقمند می باشند، بیشتر بیاموزند. محتوای درسی و آموزشی مورد نیاز به همراه مطالعات عملی در برنامه تحصیلی کارشناسی علوم چالش هایی را رویاروی دانشجو قرار می دهد که مهارت های باارزشی مانند تفکر نقدگرانه، قدرت حل خلاقانه مشکلات و برقراری ارتباطات گفتاری و نوشتاری نمونه های آن است.

در برنامه کارشناسی علوم چه موضوعاتی مطالعه می گردند؟

در حیطه رشته های مرتبط با علوم عمومی- و فناوری- که برنامه تحصیلی کارشناسی علوم بر اساس آن تنظیم گردیده است، تخصص های بیشماری وجود دارد که می توان از میان آنها انتخاب نمود. مدرک کارشناسی علوم (B.S.)در رشته هایی مانند - بیوانفورماتیک و ژنتیک، - مهندسی عمران، - پرستاری، - علوم محیط زیست، - فناوری اطلاعات، - علوم اعصاب، - مهندسی معماری، - ستاره شناسی، - فیزیوتراپی، - کامپیوتر، - دامپزشکی، - ریاضیات و غیره ارائه می شود. دانشجویان کارشناسی علوم کلاسهای مورد نظر را می گذرانند و ارزشیابی ها یا پروژه های مورد نیاز را تکمیل می نمایند. دانشجویان دوره کارشناسی علوم اغلب لازم است در آزمایشگاه کار کنند یا آموخته های خود را در عمل به کار گیرند.

با اخذ درجه کارشناسی علوم چه پیشرفت شغلی را می توان انتظار داشت؟

کارفرمایان به دنبال فارغ التحصیلان برنامه های کارشناسی علوم هستند تا در رشته تحصیلی خود به کار مشغول شوند. این فارغ التحصیلان در مقایسه با سایر افرادی که مدرک کارشناسی ندارند از حقوق بالاتری در آغاز کار برخوردار می باشند. افراد حرفه ای شاغل نیز که به محیط درس و تحصیل باز می گردند تا مدرک کارشناسی علوم در رشته مورد نظر خود اخذ نمایند، شانس ترفیع و جهش شغلی را به میزان چشمگیری برای خود افزایش می دهند.

هزینه اخذ مدرک کارشناسی علوم چه قدر است؟

هزینه های مربوط به اخذ مدرک کارشناسی علوم را می بایست به صورت موردی در نظر گرفت زیرا کشورهای مختلف، دانشگاهها و برنامه های تحصیلی به میزان چشمگیری با یکدیگر متفاوت است. بخش پذیرش دانشگاهها می توانند هزینه شهریه و سایر مخارج و هزینه های زندگی در طول تحصیل تمام وقت را برای هر یک از برنامه های تحصیلی کارشناسی علوم محاسبه و ارائه نمایند. برای دانشجویان مستعد و واجد شرایط که می خواهند در دوره کارشناسی علوم ثبت نام نمایند، ممکن است کمک های مالی نیز ارائه گردد. اطلاعات بیشتر در زمینه این کمک ها را می توان از بخش پذیرش دانشگاهها کسب نمود.

چرا اخذ درجه کارشناسی علوم آنلاین را انتخاب کنیم؟

دانشجویانی که مشغول به کار می باشند، تعهدات خانوادگی دارند و یا در فاصله زیادی از دانشکده زندگی می کنند این شانس را دارند که در دوره کارشناسی علوم در دانشگاه دلخواه خود تحصیل نمایند. هرروز دانشگاههای بیشتری برنامه های تحصیلی کارشناسی علوم آنلاین را ارائه می نمایند. امکانات آموزش از راه دور از به روز ترین فناوری برای آوردن کلاس درس به محل شما استفاده می نماید. دانشجویان کارشناسی علوم آنلاین همان مدرکی را می گیرند که دانشجویان حضوری اخذ می نمایند. با انتخاب برنامه کارشناسی علوم آنلاین، شما متعهد می شوید مجموعه دروس مورد نیاز را گذرانده و به طور مرتب و به شکلی موثر با اساتید و سایر افراد هم ردیف خود ارتباط داشته باشید، و نیز یاد خواهید گرفت از فناوری برای کمک به یادگیری خود استفاده نمائید. اکنون برنامه کارشناسی علوم آنلاین، پاره وقت یا تمام وقت حضوری مناسب خود را بیابید!