برنامه های کارشناسی علوم (BSc)

درجه کارشناسی علوم (یا به اختصار BSc) درجه ای است که در دانشگاه های سراسر جهان برای تکمیل تحصیلات سطح کارشناسی در یک رشته مرتبط با علوم یا فناوری اعطا می شود.

ثبت نام در برنامه تحصیلی کارشناسی علوم به معنی سرمایه گذاری علمی در زمینه شغلی و حرفه ای است. علاوه بر چشم اندازهای شغلی آسان تر که می تواند ماحصل اخذ درجه کارشناسی علوم باشد، دانشجویان همچنین می توانند مهارتهای شخصی ارزشمندی بیایند و پیش نیازهای عمده برای ورود به دوره کارشناسی ارشد را بگذرانند. علوم زیستی و حیات، بازرگانی، مهندسی و فناوری، و علوم طبیعی رشته های تحصیلی دانشگاهی مهمی هستند که در برنامه های کارشناسی علوم (BSc) ارائه می شوند.

تنوع برنامه های مختلف کارشناسی علوم بسیار زیاد است- پس به همین بسنده نکنید! جستجوی خود را با نگاهی بر پرطرفدارترین دوره های کارشناسی علوم که در ذیل فهرست گردیده است، آغاز کنید.

دوره های کارشناسی (BSc) تازه اضافه شده

GCU - Glasgow School for Business and Society

BA (Hons) in Social Sciences

اکتبر 16, 2017
حرفه شما چه شما انجام خواهد داد سال 1 سال 2 سال 3 سال 4 تمام الزامات ورودی ذکر شده در اینجا باید به عنوان راهنمایی مورد استفاده قرار گیرد و نشان دهنده حداقل مورد نیاز برای ورود در نظر گرفته شود. متقاضیانی که پیشنهاد مشروطی از یک مکان را ارائه می دهند، ممکن است خواسته شود که بیش از حد اعلام شده باشد. سال 1 SQA عالی یک مرحله ILC بالاتر است … [+] دیپلم IB سال 3 IELTS علمی نمره 6.0 (یا معادل آن) با هیچ عنصر زیر 5.5. لطفا توجه داشته باشید: اگر از اکثریت زبان انگلیسی صحبت می کنید، ممکن است مجبور نباشید مدارک بیشتری درباره مهارت زبان انگلیسی خود را ارائه دهید. اطلاعات اضافی دیگر مدارک دانشگاهی و حرفه ای هر نرم افزار به GCU است به صورت فردی در نظر گرفته. اگر شما شرایط ورودی دانشگاهی معمولی ندارد، اما می توانید تجربه کاری مرتبط به و / یا اعتبار از نهادهای حرفه ای به رسمیت شناخته شده نشان می دهد، ممکن است واجد شرایط برای ورود به این دوره از طریق تشخیص دانشگاه از طرح آموزش قبل. در صورتی که شما نیاز به زبان انگلیسی برآورده نمی کنند، ممکن است واجد شرایط برای برنامه مطالعه زبان انگلیسی برای دانشگاه. هزینه های تحصیلی که پرداخت می کنید، بیشتر با وضعیت هزینه تعیین می شود. وضعیت هزینه دانشجو چیست؟ هزینه تحصیل 2018/19 خانه: 1820 پوند RUK: 9250 پوند اتحادیه اروپا: 1820 پوند بین المللی: £ 11،500 * مجموع هزینه های تحصیل برای دانشجویان RUK که دوره ای سه یا چهار ساله را به پایان رسانده اند، به مبلغ 27،750 پوند محدود می شود. هزینه های خاص تحت تایید دولت اسکاتلند قرار دارند و ممکن است یک بار تایید شوند. اگر مطالعات خود را در سپتامبر 2018 یا ژانویه 2019 آغاز کنید، این هزینه های سالانه یا ماژول است که در طول مدت دوره خود اعمال می شود؛ با این حال، هزینه ها تغییر می کنند. برای اطلاعات کامل درباره نحوه تغییر هزینه ها، هزینه و سیاست بازپرداخت ما را مطالعه کنید. هزینه های اضافی علاوه بر هزینه های تحصیلی البته، در طول زمان خود در دانشگاه ممکن است هزینه های اضافی را متحمل شوید. بورس های تحصیلی ما آموزش عالی با قیمت مناسب ارائه می دهیم؛ به عنوان دانشگاه خوش شانسی، ما متعهد به فراهم آوردن تحصیلات عالی برای دانش آموزان با استعداد هستیم که هزینه های تحصیلات ما را پایین می آورد و یک بورس تحصیلی سخاوتمندانه بیش از 2.5 میلیون پوند در سال فراهم می کند. اگر در مورد کمک هزینه تحصیلی برای سال 2018/19 به سوالات یا سوالات پاسخ دهید، لطفا با تیم سوالات دانشجویی تماس بگیرید. دانش آموزان بین المللی شروع می شوند برای دانشجویان بین المللی جدید، رویدادهای جهت گیری در 15 سپتامبر 2017 آغاز می شود . این زمان اضافی به طور خاص طراحی شده است برای کمک به دانش آموزان بین المللی جدید در حل و فصل در انگلستان و GCU قبل از شروع القاء و آموزش دانش آموزان عمومی است. در طول این دوره از فعالیت های سرگرم کننده و آموزنده، شامل تورهای پردیس و شهر و همچنین مراسم خوشامد گویی که می توانید با سایر دانشجویان بین المللی دیدار کنید، برگزار می شود. [-]

Campbellsville University

Bachelor of Arts in International Studies

اکتبر 16, 2017
پس از اتمام، دانش آموز همچنین می تواند تحصیلات تکمیلی خود را در زمینه های مختلف مانند حقوق، علوم سیاسی، تجارت بین المللی، ماموریت های مسیحی، TESL، MATESOL، سیاست عمومی و اداری را دنبال کند. محدوده هایی از جمله مطالعات لاتین، مطالعات فرهنگ جهانی ، مطالعات اروپایی، مطالعات مسیحی بین فرهنگی و مطالعات TESL (آموزش انگلیسی به عنوان زبان دوم).… [+] [-]

Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University

لیسانس کسب و کار بین المللی

اکتبر 16, 2017
در AFMKU ما آماده هستیم تا با چالش های کنونی و آینده در دنیای کسب و کار بین المللی روبرو شویم.

BSc چیست؟

مقصود از کارشناسی علوم چیست؟

کارشناسی علوم، B.S. و یا BSc یک درجه کارشناسی در یک رشته تحصیلی دانشگاهی مرتبط با علوم یا فناوری است. این برنامه تحصیلی کارشناسی که معمولاً به صورت تمام وقت سه الی چهار سال به طول می انجامد سرمایه گذاری بسیار ارزشمندی به شمار می رود. تفاوت کارشناسی علوم با کارشناسی هنر در موضوعات تحصیلی است، اگر چه بنا بر رشته تحصیلی دوره های گذار نیز ممکن است مورد نیاز باشد. زیست شناسی، مهندسی، علوم کامپیوتر، شیمی، روانشناسی، ریاضیات، فیزیک، علوم مواد، فناوری اطلاعات، علوم زمین، بازرگانی در برخی دانشگاهها و چندین موضوع دیگر رشته هایی هستند که در برنامه تحصیلی کارشناسی علوم ارائه می گردند.

مزایای اخذ درجه کارشناسی علوم چیست؟

فارغ التحصیلان کارشناسی علوم به دلیل آشنایی عمیق آنها با رشته تحصیلی خود بیشتر برای کار دعوت می شوند. تحصیل در دوره کارشناسی علوم (BSc) به دانشجویان امکان می دهد تا در یک موضوع خاص که به آن علاقمند می باشند، بیشتر بیاموزند. محتوای درسی و آموزشی مورد نیاز به همراه مطالعات عملی در برنامه تحصیلی کارشناسی علوم چالش هایی را رویاروی دانشجو قرار می دهد که مهارت های باارزشی مانند تفکر نقدگرانه، قدرت حل خلاقانه مشکلات و برقراری ارتباطات گفتاری و نوشتاری نمونه های آن است.

در برنامه کارشناسی علوم چه موضوعاتی مطالعه می گردند؟

در حیطه رشته های مرتبط با علوم عمومی- و فناوری- که برنامه تحصیلی کارشناسی علوم بر اساس آن تنظیم گردیده است، تخصص های بیشماری وجود دارد که می توان از میان آنها انتخاب نمود. مدرک کارشناسی علوم (B.S.)در رشته هایی مانند - بیوانفورماتیک و ژنتیک، - مهندسی عمران، - پرستاری، - علوم محیط زیست، - فناوری اطلاعات، - علوم اعصاب، - مهندسی معماری، - ستاره شناسی، - فیزیوتراپی، - کامپیوتر، - دامپزشکی، - ریاضیات و غیره ارائه می شود. دانشجویان کارشناسی علوم کلاسهای مورد نظر را می گذرانند و ارزشیابی ها یا پروژه های مورد نیاز را تکمیل می نمایند. دانشجویان دوره کارشناسی علوم اغلب لازم است در آزمایشگاه کار کنند یا آموخته های خود را در عمل به کار گیرند.

با اخذ درجه کارشناسی علوم چه پیشرفت شغلی را می توان انتظار داشت؟

کارفرمایان به دنبال فارغ التحصیلان برنامه های کارشناسی علوم هستند تا در رشته تحصیلی خود به کار مشغول شوند. این فارغ التحصیلان در مقایسه با سایر افرادی که مدرک کارشناسی ندارند از حقوق بالاتری در آغاز کار برخوردار می باشند. افراد حرفه ای شاغل نیز که به محیط درس و تحصیل باز می گردند تا مدرک کارشناسی علوم در رشته مورد نظر خود اخذ نمایند، شانس ترفیع و جهش شغلی را به میزان چشمگیری برای خود افزایش می دهند.

هزینه اخذ مدرک کارشناسی علوم چه قدر است؟

هزینه های مربوط به اخذ مدرک کارشناسی علوم را می بایست به صورت موردی در نظر گرفت زیرا کشورهای مختلف، دانشگاهها و برنامه های تحصیلی به میزان چشمگیری با یکدیگر متفاوت است. بخش پذیرش دانشگاهها می توانند هزینه شهریه و سایر مخارج و هزینه های زندگی در طول تحصیل تمام وقت را برای هر یک از برنامه های تحصیلی کارشناسی علوم محاسبه و ارائه نمایند. برای دانشجویان مستعد و واجد شرایط که می خواهند در دوره کارشناسی علوم ثبت نام نمایند، ممکن است کمک های مالی نیز ارائه گردد. اطلاعات بیشتر در زمینه این کمک ها را می توان از بخش پذیرش دانشگاهها کسب نمود.

چرا اخذ درجه کارشناسی علوم آنلاین را انتخاب کنیم؟

دانشجویانی که مشغول به کار می باشند، تعهدات خانوادگی دارند و یا در فاصله زیادی از دانشکده زندگی می کنند این شانس را دارند که در دوره کارشناسی علوم در دانشگاه دلخواه خود تحصیل نمایند. هرروز دانشگاههای بیشتری برنامه های تحصیلی کارشناسی علوم آنلاین را ارائه می نمایند. امکانات آموزش از راه دور از به روز ترین فناوری برای آوردن کلاس درس به محل شما استفاده می نماید. دانشجویان کارشناسی علوم آنلاین همان مدرکی را می گیرند که دانشجویان حضوری اخذ می نمایند. با انتخاب برنامه کارشناسی علوم آنلاین، شما متعهد می شوید مجموعه دروس مورد نیاز را گذرانده و به طور مرتب و به شکلی موثر با اساتید و سایر افراد هم ردیف خود ارتباط داشته باشید، و نیز یاد خواهید گرفت از فناوری برای کمک به یادگیری خود استفاده نمائید. اکنون برنامه کارشناسی علوم آنلاین، پاره وقت یا تمام وقت حضوری مناسب خود را بیابید!