close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مقایسه کنید ‏ BSc را آلمانی

کارشناسی (کارشناسی) درجه اجازه می دهد تا دانش آموزان برای به دست آوردن تسلط جامد از یک رشته خاص، ایجاد زمینه برای کار حرفه ای و یا داشتن مدرک تحصیلی. بسیاری از مشاغل نیاز به حداقل، مدرک کارشناسی. مطالعات نشان می دهد که دارن… اطلاعات بیشتر

کارشناسی (کارشناسی) درجه اجازه می دهد تا دانش آموزان برای به دست آوردن تسلط جامد از یک رشته خاص، ایجاد زمینه برای کار حرفه ای و یا داشتن مدرک تحصیلی. بسیاری از مشاغل نیاز به حداقل، مدرک کارشناسی. مطالعات نشان می دهد که دارندگان مدرک کارشناسی کسب بیشتری در حقوق و دستمزد طول عمر نسبت به افراد بدون مدرک دانشگاهی.

کارشناسی در آلمان چیست؟ آلمان بزرگترین اقتصاد اروپا است و یک رهبر جهانی در صنعت و سرمایه گذاری است. تحصیل در رشته زبان آلمانی می دهد تخصص دانش آموزان در تاریخ، فرهنگ و زبان یکی از مهمترین مراکز اقتصادی اروپا است. دانش آموزان با عشق به زبان و فرهنگ آلمانی می توانید این برنامه درجه جذاب از آغاز تا پایان را پیدا کنید. سطح سفارشی ارائه شده توسط کارشناسی ممکن است دانش آموزان که به دنبال به حک کردن یک برنامه از مطالعه که نیازهای منحصر به فرد خود لذت.

از طریق تمرکز تخصصی بر روی این ملت با نفوذ، کارشناسی در آلمان اغلب فارغ التحصیلان آماده به اکسل در دنیای جهانی آنها در مورد وارد شده است. پس از کسب مدرک لیسانس در آلمان، فارغ التحصیلان ممکن است با درک متقابل فرهنگی و مهارت های زبانی جامد است که می تواند آنها را به جلو در یک مجتمع، جهان به هم پیوسته حرکت مجهز شده است.

چقدر هزینه مدرک آلمانی؟ برای اطلاعات بیشتر در مورد شهریه و هزینه ها، بهتر است که با موسسه خاصی که به آن علاقه شما بیشتر به شما.

فارغ التحصیلان برنامه های مدرک آلمانی اغلب لذت بردن فرصتهای شغلی در کسب و کار جهانی و امور مالی، آموزش و پرورش، علوم، روزنامه نگاری، و بسیاری از رشته های دیگر. تخصص آلمان مفید نه تنها برای افراد مشغول به کار در این کشور، بلکه برای کسانی که برنامه ریزی برای کار در اروپا یا هر یک از دیگر شرکای بین المللی آلمان است.دانشجویان به خوبی در بزرگترین اقتصاد اروپا آشنا معمولا خود را با مزایای بسیاری پیدا هنگامی که به دنبال فرصتهای شغلی به عنوان شرکت های بزرگ مدیران، کارآفرینان، سرمایه داران، دانشمندان و مربیان.

آیا برنامه های آموزشی آنلاین به شما درخواست تجدید نظر؟ اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر درباره آموزش آنلاین، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر کردن در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
format_list_bulleted فیلترها
Klaipeda University
Klaipėda, لیتوانی

نه تنها برنامه تحصیلی زیر براساس مطالعات زبانشناختی مشترک در زبان انگلیسی، بلکه همچنین در مورد مطالعات انگلیسی و زبان دیگر (سوئدی، اسپانیایی، آلمانی) کاربرد دارد و هدف آن آماد ... +

نه تنها برنامه تحصیلی زیر براساس مطالعات زبانشناختی مشترک در زبان انگلیسی، بلکه همچنین در مورد مطالعات انگلیسی و زبان دیگر (سوئدی، اسپانیایی، آلمانی) کاربرد دارد و هدف آن آماده سازی متخصصان صالح در زمینه زبان شناسی است که می توانند از دانش زبانی استفاده کنند و تعاملات ارتباطات در شیوه ای خلاق در هنگام تعامل در دو زبان خارجی. -
کارشناسی(BSc)
تمام وقت
4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید